Dáváte některá Sunar, anebo jen Bebu a Nutrilon?

kachnik
23. říj 2007

Zajímají mě názory na druh UM. Nevím jak dopadnu s kojením, mám dost velké prsa a straší mě, že budu mít méně mlíčka. Tak to sonduji, co potom koupit. Dík

kristi
23. říj 2007

Uvidis, co bude miminku vyhovovat, kazdy si chvali neco jineho, obecne bych brala radsi Bebu, pak Sunar a pak Nutrilon. Ja mam dokonce mliko z DM, tu jejich znacku Babylove a mala je uplne v pohode, mlicko se mi zda kvalitni...

smoulinda
23. říj 2007

Kachnik, každýmu mimču sedne něco jinýho... My jsme zkoušeli Nutrilon, Hami, Sunar a nejvíc nám vyhovoval ten Nutrilon i když je drahej jak mrcha 😝 😉

pipisek
23. říj 2007

tak já taky kojím, ze začátku malá blbě přibírala, tak jsem na noc po kojení dávala Nutrilon Premium. Ten jí chutnal, pak na doporuč dr. Nutrilon HA, ten plivala, Sunar HA taky. Takže máme obyč Sunar a když myslím, že mám málo mléka, tak jí ho nabídnu a ten jí šmakuje snad víc než moje mlíčko 😀
ale má ho jen tak 3x v týdnu, takže možná zbytečně, mám ho doma pro sichr, poněvadž jsem střevo a neumím ani ostříkat ani odsát 😀 ale to mi nešlo ani u prvního dítěte.jo a prsa mám taky velká (před těhu D košíčkyú a kojila jsem starší dceru 17 měs. a teď kojím taky, takže buď v klidu, nějak to dopadne 😀

kachnik
autor
23. říj 2007

Vím od maminek, že Nutrilon je hodně blinkací. Jinak Babylove značka je super, taky plánuju nakoupit kosmetiku a pleny, ale že mají i mlíčko, tak to jsem nevěděla. Dík

kristi
23. říj 2007

kachniku,maji...ne,ze bych na male chtela setrit, ale 800 g stoji 129 Kc a co jsem si tak procitala slozeni atd, tak je to to same jako u drazsich znacek...

kalo
23. říj 2007

Já teda kojím a k tomu (když mám odpoledne mlíka míň) malou "dorazím" trochou Nutrilonu. Nutrilon se mi zdá nejkvalitnější...proto i ta cena je tak vysoká.
Ale když už je mimčo větší (jako tvoje holčička Kristi) dostává i třeba nějaké zeleninové příkrmy a spoustu živin dostane z toho.
Později klidně přejdu na ty levnější varianty. Dokud je takhle malinká a dostává jen mléko ode mne a Nutroš, tak ty "obyč." jí kupovat nechci.

Kachnik: ale ono každému dítěti vyhovuje něco jiného...někdo nesnese Bebu, někdo Sunar...My zkoušely 3 druhy Nutrilonu až jsme se trefily, co dobře tráví...

kristi
23. říj 2007

Kalo, jasny. To chapu. Mia samo dostava i jiny jidlo, ale jak rikam, slozeni je velmi podobne. Nutrilon dela Nutricia, ta dela i Hami, Nutri je jen obohacen o nejakou slozku navic atd.

samo,ze mat. mleko je to nej