• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dávkovače sušeného mléka. Jste s nimi spokojené?

20. listopadu 2008 
Maminky chtěla bych se vás zeptat zda máte dávkovače mléka(sassy,avent).Jaké máte a jak jste s nimi spokojené?Nepřesypává se mléko vrchem do vedlejších přihrádek?Je to důkladně utěsněné?
21. srp 2008 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Imho je to naprostá zbytečnost :slight_smile: Mlíčko můžeš nasypat do jakékoliv dozičky a vzít si dávkovací lžičku s sebou ... protože to už pak máš úplně jedno jestli taháš dávkovač nebo jinou krabku :slight_smile:
Ale proti gustu :wink:
21. srp 2008 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jana, tak jak píše marky, já to tak taky řešila :wink: jiná mistička, v ní mlíko a dávkovací lžička s sebou :wink:
a jak byla starší, já sebou beru nestle mlíčka s kaší, je to praktická krabička :wink:
21. srp 2008 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
já měla dávkovač Tomee Tipee a ten se dával přimo do těch lahviček, takže to bylo fakt super..akorát u nás mlíko venku nějak nehrozilo..vůbec nepil :sweat_smile:
21. srp 2008 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja mam tento a max. mi vyhovuje, ze venku jen otevru lahev a davkovac, nasypu, zakvrdlam a ji se. Nemusim nikde nic patlat a odebirat....
http://www.farlin.cz/kojenecke-potreby/vybaveni-pro-jidlo/zasobniky-na-mleko/zasobnik-na-susene-mleko-z/
21. srp 2008 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám dávkovač od Aventu, jeden jsem dostala, jeden koupila. jsem spokojená, neměnila bych, nikdy jsem nekojila, takže to bylo jednodušší. Teď v jednom nosím jídlo na ohřátí, prckovi vařím a už sní dost, tkaže se mi tam všechno vejde :slight_smile:
21. srp 2008 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky mám dávkovač od Aventu a jsem s ním spokojená.Tedka už ho teda nevyužiju,páč krmím mličkem jen ráno,ale jinak paráda,žádnej vysypanej prášek vedle.. :wink:
21. srp 2008 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
já sem na něj kou¨kala a zdál se mi drahej a tak sem to vřešila ,že sem si nechala malou skleničku po výživě a tam si to nadávkuji a nikde se mi to nesype,vyhovu je mi to
21. srp 2008 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Děkuji za tipy,chtěla bych se ještě zeptat zda nemáte někdo dávkovač od SASSY?Jaký je ten?
22. srp 2008 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Janaboris,když jsme přešli na UM,koupila jsem si rovnou tři dávkovače-Sassy,Saro,Babymoov.Ten od Sassy vůbec nepoužívám,přišlo mi,že se mléko přesypávalo do vedlejších přihrádek. :angry: Saro mi přijde v pohodě a úplně nejradši mám Babymoov,tam jsou ty kelímky vlastně na sobě.Ale Sassy už bych určitě nekoupila.Můj názor.
22. srp 2008 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Maarie z toho mám právě obavy,že se to bude přesypávat vrchem.No vidím to asi na avent...
Ten se nepřesypává???Těsní dobře?
22. srp 2008 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Avent je v pohodě,nic se mi nepřesýpá tam kam nemá :wink:
22. srp 2008 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Frog děkuji,to jsem moc ráda!Takže koupím avent!:slight_smile:
22. srp 2008 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem si vždycky předem odměřila sušené mléko do lahvičky a před krmením už jen zalila teplou vodou z termosky (vždy k rysce o deset až dvacet ml víc, než má být - když není množství vody úplně přesné, vůbec nevadí) - nikdy jsem žádný dávkovač nepotřebovala :wink:
22. srp 2008 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
používám lahev avent, to 100% už u 2 dítěte a super..nedám dopustit, dávkuji měrkou v přibaleném balení...já si vždy udělám vodu do termosky horkou, nebo už naředěnou na pití a pak jen naliju vodu a dám mléko...ve 4,5 měsících jsem takhle jela autem do itálie a pohoda, ani stavět nemusíš, nadávkuješ v pohodě v autě a dělám to tak i v noci...komu by se chtělo lítat v baráku nahoru a dolů :grinning:
23. srp 2008 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja mam davkovac i ohrivacku od Babymoov a velika spokojenost. :wink: http://babymoov.cz/index.php?pg=product&%20kod=12&%20m=1&%20menu=catalog.Myslim,ze je to hodne prakticky,umichat jidlo jsem o dovoleny zvladla i na lanovce!!! :grinning: Je to tesne,dokonce vzduchotesne :grinning: mliko nema sanci se presypat nebo zvlhnout a jsou tam 4 chlivky!Kdyz litate cely den po horach,tak fakt poslouzi!!! :grinning:
23. srp 2008 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
kacerka,to je taky řešení,ale jen v případě že jedeš pryč jen na jedno krmení..
23. srp 2008 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
frog, když si sebou vezu víc lahviček, tak i na víc krmení :wink:
24. srp 2008 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to uz je snad skladnejsi ten davkovac,ne? :wink:
24. srp 2008 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to se docela prodraží mít tolik lahviček.Já mám dvě kdyby se náhodou s tou jednou něco stalo,ale když jsem jela pryč třeba na celý den,tak bych musela vézt třeba 3-4 lahvičky a to je docela drahá a podle mě zbytečná věc.Vždyt ten dávkovač stojí 160 kč.
24. srp 2008 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
frog, já jsem dvě lahvičky měla a pak jsem kupovala sterilizátor, ke kterému jsem další dvě dostala. No vlastně jich mám dohromady šest - nějak se nám časem sešly.

No a když není kde lahvička vymýt - myslím tím teplou vodou, tak je stejně zapotřebí víc lahviček. Ale to je jedno, každá si to dělá dle svých potřeb :wink:
24. srp 2008 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ten Babymoov stoji dokonce jen 110. :slight_smile: Ja to resila tak,ze na dovce,kdyz jsme sli po horach jsem flasku vyplachla vodou,co jsme meli s sebou a kdyz jsme dosli k nejaky chate,tak tam jsem vyplachla horkou.Kdyz jsme nedosli k civilizaci,tak musela holt stacit studena. :wink:
24. srp 2008 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
makinko, já jsem byla třeba zvyklá do půl roka vyvařovat po každém použití - teď taky ještě sem tam vyvařím, ale už to tak nehrotím. Každá máme svůj způsob, který nám vyhovuje, takže jsem napsala ten svůj :wink: Jestli vezmu jednu lahvičku nebo dvě je přece jedno - to je jako bych vzala jednu lahvičku a dávkovač se dvěma dávkama. Teď, když jdu na celý den, tak s sebou tahám skleničku s ovocnou přesnídávkou, zeleninovo-masovým příkrmem a jogurt, nebo lahev s mlékem + termosku a pití - takže zlaté dvě tři lahvičky s odměřeným mlékem :wink:
24. srp 2008 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasně že máme každá svůj způsob,ale kvůli tomu,že někde teče jen studená nebudu brát půlku výbavy.Studená voda přechodně postačí..Asi jsem z těch mamin,co to prostě nehrotěj.A co se vyváření týče,tak nám říkaly,že stačí jednou denně a po čase třeba jen jednou za tři dny a pak už jen jednou za týden.Ale to je jedno.Můj názor je,dávkovač je dobrá a šikovná věcička :wink:
24. srp 2008 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
frog, přesně tak, Ty si vezmeš dávkovač a lahev s vodou, já si vezmu dvě nebo tři lahvičky a vůbec Tvůj způsob nekritizuju, tak nechápu, proč se do toho mého musíš takhle navážet :wink: Teď už lahvičky, pokud nejedu na noc, neberu, takže to neřeším.
24. srp 2008 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
já se do ničeho nenavážím.Psala jsem že máme každá svůj způsob a vyjádřit svůj názor snad není zakázaný ne..
24. srp 2008 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
frog, máš pravdu, tak proč jsem mohla napsat svůj názor, aniž bych kritizovala ostatní a ihned byla sťata za to, že se to prodraží mít tolik lahviček apod? Ale fakt se nechci hádat, prostě mám šest lahviček, páč jsem kojila jen dva měsíce a přišlo mi to tak pohodlné :wink: a proto jsem si nekoupila žádný dávkovač a vozila jsem s sebou dvě tři lahvičky s již odměřeným mlékem, nikdy mi to nepřišlo jako problém.
24. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
my teda máme flašek 8, abych mohla sterilizovat jen jednou denně :slight_smile:
24. srp 2008 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
teda jako dřív jsme je potřebovali, ted už ne...ale neumim si teda představit mít u plně mlíčnýho dítěte 2flašky :confused:
24. srp 2008 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jak jsem psala..ty tomee tipee dávkovače se dávaly rovnou do těch flašek...takže to místo nezabíralo..a tři stály ani ne kilo :slight_smile:
24. srp 2008 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale já nekritizuju,stejně jako ty,píšu svůj názor.Taky se nechci hádat :wink: :slight_smile:
24. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek