Dávkovače sušeného mléka. Jste s nimi spokojené?

janaboris
21. srp 2008

Maminky chtěla bych se vás zeptat zda máte dávkovače mléka(sassy,avent).Jaké máte a jak jste s nimi spokojené?Nepřesypává se mléko vrchem do vedlejších přihrádek?Je to důkladně utěsněné?

makinka.1
24. srp 2008

Neblbnete,kazda jedeme po svym,ja osobne vyvaruju jednou denne,vzdycky vecer a na ty dovce jsem ty lahve a dudliky prelila vecer varici vodou z rychlovaraky a prd se stalo.Kazda to mame jinak,nejde o to se hadat,spis si pokecat co kdo jak dela a co pouziva za vychytavky.Ja osobne jsem se o existenci davkovace mlika dozvedela taky tady.Proste pro nekoho uzitecnost,pro nekoho zbytecnost... 😀

sisstin
24. srp 2008

mně to přišlo praktický...dala se tam ta dávka, zašroubovalo se to do flaštičky a bylo to...vodu jsem dala do termosky..vzala tři flašky..a mohlo se jít..akorát z těch tří flašek vypil dohromady tak 80ml...mlíko u nás nejelo nikdy 😅

makinka.1
24. srp 2008

Tak to my jedeme uz 150,ted na noc si dal dvojitou davku! 😉 My mliko radi! 🙂

kacerka
24. srp 2008

maki, přesně tak. Já jsem byla zvyklá vyvářet, když se mi naplnil sterilizátor 😉

siss, takže jsi brala na každou dávku stejně lahvičku?

sisstin
24. srp 2008

maki: no..u nás ted tak 70ml jednou za dva dny 😅

makinka.1
24. srp 2008

No jo,ale urcite ti dlabe prikrmy o 106! 😀 kolik vazi?

sisstin
24. srp 2008

maki:jj..příkrmy mu jedou..no tipuju, že má tak 7200 😉

makinka.1
24. srp 2008

To je hlavni,ze dlabe!Pekna vaha,my jdeme pristi tyden,tipuju 6 kg. 😉

kacamar
24. srp 2008

Ježíííš, to je snad kazdyho vec, jak si vozi jidlo pro dite ne?? Ja vozim flasku s cajem a pak prislusny pocet flasek s odmerenou vodou a k tomu jeste davkovac s mlikem a nijak me to teda neomezuje. A flasek mame 14!!! 😅 a z toho pouzivam 3.
6 jich bylo u sterilizatoru, 4 byly u odsavacky, 2 koupil MM, kdyz byla krize a ja byla doma s nekolikadennim miminem a 2 jsem si pak koupila sama takovy, aby mi vyhovovaly a ty pouzivam + tu jednu od odsavacky (Farlin).
Tak a ted se to me pusťte, ze toho mam zbytecne moc a ze mam na cesty moc kramů 😅

makinka.1
24. srp 2008

To bud v klidu,ja mam flasek asi 8,spoustu jsem jich dostala,a stejne vicemene pouzivam 3. 😀 Kramu mam plnej suplik,asi to budu muset davat pomalu pryc,co uz nepouziju.

kacamar
24. srp 2008

makinka, ja taky nevim proc to tady furt skladuju, kdyz to v zivote nepouziju. Ale to je moje nerest 😅 Skladuju vse, pac co kdyby se to nekdy hodilo ze?? 😀

makinka.1
24. srp 2008

Jojo,to jsem cela ja! 🙂 Taky jsem nakoupila spoustu veci naprosto zbytecne,holt prvni mimco... 😉 Taky uz jsem toho docela dost rozdala,treba lahvicky Avent mi byly an nic,malej naprosto nesnasi ty jejich savicky,chce jen antikolikovy,ty zplostely Nuky. 😀

janaboris
autor
25. srp 2008

Tak už jsem objednala dávkovač AVENT. 🙂
Myslím si že to bude bezvadný třeba i v noci,komu se chce v noci přemýšlet kolik má dát odměrek že???Nebo kolik jich už do vody nasypal... 😀

krista
20. lis 2008

evikuu • 2d • Dnes v 08:45
Ahoj holky, na netu jsem našla že je i zásobník na sušené mléko!! Znáte někdo??

andy80 • 2d • Dnes v 09:02
Ahoj evikuu: já ho mám a a je to super věc, hlavně na cesty a taky, když jsme ještě jedli v noci, tak jsem si to tam večer nasypala, protože v noci rozespalá jsem na to sotva viděla.

ssaara • 1d • Dnes v 09:08
Já ho mám taky, od Aventu a využívám ho přesně jako andy. Je to bezva pomůcka,moc ho doporučuju.

alishia • 1d • Dnes v 09:12
a jak to vypada? to me docela zajima.) kolik to stoji?

ssaara • 1d • Dnes v 09:30
alishia : http://www.rajmaminek.cz/lahvicky/avent-davkova...

alishia • 1d • Dnes v 09:35
nevvim me to prijde zbytecny. ja si to klidne jednou za cas do termobuxu teda pripravim dopredu. v noci si pripravim do lahve vodu, a pak ji jen ohreju v mikrovlnce, nahazim 6 odmerek prasku a promicham a je to.) prijde mi to jako vyhazovani penez. ale asi to prakticke bude.)

evikuu • 2d • Dnes v 09:39
Koukala jsem že se dají sehnat i okolo 100kč FAALINU a vypadá to že do dávkovače půjdeme hlavně když se někam pojede na návštěvu-voda a ohřátí není problém ale tahat sebou plechovku-proč si to neulehčit když to jde 🙂 díky holky

alishia • 1d • Dnes v 09:42
tak je jedno jestli sebou tahat pelchovku nebo lahev s mlikem.) ale mas jeste malinky miminko, takze bych do toho asi taky sla. ale to same si muzu nasypat to mlicko i do nejake malinke misticky a pak nasypat do flasky a je to.

evikuu • 2d • Dnes v 09:45
Tohle je dávkovač jen na prášek jestli jsem to dobře pochopila, takže tam mám naporcované tři porce a je to.Namíchání se nebojím ale až trochu dýl,raději ještě čerstou UV.Máš pravdu ještě je malá.... tady se mě zamlouvá že je to na tři i více nadávkovaných porcí...

sisstin • 1d • Dnes v 09:46
my ho měli k flaškám Tomee Tipee..dal se rovnou do té flaštičky..bylo to super..až na to, že malej mlíko nikdy moc nechtěl..tak jsme to nevyužili 😅

evikuu • 2d • Dnes v 09:47
ha tak to je ještě zase něco jiného 😀

alishia • 1d • Dnes v 09:50
chce to dobre vybrat.) ja to taky nemichala dopredu kdyz byl malinkej, to az ted.) ale to jen maax. dve hodiny pred pouzitim, vic bych se bala i ted.) chce to koupit neco co fakt praktickeho, aby se to vazne vyplatilo.) to je rada, co?.) myslim s usetrenim mista v tasce.)

sisstin • 1d • Dnes v 09:52
http://www.radi.mimishop.cz/detail.php?zbozi=20...

nejlepší flašky na světe..do jiný bych nešla už 😉 akorát flašku zahodil asi v 7.měsíci 😅

evikuu • 2d • Dnes v 10:00
Na jednu stranu je šikovnej když byl tak brzo bez flašky 😀 .A dobrý rada nad zlato!!! 😀

sisstin • 1d • Dnes v 10:01
evikuu: no pije z ní čaj..ale jako mlíko nepije od toho 7.měsíce vůbec... 😕

ssaara • 1d • Dnes v 10:10
My hodně cestujem,takže ten zásobník na cesty hodně využijem. Ale třeba moje kamarádka,si to dávkuje třeba do skleniček od příkrmů,těch malinkejch.

alishia • 1d • Dnes v 10:12
si prave taky myslim, ja mam takovy fakt malinkaty misticky uzaviratelny, takze tam by se to dalo na tu cestu taky pripravit. ale kdo hodne cestuje tak si myslim ze se ten zasobnik vyuzije.

andy80 • 2d • Dnes v 10:36
alishia: není to zbytečný, hodně jsme v létě cestovali, jezdili jsme k našim do Prahy a hodně po výletech, tak jsem to maximálně využila.