Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Dávkování UM. Navýšit?

Kojenec (2 měsíce až 1 rok)3. měsíc vývoje dítětePéče o kojencePříkrmyUmělá mlékaUmělé mlékoPitný režimKrev ve stolici
slecna31
30. črc 2020

Ahoj maminky, mám 3,5 mesicniho synka, do teď jsme meli moicko 7x (120ml)denne s prikrmy se nam to stahlo na 6 porci(150ml) A pred spanim 180ml a ted mi 2x po sobobe spal skoro celou noc takze si to snizil na 5porci mam to navysit na 180ml a na noc 210ml? Nebo pridat vic na prikrm? Jenpodotykam ze prikrmymame na doporuceni doktora, jelikoz nekakal nebo měl tak tuhou stolici že uz tam mel i krev a ani voda navic ci nejake laktobacilky nepomohly...takze davame jen vodnatou zeleninu kombinaci s laktobacilky a super.... jen pro jistotu vysvetluji pro maminky co by me ta to chteli ukamenovat a nezvrhlo se to v úplně jinou debatu než potřebuji.... dekuji vsem za nazor a radu

martt
30. črc 2020

@slecna31 Pokud mu to vyhovuje, tak jak to má teď, tak bych mu to zatím neměnila. On si řekne sám kolik toho potřebuje. Pokud ti pak nebreci hlady, tak mu to evidentně stačí a zatím bych nepridavala. Mne třeba syn ani nejedl cele dávky, když jsme začali prikrmy.

riavais
30. črc 2020

@slecna31 To máš teda poriadneho jedlíka 😊 zatiaľ by som to nechala tak, ja som navyšovala dávky až mi to vypil úplne do dňa a trebárs párkrát potiahol naprázdno. Po navýšení mi vždy ešte zbytok nechal. Sám si povie koľko potrebuje ale ak ti spi celu noc tak je určite spokojný 😊

miba10
30. črc 2020

@slecna31 nenavysovala bych. Na takhle malé mimčo by to mohlo být hodně. Řekla bych, že takhle je to dobré

slecna31
autor
31. črc 2020

Děkuji všem za rady 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli