Dávkování umělého mlíčka Beba 2 Premium. Poraďte

jana06
23. led 2008

Ahoj ženy,
mám na vás, které dáváte svým prckům Bebu 2 Premium velikánskou prosbu.
Mám plně kojeného chlapečka. Ovšem musím od něj na jeden den odejít a nemám dostatek odstříkaného mlíka. Zkoušela jsem mu proto nasadit Nutrilon a Sunar. Obojí mi odmítá. Dostala jsem na vyzkoušení Bebu 2 premium. Bohužel nezmám její dávkování. Poradíte mi některá prosím? Malýmu jsou 4 měsíce. Děkuji mockrát.
jana

lendy1
23. led 2008

dle mého je dávkování u všech mlíček stejné 30ml vody=1odměrka (máme Bebu 2)

schnek
23. led 2008

jak píše Lendy, dávkuje se 1 zarovnaná odměrka na 30 ml vody, to je u všech mlíček stejné a pokud jde o velikost dávky, jako hotového mlíčka, tak to záleží i na váze, ale řekla bych do 150ml (= 150ml vody + 5 odměrek). A pokud jenom kojíš, tak bych nedávala 2 ale 1, 2 až pro mimi na příkrmech 😉

jana06
autor
23. led 2008

Aha... Děkuju Lendy. Já jsem si to myslela, ale nevěděla to natuty. Jen u Sunaru je obsah té odměrky 4,7gr a u Nutráku 4,6. Je to rodíl jen desetina, tak asi použiuju tu odměrku ze Sunaru,ne? A poradíšmi ještě kolik těch odměrek mám dát? Malej váží 6,5 kg. Asi spíš mám dát menší dávku než větší když je plně kojenej, ne? Ať se mi nezabetonuje chudinka moje malá...

jana06
autor
23. led 2008

Schnek, já právě dostala vzorek té dvojky. Nechci kupovat celou velkou Bebu, když jde jen o jeden den. Navíc se mi ty krabice doma už hromadí. Mám Nutrilon, malej Sunar a ten náš rozmazleneček to nechce. Taky už pomaloučku, polehoučku zkoušíme mrkvičku. Ale jen zatím po dvou, třech lžičkách jednou za dva, tři dny asi už 14 dní. Aby si zvylk na jiný chutě.

sakura77
23. led 2008

podla mna tak 120ml,ono ked uz bude plna,flasku vypluje,neboj.cize 4 odmerky 😉 aspon mne tak jedaval v 4 mesiacoch,ale zas niektori su vacsi hladosi,niektori menej.

lendy1
23. led 2008

jana06, schnek to napsala úplně dokonale 😉
odměrka je snad taky stejná, max bych dala těch 150ml, když to nesní nic se neděje, když bude chtít ještě, tak mu dáš ještě 30ml

schnek
23. led 2008

jani, a co je na tom vzorku napsáno? Je to určitá odměřená porce? pokud ano, tak bych s tím moc nečarovala a udělala to podle návodu 😉 Jinak Beba prémium 1 se prodává i poloviční balení asi za 150Kč 😉

jana06
autor
23. led 2008

Super holky. Děkuju za radu. Nachystám mu 4 odměrky na 120 ml vody. Děkujuuuu 😉

adris69
23. led 2008

Jani,ta celá porce toho vzorku je do210ml vody,tak to je 7odměrek,my máme váhu skoro s váma stejnou,i když je náš prcek starší a tuhle dávku mu dávám max.večer,kojenej bohužel nebyl a je takovej divokej,pak to z něj zas zbytečně dost lítá,ale asi si od toho moc neslibuj,když nechce sunar ani nutrák,tak bebu nemusí už tuplem,díky tomu bifidusu je taková nakyslá a proto jí spíš odmítaj,ale budu držet pěsti 😉 !!!

kacka79
23. led 2008

Ahojky, pokud ještě plně kojíte, měla bys dát jak už tady nějaká maminka psala BEBA 1, jinak my jedeme BEBA 2 a max spokojenost

adris69
23. led 2008

Dostala asi vzorek,tak ho chce spotřebovat 😝 ,aby to nemusela kupovat,když už toho zkusila,tohle pak nemusí taky vyhovovat,my máme taky jedničku a ani nemusíme do roka na dvojku přecházet,pravila mudra,máme teda AR a možná se ve dvojce ani nedělá,viděla jsem snad jen nutrák,ale zatím taky spokojenost,na to že na ní dost nadávaj,my nic jinýho zatím nezkoušeli a byli zvyklí už z porodnice,ale toho mlíka už stejně moc nedostává,tak to asi měnit ani nebudem,když OK! 😉