Dcera pije Bebu. Můžu jí dát Sunar, neublíží jí?

misellll
27. pro 2009

holky mam takovej problém.Než začali Vánoce nakoupila jsem malé Bebu sensitiv kterou je zvyklá papat.Jenže nám to nějak nevyšlo a dneska došla.Poslala jsem manžela do obchodu koupit Bebu,ale neměli ji tam.Jen Sunar počáteční,tak ho koupil.Jenže mám strach,že malinké nějak ublížím,když jí dám teĎ ten sunar,přesto,že je zvyklá na bebu.Ale papat přeci musí.Co myslíte?Dktor nám jednou říkal ať už zůstanem na bebě jenže když teĎ mají u nás všude zavřeno a malá musí něco jíst.Co si o tom myslíte ☹

misellll
autor
27. pro 2009

neporadíte nikdo prosím ☹

asanaa
27. pro 2009

misell já myslím že jí to určitě neublíží 😉

misellll
autor
27. pro 2009

asanaa-myslíš 🙂 mam pořád totiž v hlavě,jak nám doktor říkal ať už zustaneme na bebě a,že už to nemam mněnit víš

asanaa
27. pro 2009

misel no to asi proto,že jí to vyhovuje 😉 tak proto máte zůstat u beby,ale když to změníš určitě se nic nestane neboj

misellll
autor
27. pro 2009

děkuju už jsem myslela,že nikdo neporadí,jsi moc hodná.Vy jste taky vystřídali více mlíček,teda pokud nekojíš

asanaa
27. pro 2009

Vůbec nemáš zač 😉
Já kojím,ale u prvního jsem začala Nutrilonem,pak jsem vyzkoušela Sunar ale to mu nechutnalo tak jsem se vrátila k Nutrilonu.Některé maminky vyzkouší i víc druhů a taky to neva.

misellll
autor
27. pro 2009

asanna děkuju moc 🙂 už jsem klidnější měla jsem z toho fakt hruzu už jsem chtěla manžela posílat ať jí jede někam shánět 😅

petrach
27. pro 2009

misellll taky myslím že jí neublížíš,spíš chtel dr,at ji nemeníte,když jí sedí..pokud bude chutnat,tak je to jedno..muže mít z jiné značky zácpu,ale to se srovná
my dáváme sunar taky,má pry chut nejvíc podobnou mateřskému mléku a malému chutná

misellll
autor
27. pro 2009

petrach:no já bych to nemněnila jenže bohužel nám beba došla a nesehnali jsme ji jen sunar.No segra mi říkala,že když ji bude chutnat sunar a bude po něm vše ok tak už na bebu přecházet nemam at to nemá zase pomíchané tak nevím co myslíte?jinak moc děkuju za radu🙂

vvvecna
27. pro 2009

miselll já si myslím,že pro jednou jí to neublíží a jak bude otevřeno tak kupte bebu,pokud jí sunar pojede tak bych zůstala na něm

misellll
autor
27. pro 2009

vvvecna:asi máš pravdu.Už jsem jí ho dala a chutnal ji.No zase si říkám aby ne,když on je sladkej a beba taková hořká a bez chuti. 🙂

petrach
27. pro 2009

miselll pokud cghutná a nebude problem,tak u nej zustante 😉

vvvecna
28. pro 2009

ahojda miselll tak co jak to malá zvládla,už mám stejný problém,nemůžu nikde bebu sehnat tak jdu pro sunar,ta beba je nějak nedostupné zboží :(

misellll
autor
28. pro 2009

holky tak jsem dneska byla u doktora,malá je nějaká nemocná,prý virosa.Takze na kašel mukosolvan junior a vincentka na rýmu a při teplotách panadol baby.Ptala jsem se na ten sunar doktora.Pěkně mě seřval,prý,že jsme měli jed na bulovku,tam maj prý otevřenou lékarnu pořád,že se to prý nesmí takhle mněnit,když je miminko na něco zvyklé ☹ Že jsem ji tím mohla ublížit.Nerozumím tomu,taky mi to nepřišlo jako nějá tragediee ☹ A prý mám dneska koupit bebu a už to nikdy nedělat,tak fakt nevím,uplně jsem se ho bála 😖

misellll
autor
28. pro 2009

vvvecna:Radši zkus sehnat bebu.Já nevím,taky mi to nepřišlo jako nějakej velkej problém,ach jo ☹

misellll
autor
28. pro 2009

je pravda ta beba je fakt nedostupná a kord sensitiv kterou malá papá 😠 😠 😠