Dcera se v noci budí a brečí, nejsou to zoubky ani prdíky

nicol94
26. led 2019

Maminky nemáte některá zkušenost ? Malá bude mít 29.1 3 měsíce do teď Pila krásné ... vypila mi 120-150 ml mlicka a v noci taky hezky spinkala. Budila se tak 2x na mlicko a pak hned usla ale teď ? Přes den moc nepije sotva 60 ml po dlouhé době přes den více spinka a když ne tak se chvíli směje ale pak se začne kroutit a plakat :( padne 21hod a je totální jecak až je ruda a nejde utisit... už nevím jak jo pomoct :( ve 3 ráno už je vzhůru a nejde uspat pořad sebou měla ze strany na stranu a knoura :( prdi hezky kaka každý den a zoubky to taky nejsou :(

nupta
26. led 2019

@nicol94 Spinkací a budící režim se měnívá, ale napadá mě, jestli má dost, když píšeš, že vypije míň. Jak přibývá?

nicol94
autor
26. led 2019

@nupta jojo přibírá zatím krásného má 6490g 🙂 ale ještě mě napadlo muže to být probiotiky ??

palacinka_marmeladova
26. led 2019

U miminek se spaní a krmení mění ze dne na den.Může to být i jen obyčejným dozráváním nervové soustavy,změnou režimu,změnou um,reakcí na očkování,může na ní lízt nějaká nemoc,prakticky cokoli.Hlavní je,jestli nemá problém s čůráním,kakáním,prdíkama,zkrátka jestli prospívá.Asi jsem moc nepomohla co.

nicol94
autor
26. led 2019

@palacinka_marmeladova prave ze s ničím jiným problém nemá :( laurinka je moje první aspoň jste mě uklidnily tím ze se to vážně všechno mění 🙂

palacinka_marmeladova
27. led 2019

@nicol94 U miminek se to vážně mění všechno ze dne na den.To co platilo včera už dnes neplatí.A je to trochu na hlavu,ve chvíli kdy si člověk jaktž takž zvykne,bum a je najednou úplně všechno jinak.Pokud by se ti ale cokoli hodně nezdálo,zkus alespoň zavolat doktorce.Určitě ti poradí a uklidní ;)

petromila666
27. led 2019

@palacinka_marmeladova Je pravda, že se to u nich mění ze dne na den. Pokud netrápí bolení bříška a míň papa, zkusila bych o kousek prodloužit dobu krmení, třeba je prepapana, taky můžeš zkusit změnit značku mléka, jestli nekojis nebo zkus změnit místo spánku, aby měla hlavu na sever. Může to být čímkoliv. Naše malá třeba špatně jí od narození, důležité je, aby prospivala. Taky je důležité, aby se třeba neprehrivala, to taky dělá hodně. Zkus jí pouštět třeba hudbu nebo bílý šum, naši malou to uklidňuje a uspí skoro vždycky.

kittyy17
27. led 2019

@palacinka_marmeladova můžou to být zuby. Mému mladšímu rostou hrozně pomalu, už dva měsíce mu lezou špičáky. Od tří měsíců slintal jako bernardýn, ruku narvanou v hubě málem až po loket, a první zub měl ve 14ti měsících, pak tři měsíce nic... Teď má v puse obě ruce, a často ukazuje na zuby a říká bolí, dáseň oteklou, a furt nic.
Můžou to být i probiotika, můj mladší se hrozně kroutí a péči po Swiss baby, a taky po vigantolu

nupta
29. led 2019

@nicol94 Tak to opravdu nevím , můžu napsat, že si myslím, že ne, ale zeptej se svého praktika, ten je moudřejší .

nicol94
autor
31. led 2019

Děkuji holky za rady 🙂 volala jsem doktorce ta řekla pokud není nemocná tak mám zkoušet a zkoušet 🙂 a už mi krásné zase pije 🙂 asi měla nějaké špatne období ☺️

kittyy17
1. únor 2019

@nicol94 tak to je super. Z vlastní zkušenosti vím, že zoubky dokáží potrápit i když se ještě neklubou ven. Nebo to mohly být růstové bolesti, prostě něco co ji trápilo a vykolejilo... Bude se to opakovat...