Do kdy dávat hypoalergenní umělé mléko? Po ekzému

klarikp.
29. říj 2008

Ahoj mamči, omlouvám se, jestli už tu někde toto téma je, našla jsem sice hodně témátek o UM ale nikde není to co bych potřebovala vědět.Dáváme miminku Bebu Hypoalergenní, naše dětská doktorka nám ji doporučila z toho důvodu, že malej měl už od narození ekzém, ale chci se zeptat do kdy mu to dávat?DR. říká že pořád, ale mně to přijde divný.... ☹ Nemůže se třeba už od 3. měsíce dávat obyč.Beba jednička???Díky moc

anta
29. říj 2008

Ahojky, našemu malému jsou čtyři měsíce a stále dáváme tu hypoalergenní bebu, není důvod to měnit, důležité je, že mimi je chráněné proti alergiím i když nekojíš.
Jde o to, zeptat se dr., zda můžeš hypoalergenní bebu vyměnit za obyčejnou. Jestliže říká,že jí má papat pořád, má k tomu důvod, protože malej trpí od malička ekzémem, chce dr. tou hypoalergenní bebou zabránit horšímu průběhu při výskytu ekzému. Tohoto krmeníčka se neboj, neublíží a chutná 😉

kar.la
29. říj 2008

Ekzém je určitý druh alergie, takže určitě HA mlíčko bych dávala co nejdéle.
U dětí s ekzémem se doporučuje dávat HA mlíčko do 1 roku 🙂

terkaz
29. říj 2008

ahojky, my davame porad HA ted jsme na Bebe 3. Dneska jsem mu popve zkusila Nestle Junior, tak uvidm. Ale myslim, ze tim HA nic nezkazime

krista
29. říj 2008

Zkus se zeptat i tady 😉
Beba Hypoalergenní AR: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

akzeret1
29. říj 2008

Ahoj jestli máte v rodině,exemy,alergie,astma tak jako prevenci doporučuju UM HA
malá má od 3.měsíců AE,tak jsme do roka dávali Bebu HA
zkusila jsem jí na měsíc vysadit a exem se znovu objevil,takže jsem se zpátky vrátila k Bebě HA a v pohodě 🙂
Do roka se dítě hodně vyvíjí a AE muže sám vymizet jako u nás po roce pijeme obyč UM a v pohodě 😉