Do kdy jste dávaly dětem umělé mléko?

janulle22
22. říj 2008

ahojky zajimalo by me do kdy jste davali vasim prckum umele mleko...?a co jste jim davali potom...
dekuji...

llluckaaa
3. říj 2013

@zlatonkad Na Bebu si nepamatuji, tu jsme moc nepoužívali, ale třeba u Nutrilonu nebo Babylove mají ta mléka stejnou konzistenci. Je tam sice trošku jiné složení živin, ale když ho dáš jen párkrát a pak přejdeš zpět na doporučenou pokročilost mléka, tak tím určitě nic nezkazíš. Navíc se jedná o skoro roční dítě, to lecos vydrží 😉

zlatonkad
3. říj 2013

@llluckaaa jsi poklad, já hysterka :D

llluckaaa
3. říj 2013

@zlatonkad Ale ne, prosím tě, já občas zmatkuju taky 😉 Přeji klidnou noc 😵

lisatka
27. bře 2014

Britsti pediatri tvrdi ze um je nutne do jednoho roku,cesti pediatri doporucuji um do tri let. Ja ho budu davat od roku,protoze verim,ze ceske pediatry presvedcili vyrobci um 😠

kamilka007
7. zář 2014

Rada bych tuhle debatu ozivila, poradte: dceri jsou 3 a pul a rano a vecer jeste porad dostava Sunar Complex. Chutna ji a ja mam dobry pocit. Planuju ji ho davat tak do 4 let, ale pak uz ho bude potrebovat i maly, takze dvoji platit vazne nechci. Co ji davat pak? Nemam tuseni, co male deti pijou misto UM, jak jsme na nem tak dlouho. 🙂 Kravske mleko, sojove, polo- nebo plnotucne? Diky za radu

jasminecek
13. lis 2014

@kamilka007 Normální kravský mlíko, ale pro dítě nejlépe v biokvalitě. Já teda UM synovi vysadila už ve 14 měsících, protože jsem neviděla důvod odpírat mu čerstvý mlíko, když jinak jí všechno. A klidně polotučné, plnotučné stačí tak do těch dvou let.

evka_praha
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
chelsea77
26. bře 2015

My jsme dávali Sunar do půlky sedmého měsíce, pak už to nechtěl a plival..začalo to po příkrmech, dávala jsem klasické kvalitní mléčné výrobky a domácí stravu a vůbec nic se nestalo, žádné zácpy ani jiné potíže, malej je zdravej, vitální a prospívá výborně..doktorce jsem řekla, že sunar ještě dávám, aby byla spokojená..hlavně, že je malej spokojenej 🙂
Beztak se umělá výživa vyrábí ze sušeného kravského mléka, přidaj tam nějaký vitaminy, upravěj pro alergiky, proti nadýmání atd., a hotovo..co myslíte, že mimča pily třeba před 100 lety, když nic takového nebylo..

pavlusa01
30. bře 2015

Naší malé dávám sunar complex od 5 měsíce 🙂 ted jí jsou dva a pij ho stále,tedy jen ráno,ale má ho stále 😉 kravské mléko jsem ještě nezkoušela, jen pudink malá z něho měla 🙂

barasv
2. dub 2015

Ahoj milé maminky,
chtěla bych Vás moc poprosit o pomoc s vyplněním krátkého dotazníku týkajícího se kojenecké výživy (kojenecká mléka). Váš názor mi pomůže si udělat lepší představu o tom, která kojenecká mléka jsou nejpoužívanější a posléze navrhnout přijatelnější marketingová řešení pro všechny maminky, která mléka kupují. Moc Vám děkuji za pomoc a Váš čas 🙂

https://docs.google.com/forms/d/1xOt08RlADZFe-f...

leilunka
20. kvě 2015

🙂 tak já musím říct, že dáváme pořád, dáváme SUNAR COMPLEX a to ráno i večer, syn má už tři roky a stále mlíčko vyžaduje, takže proč mu bránit, je to zdravé a plné vitamínů 🙂 musím zaklepat, že ještě nebyl nijak více nemocný, ani ATB ještě neměl... 🙂

verulicek88
20. kvě 2015

nedávala. do 11m kojená, pak jen jídlo (nahrazeno mléčnými výrobky - kaše z čerstvého plnotučného, jogurty, tvaroh atd.) UM je jen reklamní tah, dítě nad 1 rok má většinou vitamínu ve stravě dost (pokud to není extrémní nejedlík), pak není UM potřeba...nikdy dřív nebylo a lidská populace byla možná zdravější a odolnější než dnes. Takže u kojenců určitě ano, u větších dětí za mě ne. Zbytečnost, navíc spousta cukru!

mifad
20. kvě 2015

Syn bude mít dva roky a stále mu dávám hipp junior combiotik, má potřebné vitamíny a méně bílkovin než kravské mléko a nezaťěžuje tolik ledviny. Dokud mu bude chutnat, budu mu ho dávat. V hippu žádný cukr není.

veverka.terka
27. kvě 2015

ahojky dcerka má necelých 2,5 roku a pořád dáváme 1x denně Sunar complex 4 a budu jí ho klidně dávat, dokud bude sama chtít,tedka je dokonce nový i Sunar 5 pro děti od 3 let, takže když ho bude chtít ještě ve 3 letech, proč ne 😉 🙂 Mylsím, že uškodit jí to nemůže a finačně jedna dávka denně už není taková částka. Já sem jedna z těch, která se zastává, že UM má cenu dávat i po 1 roce dítěte a ne přejít na kravský mlíko. Zatěžuje dost lediny, jak píše@mifad . Takže za mě, dokud bude chtít, bude mít Sunar 😀

leilunka
14. čer 2015

🙂 Syn má 3 roky a také dáváme pořád Sunar complex, nevidím na to nic špatného, sám si ho už i chystá a ráno i večer ho vyžaduje, jsme se Sunarem spokojení takřka od narození, takže pokud bude chtít, bude ho mít 😉

evicka844
16. čer 2015

Já dávám dvouletému synovi Hipp Junior Combiotik 2 x denně, mléko mu chutná a jsem ráda, že dostane potřebné vitamíny. Kravské mléko zatím nedávám, má moc bílkovin a to zatěžuje ledviny.