Dvouměsíční holčička vyžaduje více UM, než by podle tabulky měla vypít - nemůže mít zácpu?

pajina102
12. led 2019

Ahoj, mám holčičku skoro 2 měsíce starou a pořad si nevím rady. Bohužel už jsme skončili na UV moje mléko ji nestačilo. Vlastně prikrmujeme už od porodnice... podle tabulek na obalu by měla vypít 150 6x denně ale stále mi přijde ze ji to nestačí. Někdy už nechce a někdy by ještě bumbala. Bojím se ji dat víc abych ji nezabetonovala už tak má potíže s kakanim a když už jsem u toho rovnou se zeptám jak často by měla kakat na UV ? Děkuji

hankaviki
12. led 2019

Dávám UM množství podle tabulky na krabici, ale tolikrát denně, co malá potřebuje. Takže víckrát, nepočítám to. Kaká jednou za dva dny nejčastěji, asi by měla každý den, ale je to takhle.

zrzeckas
12. led 2019

Co se tyce kakani, tak kazde mimco je jine, ja moji male musela pomahat rektalni trubickou, slo na ni poznat, ze uz se potřebuje vykakat a nejde ji to. Jinak krmit podle potreb malicke.
Nekde jsem cetla, ze na UM kazdy den, nekde ze obden. My bez trubicky ani dalsi dny, az pozdeji se to spravilo, jak si zpevnila svali briska.

barulina
18. led 2019

Ty mas tqky kazdy den potrebu jinou. Pristupuj k ni s potrebama jako k dospele. A vlastne po celou dobu. Jasne nejake mantibely nastqvit, ale napr. Proc by dote nutne muselo jist vse co mu das, me tqky nechutna vse...

pajina102
autor
18. led 2019

@hankaviki děkuji za odpověď také jsem začala dávat podle potřeby a jde vidět ze ji to prospívá. 😊 jsem šťastná ze mám teď spokojene miminko 😊 kakani už taky začalo tak jak by mělo tak jsem teď nejšťastnější Mamka na světě 😊 není nic lepšího než pohled na spokojene dítě 🥰

vita_
18. led 2019

dávej jí UM dle potřeby, však ona si řekne, když má hlad a dávej jí do sytosti, pak se upraví i stolička ... ono jak má kakat, když nemá co, když má hlad?