Existuje Beba s více sytícím účinkem?

usounek25
25. bře 2009

Ahoj, mám dotaz na maminky, které dávají svým dítkům UM Beba. My měli prvně Nutrilon, ale přešli jsme na Beba premium (Adámka z Nutrošu bolelo bříško). Chtěla jsem se zeptat jestli nevíte, zda existuje Beba s více sytícím účinkem, tak jako je třeba Hami 1 Extra apod. Chtěla bych to vyzkoušet synovi na noc, budí se mi po 3 - 3,5 hodinách a to by měl nyní ve dvou měsících dle krabice papat 5x denně 150 ml. Cca před 14ti dny jsme z 90ti ml zvýšili na 120 ml, které by měl mít taky 5x denně( tzn. zhruba po 5ti hod.), ale to on v žádném případě nevydrží. Vydrží max. 4 hodiny, občas 5, ale to je minimálně. Nechci se striktně řídit dle tabulky na krabici, takže když má hlad, tak mu prostě dám najíst, ale docela mě překvapilo, že když jsme papali 90 ml, tak se v noci budil po 3 hodinách, zvýšili jsme na 120 ml a stále se budí po 3 - 3,5 hodinách. Zkoušela jsem ho ošidit čajem, ale ten mi nechce pít, prská ho a pokud něco vypije, tak to nemá žádný účinek, stejně chce papat 🙂 . Takže jsem si říkala, že bych na noc vyzkoušela nějaké to více sytící mlíčko. Díky za radu.

neonka
25. bře 2009

my dáváme taky bebu,ale myslím,že sytící nemají.A to,že ti vydrží 4 hodiny je super,my krmili malého co 3 hodiny až do 4 měsíců,jedl ve dvou měsících taky 90. Vůbec bych to neřešila .Ty tabulky jsou jen orientační.Hlavní je ,aby celkově vypil zhruba 🙂 šestinu své váhy.Teď má 5 měsíců a v noci se budí jednou,výjimečně dvakrát a pije v noci jen 90. Ve dne 120-150. Hlavně,že je spokojený. 😀

mirocka2000
25. bře 2009

Ja davam Bebu senzitive a určite neexistuje" sýtejsia".Neriat sa tabulkami .Ja mam maleho na UM už od 3 týždnov.Zo zaciatku vydržal 2-2,5 hodiny.Od 2 mesiaca pil 120 ml teraz nam doktorka zvýsila na 150ml a pijeme každe 3 hodiny v noci po 6 hod pauze A potom po 4 hodinovej.Dokopy za 24 hodi 7 krat a nie 5 krat ako to je uvedene 😀 a to je v pohode.

pavel2404
26. bře 2018

Žádám vás o radu existuje beba 1 extra ????? Syn má hrozen hlad jsou mu 2 měsíce je to velkej jedlík