Existuje nějaký teploměr ke kontrole teploty Nutrilonu?

ja123456
4. pro 2011

Existuje nějaký teploměr, abych si mohla zkontrolovat teplotu Nutrilonu? Mám strach, že to nepoznám a mimi ho bude pít studené nebo naopak horké...

ddassik
4. pro 2011

Na co teploměr? stačí ochutnat a víš jak to má teplý nebo studený, popřípadě to přihřeješ, nebo vychladíš 🙂

monny89
4. pro 2011

Stačí kápnout na hřbet ruky, taky to tak dělám už půl roku 😀 😀

elana
4. pro 2011

a jestli ohříváš vodu pořád ve stejné mikrovlnce, tak nejlepší je si to vyzkoušet, na kolik sekund a jaký výkon a máš tak mlíko stále stejně teplé pokaždé. Já si převařenou vodu naleju do flašky, ona mi do dalšího krmení vychladne na pokojovou teplotu a pak už vím, že to jen mám vrznout na 20s do MW na 80% výkon a hotovo 😉 Na zápěstí jsem to nikdy nezkoušela, snad úplně ze začátku jen.

arianka
4. pro 2011

Existuje bezdotykový teploměr, který funguje nejen na člověka, ale i na tekutiny apod., používá ho partner, který prostě ochutnáním nebo kápnutím na hřbet nepozná vůbec nic, co je pro něj akorát je pro děti studené a naopak..

luciebx
4. pro 2011

ja taky vetsinou kapla na ruku .. nebo ted pozdeji s cajem tak to proste ochutnam ze jo.. a sama vim zda je to moc teply nebo studeny.. teplomer je podle me zbytecna zalezitost pri kontrole jidla

zdezli
5. pro 2011

Ja tedy kontroluji taky kapnutim na ruku ci ochutnanim, ale existuje i teplomer. Napr. od Hippu:

http://www.bubblesshop.cz/hipp-ostatni-/2134-hi...