Hami citlivé bříško při ublinkávání - máte zkušenost?

miskabec
14. srp 2013

Maminky,chci se zeptat, malej mi začal docela dost ublinkávat,takže jsme změnili mlíčko,ale spíš uvažuji o speciálním mlíčku jako zrovna hami citlivé bříško proti ublinkávání. Nemáte sním některá zkušenost?? Byl mi hodně doporučen nutrilon a hipp( oba proti ublinkávání) ale po nutrilonu normálním byl Eliášek doslova zabetonovanej a hipp mi přijde zase dost drahej ☹ poradíte mi???

speedygon
15. srp 2013

Ještě je BEBA AR a nebo zkusit zahušťovadlo Nutriton....ale nejdřív je na místě se poradit s pediatričkou, jestli se skutečně jedná o reflux

hanici
20. srp 2013

Ahoj, já jsem ho nasadila předevčírem a jsme super spokojení! Doporučila mi to sestřenice, která minulý týden nasadila to Hami citlivé bříško při nadýmání a malýmu ( a i jí a manželovi ) se prej taky ulevilo. 🙂

kyschu
15. únor 2014

Ahoj, já jsem ještě sice Hami pro citlivé bříško nezkoušela, ale ostatní ně něj pějí chválu. A je zároveň cenově dostupné. Určitě bych neváhala vyzkoušet. 🙂

katchi
8. bře 2014

Máme Hami na citlivé bříško doma, syn od narození často zvrací, takže se ho chystám vyzkoušet. Jak píše @kyschu, cenově vyjde dobře, takže hurá na to 🙂

pavcza
8. bře 2014

Od 6 týdnů, co jsem musela začít s přikrmováním UM mi byl doporučen nutrilon AR, protože malá právě dost blinkala, dívala jsem se i po jiných mlíčkách AR, ale právě sehnala jen ten nutrilon a opravdu po něm malá neblinkala, pak jsem zkusila Hami citlivé bříško a po tom mi tedy blindila, takže jsem se vrátila k nutrilonu, Hipp jsem chtěla zkusit, ale tady jsem ho nesehnala a objednávat z netu nechci kvůli poště. Takže nám vyhovuje ten nutrilon, naštěstí kaká v poho.

olikovka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
formelina
17. bře 2014

nutrilon a hami je od stejného výrobce a jsou si dost podobná ta mlíčka 😉