Hipp combiotic 2, jak vyhovuje Vašim dítkám?

gabus29
4. pro 2016

Ahoj, mám 8 měsíční holčicku a bohužel moc nepřibírá na váze, tak jsem začala dokrmovat tímto mlíčkem Hipp Combiotic 2.
Doteď jsem plně kojila a zkoušela přikrmovat mrkvičkou, ale zatím se jí do toho papkání moc nechce. Takže na lahev zvyklá nebyla, ale
během jednoho dne se naučila a hezky pije. Jen mi přijde, že mi teď víc ublinkává...což ublinkávala už dřív ale nebylo to zas až tak časté,
tak ted nevím jestli mám čekat jestli je to třeba o zvyku nebo je to proto, že ji nevyhovuje a tudíž mám jestě pár dní čekat (pije ho teprve
od pátka) nebo radši zkusit jiné. Ale také jí rostou zuby a ona si strká do pusiny div ne celou pěstičku, tak jestli to nemůže být taky tím.
Co si o tom myslíte, a jak to máte vy? Děkuju 🙂

monikagurthova
4. pro 2016

@gabus29 urcite jeste vydrž muže to byt těmi zuby. Ja jsem na Hipp přešla hned co jsem když doslo mléko ve 4 týdnu zkoušela Nitrilon a nemuzu si stěžovat ted ma mala prave Hipp b2c a pohoda. Na nové mléko si deti zvykají i 14 dni.

shine2015
4. pro 2016

Ja bych kojila a davala postupne prikrmy....
mlicka zadne z nasich deti nechtelo a to mame deti tri. Zkouseli jsme hipp nutrilon bebu...zadne. Tak jsme davali a davame jogurty apod.

magdadunajova
4. pro 2016

U nas Hipp se osvedcil. Mala byla na um od 1 mesice, Nutrilon ji vubec nedelal dobre, furt ublinkavala a mela koliky, a po Hipp se to zlepsilo. Jinak pokud nepribira tak bych zkusila prikrmovat- aspon jedenkrat za den. Zvykne si na to, jen chce to cas. Vek uz na to ma 🙂

gabus29
autor
5. pro 2016

Chci kojit a kojím nadále, jen ji přikrmuji mlékem a příkrmy 🙂. O tři roky starší
syn mi taky nechtěl žádné mléka, ale on nechtěl ani příkrmy, takže jsem ho tenkrát plně
kojila asi 14 měsíců😀. Ale když vidím jí, jak mi hubne tak je to hrozný. Za dva
měsíce mi přibrala jen asi 140g a to je opravdu málo.
Já doufám, že se brzy naučí jíst víc ty příkrmy a postupně nebude mléko potřebovat🙂. Děkuji Vám za komentáře🙂

monikagurthova
5. pro 2016

@gabus29 jestli teprve začínás prikrmovat tak oni trochu shodí ale u každého mimca je to jiné....vytrvej a uvidíš jak to pujde popřípadě se domluv s MUDr ta ti poradi lip 🙂