HIPP nebo Hami hypoalergenní mléko. Máte zkušenosti?

alishia
30. říj 2008

ahoj,

chci se zeptat zda s timhle mlékem máte nejake zkusenosti??? my pouzivame nutrilon ha, ale koukala sem ze Hami ha je mnohem levnejsi, pak sem koukala jeste na hipp, a ten zase obsahuje probiotika, ale je stejne drahy jak nutrillon. Kdyz davam nutrilon, tak musim davat i kapky sab. a baby calm( boleni briska)...chtela bych zkusit zmenit mleko...ale newim na jake, na bebu a sunar sem zanevrela.

aajina
30. říj 2008

MY dáváme Hipp a jsme spokojený,ted jsem ho ještě super levne nakoupila od jedné paní na MMB takže máme zásobičku a za polovic 🙂 😀 Kdyby si chtěla dám ti na ní kontaktík.

alishia
autor
30. říj 2008

aajina : a kde pak ten hipp kupujes? ono s tema hypoalergennima mlikama je to blbe, malo kde je maji.´...treba v rosmannovi maji jen nutrilon ha. a v hyposce to meli ted uplne nejaky vybrany, a v tescu ani bille taky ha mleka krome zas beby nevedou://

aajina
30. říj 2008

No u nás ho měli v KAUFLANDU, pak jsem je tam vykoupila a cca měsíc už je tam nemají (330kč)😒 ale narazila jsem na MMB na paní co je rozprodává ze zrušeného krámku a za cca 160kč 600g, tak jsem si trochu nasyslila

pec
30. říj 2008

Holky - HIPP HA se dá koupit i v hračkách Pompo. Nevím, jestli ve všech, ale u nás (Brno) ano.

andy80
30. říj 2008

Ahoj, já jsem přešla z Nutrilonu na Hami, protože to vyrábí obojí Nutricia a má to stejné složení. Hipp je sice ještě levnější, ale zase aby to nebyl takový šok.

power700
30. říj 2008

aajina- má ta paní "na skladě" 😀 i Hami 3? Nakoupila bych si taky něco levněji... 😉 Jinak dík i za kontakt na ní. 🙂

pietra
31. říj 2008

alishia, neviem, ake su ceny u vas. Ja malej davam nutrilon HA a prave som si hovorila, ze kvoli cene prejdem na Hami. Aj na infolinke mi potvrdili, ze medzi tymi mliekami je minimalny rozdiel. Lenze potom som zistila, ze hami je ma 300g a nutrilon 400g balenie, takze ak som si preratala, kolko by vyslo 400g hami, dosla som k smiesnemu rozdielu asi 30Sk. Takze sme vypili tri krabice hami a vratili sa k nutrilonu.

na mlieka hipp byvaju casto akcie, na slovensku sa da teraz v jednej akcii hipp kupit uz za nejakych 60Sk krabica. Ale nemam s tymtomliekom skusenost

alishia
autor
31. říj 2008

HAMI ha se prodava kolem 150kč 300g, takze za 600g zaplatim 300Kč, a za nutrilon ha 260kč za 300g....to se proste vyplati prejit na hami. Alle bojim se co to udela s malym, ale kdyz i na infolince rikali ze je to to same, tka do toho asi pujdu, a malej uz neni tak malej, tak to zvladne.) Jinak HIPP mi prijde drahej...ale zas me lakaji ty probiotika. Hami a nutrilon maji jen PREbiotika....achjo s tim zradlem je to hrozne.)

elly111
31. říj 2008

ahojte napiste kde su akcie, teraz nemam vobec prehlad, segru mam v Prahe, takze piste aj ceske akcie 😉 my sme od 2tt na Nutrilone, ale ideme ho zmenit za ine mliecko maly je po nom stale haldny a v poslednej dobe mame po nom zapchu 😖

aajina
31. říj 2008

alishia já Hipp Ha 600g normálně kupuju za 330Kč takže takový rozdíl od Hami to zase není 😉

alishia
autor
31. říj 2008

aajina : ted na to na netu koukam...tak co sem to sakra minule videla?.)) my to pravé minule po prepocitani prislo stejne drahe jako nutrilon.

pietra
31. říj 2008

ja som prave hami ha kupovala u nas za 235Sk 300g a nutrilon 400g za 350Sk, takze ked som to prepocitala na rovnake gramy, tak rozdiel fakt minimalny. Dokonca som nasla lekaren, kde maju nutrilon pod 300Sk, takze vychadza vlastne lacnejsie ako hami. Ale problem bude asi v tom, ze nikde hami nemali priamo na sklade, ale museli mi ho objednavat
Takze ak sa to u vas ozaj oplati, tak nemusis s prechodom vahat. Idem pohladat mail z infolinky nutricie a poslem ti ho alishia do IP

kopcik
31. říj 2008

alishia: my máme s hippem ty nejlepší zkušenosti. přešli jsme z nutrilonu, který cenově fakt není o moc rozdílný, přestaly prdíky, malý je nasycený a spokojený. museli jsme předtím dávat ty drahé probiotické kapky, sabky i baby calm a teď nemáme už vůbec nic. malého nic netrápí a mi ten hipp připadá takový dobrý mlíkový. nutrilon vůbec nechutnal (mi, ne malému 😉 ) a nevoněl. hipp je mňami 🙂
kupuju ho v Dm drog. za 79kč. když je v akci vyjde ještě levněji. ty asi ale chceš HA a ten mají v kauflandu, skoro pořád v akci.

andy80
31. říj 2008

kopcik: tak to máš pravdu. Můj syn vyrostl na Hippu. Neměl hlad a neměl bolení. Malý jsem musela dávat Nutrilon Extra, protože by pořád jedla a ten Extra víc zasytí. Když jsme přecházeli na pokračovací, tak jsem začala po pár dnech kupovat Hami, protože jsem zjisitla, že je to stejný jako Nutrilon. Má to stejný složení, akorát u Nutrilonu se asi platí za značku.

jankand
4. lis 2008
andy80
5. lis 2008

Tý jo, cena v akci 96 krorun, u nás stojí 89 bez akce. Zrovna včera jsem na něj koukala v drogerii.

alishia
autor
5. lis 2008

holky, chci se zeptat jestli ten hipp 2 ha zasti vice nez ta 1, a jestli je to stejne dietni jako nutrilon. Aby mi potom maly nepribiral. Sem na jedne strance cetla ze ma vice zasytit.

alishia
autor
5. lis 2008

tak sem psala na linku o vyzive a toto mi bylo napsano :

Dobrý den,

Hami mléka jsou též vysoce nadstandardní jako Nutrilon. Stejně obě obsahují preboitickou směs Nutricia pro zvýšení imunitního systému dítěte, částečně hydrolyzovanou bílkovinu k zamezení rozvoje vzniku alergií. Nutrilon navíc obsahuje i nukleotidy a omega tuky (Imunofortis), je nadstandardnější.

Přeji krásný den.

Dana Melíšková

alishia
autor
5. lis 2008

takze pujdem do toho Hipp asi.

alishia
autor
6. lis 2008

tak sem kouala na nutrilon 2 ha a ten taky ty nukleoidy nema, ma to jen 1 tak je to jedno.