Hotové mlíčko Beba ve skleničce. Kde ho seženu?

aponchie
14. zář 2009

Nasla jsme na netu a dostala na nej odkaz ..je pomerne drahe,ale neni nikde k sehnani 😝 lze objednat po32kusech.Vite v jake siti lekarny nebo drogerie je mozne koupit mensi pocet?Chtela jsem to mit doma pro mamku jako nouzovku k dokrmeni ,prijde mi to jako super varianta jen ta cena..36kc za 90ml sklenicku 😅

soanpe
15. zář 2009

apon, to je naprosto normální cena za tekutý dokrmy.proč nekoupíš malé balení suchého mlíka?

anicka164
15. zář 2009

Ahoj, my jsme o kupovali v lekarne u porodnice, kdyz jsme jeli na dovolenou, taky jako zalohu. Pan lekarnik nam rikal, ze to ted zakazuji prodavat, ze jenom doprodavaji skladove zasoby, pry je to moc jednoduche na pripravu a matky pak nechteji kojit (no, musi to byt fakt slast nekde u dalnice delat mliko z prasku...) 😒
Jinak hotovy prodavaji jeste Nutrilon, ten je snad levnejsi, muzes to zkusit...

aponchie
autor
15. zář 2009

pac nechci aby musela neco michat ohrivat vodu a prevarovat atd proste nalije ohreje a trada..ty dve tri sklenicky me nezabiji financne to mit pro ni pac si neumim predstavit jak se s tim patla nekde dopredu nebo potom a navic ta susena nevydrzi nacata dlouho

aponchie
autor
15. zář 2009

jezisi kriste tak tomu neverim,ze to zakazuji prodavat aby matky vice kojili to by si sami delali zle obchodnici a nemeli trzby..to je podle me blbost a co kdyz je to pro matky co nekoji a maji penez jak supek a nevi co s nema..ja bych to chtela mit doma jako akutni zasobu treba pro takovety babicky tatinky atd a mas nekde link na hotovy nutrilon?na obrazku myslim

soanpe
15. zář 2009

no já si myslím, že spíš se to nikomu nechce objednávat, protože je to finančně náročnější a málo kdo si to koupí.
jinak já UM míchám běžně za provozu i na dálnici 😎 😀 je to otázka 20-30s 😉 otevřít termosku,zalít UM, zavřít lahvičku a protřepat...jako James Bond 😀
apon, já hodně věcí kupuju v lékarnách docsimon a spoustu věcí ti po objednání na netu doručí na tobě nejbližší lékarnnu.
poptej se, jeslti by ti to neobjednali.nebo přímo v porodce.protože se jim víc vyplatí dávat dětem tyhle hotovky, než aby platily dietní sestry a měli ještě speciální kuchyňky na přípravu UM 😉

anicka164
15. zář 2009

aponchie: nevim, jak to vypada, vzdycky byl v lekarne manzel, tak bohuzel nepomuzu. Ale mozna kdyz das do googlu nutrilon jedna porce, tak neco vyleze.
soanpe: Kdyz my to mame jenom na dokrm treba dvakrat tydne, kdyz je Mikulas nervozni nebo pretazenej, tak se malo napije a je k neuteseni, pomuze jenom dokrm (nebo teda nechat ho vybrecet, ale tuhle variantu jsme nikdy nezkouseli, tusim, ze by kricel treba dve hodiny v kuse nez by odpadl). Vodu preventivne nevozime, to nema cenu... Ale obdivuju, ze tak zvladas, vazne, ja jsem takovej chaotik, ze si nedovedu predstavit, ze bych to takhle michala 😉

anicka164
15. zář 2009

Ale na doma mame prasek, to zas jo, manzel to michat zvlada 🙂

soanpe
15. zář 2009

anicka
když musíš,tak musíš 😉

aponchie
autor
15. zář 2009

no prave..kojime plne a nechci mit doma nacatou krabici neceho co ji treba nemusi chutnat proste je to fajn mit doma dve tri sklenicky..me magistra rekla,ze to objednavaji na pozadani,ale nemaji zadne reklamy na to tak maji strach,ze by jim to lezelo na sklade.sama rikala,ze kdyby to reklamovali tak spousta tech bohatejch maminek by to kupovala na cesty a tak je to super..me by to fakt vadilo kvuli narazovemu dokrmu mit doma pikslu neceho co musim jeste prevarit vodu schladit michat atd.tohle je pohodlnejsi jak rikam je to na narazovej dokrm tak 2-3do mesice jedno kojeni takze zadne drama a pro lidi ,kteri v tom nejsou zhebli to je myslim uplne super otevrit nalit ohrat dat
😎

makyna12
16. zář 2009

teď mají v lékarně v globusu (bohužel nevím co je to za síť lékaren)
bebu už namíchanou v lahvičce i s dudlíkem za 22 kč mají na to akci.

soanpe
16. zář 2009

jj
apon chápu tě 😉 . já jsem zvyklá na to UM v pixle, tak to mám jako rutinu. 😀
a tím,že mám vodu v termosce,tak to pro mě znamená pouze nalít jí do flašky a nasypat 3-4odměrky UM a cestou k malý flaškou třepu, takže je to otázka několika vteřin. ale na jednorázovku, bych to asi taky tak řešila.
jinak bacha na to,ty hotovky (teda aspon Nutroš) má hnusnější chut než z pixly.Asi je tam nějaký konzervační přípravek a zdá se mi i hustější.

aponchie
autor
17. zář 2009

nemame v globuse lekarnu,ale mam tu bebu a je to super..nasroubujes primo na lahev a jedes. 😎 nema zadny konz.pripravek v sobe a je skladovan v lekarne nebo ho maji primo v porodce 😎 ..

soanpe
17. zář 2009

jj, tu pordku jsme ti doporučovala 😉 to je fajn,že si to sehnala