Humana mléko a ostatní výrobky této značky. Chutná?

soanpe
23. kvě 2009

Ahoj.
Máte některá zkušenosti s mlékem? Jak chutná? Netrpí po něm miminka na zácpy a jiné neduhy?
Naše malá každý měsíc mění mlíčko,prostě mi ho přestana po měsíci pít, tak hledám další vhodnou značku 😅

to.manka
24. kvě 2009

Ahoj,určitě bych do něho šla. Slyšela jsem, že ho miminka snášejí moc dobře. Já mám teda zkušenost jenom s "trojkou" banánovo-vanilkovým mlíčkem. A v pohodě a chutnalo mi 🙂 . Ale jinak s příchutěma nekupuju, v DMku zrovna neměli naše oblíbené mlíčko babylove. To pijeme asi od čtvrtýho měsíce a taky žádný problém. Oboje jsou kvalitní mlíčka, i když bez reklamy 🙂
Ale určitě záleží individuálně na každém miminku. Jinak mi jsme začínali na nutrilonu, bolelo malou z něho bříško a měla vždycky strašnou nálož v plence. Pak jsme přešli na bebu, taky nás bolelo bříško. Pak jsem zkusila babylove z DM, bylo to trochu lepší. A už jsme u něho zůstali, vyhrála jeho cena 🙂 , a přesto dobrá kvalita. Teď ho zdražili, neboť ho začali dělat bio. Jsem se nějak rozepsala 😅

mikulka
24. kvě 2009

to.manko a ty babylove jsou i nemléčné? Jaké dělají příchutě?

mousunek
24. kvě 2009

mikulka - babylove ma vyborne kase, ale zatim jsem videla jen mlecne, meli jsme ovocnou, susenkovou a vanilkovou, davam je na noc suprove malyho zasyti a spinka az do rana

lenkazdenek
24. kvě 2009

My kupujem občas Humana kaše,nejoblíbenější je třešeň s banánem a jinak taky samo Babylove sušenková,vanilková a ovocná kaše 🙂 ,ale maj ještě i banánovou s ovesnýma vločkama či něčím takovým,ale to nám nják nejede

soanpe
autor
24. kvě 2009

Díky za odpovědi
DM máme taky vyzkoušený a chotnalo 😉 , ale pak malá měla kožní reakci a přešla na HA Sunar, ale po měsíci mi to mlíko odmítala pít.I přes HASunar dostala zase vyrážku, tak jsme zkusily obyč Sunar a dobrý.
Problém je ten že zhruba po 5-6 týdnech se malá asi přepije jednoho druhu a musíme přejíít na další značku.
Od nar. Nutrilon a ten nic moc.Bolesti bříška, zácpa... 😝
Beba na noc dobrý, ale přes den jí nechutnala, pak ze zvědavosti DM a to nám vydrželo nejdýl. Jenže pak mě zmátla ta vyrážka , nejdřív na tvářičkách a pak celý tělíčko 😒

lenkazdenek
24. kvě 2009

Andy a co zkusit třeba Hipp nebo Nestlé 😕 možná i ta Humana by mohla být ok

mousunek
24. kvě 2009

lenkazdenek - jasne mas pravdu bananova 🙂 jsem na ni malicko zapomela ta bananova malymu taky nechutnala, nejradeji ma tu susenkovou a tu vanilkovou

soanpe
autor
24. kvě 2009

leni, hipp jsme zkusily jen jednou a to lítaly šavle metr do dálky

lenkicka
30. kvě 2009

Ahoj Soanpe...dívala jsem sw, že máme ty naše prcky asi stejně staré 😀 (můj Šimin je 25.11.)
Chci se Tě zeptat...dáváš Sofi jen Sunar,čijiné mlíčko nebo už i dáváš zeleninku?