Jak dáváte kaši na noc?

crazim
10. kvě 2015

Zdravím maminky, chci se zeptat v jaké konzistenci dáváte kaši na noc? Malému je 10 měsíců a vždy ráno a večer před spaním pije mlíčko, chtěla bych na noc zavést kaši, ale nechci ho trápit na židličce po koupání, můžu mu dát tekutější kaši do lahve?

smallinka
10. kvě 2015

určitě to jde také jsem tak dělala, ale potřebujete větší množství - je to víc naředěné......

drosea
10. kvě 2015

na to se dělají savičky s Y dírkou a pak se přímo vyrábí kaše do lahvičky- mlíčko s kaší. A to mu chcete dát toto až těsně před spaním? Já dávám každý den kaši k večeři v šest hodin, chodí spát v 8. Koupu až po večeři a že by ho koupel uklidnila, spíš naopak.

alcar
10. kvě 2015

Ja davam kasi kolem 18.hod, aby ji po ni jeste trochu vytravilo a nesla spat tzv. s nacpanym briskem, kolem 19:15 koupel a pak na uspani 100 UM (ale davam vic vody na zizen). Jinak jsou jeste mlicka s kasi od Nestle nebo Hami primo udelane v krabicce, ty moje dcerka miluje a obcas ji je davam na snidani, nebo jsou kase primo do lahve napr Sunarka. Ale byt vami, dala bych kasi drive a pak jeste mlicko na noc, klidne dejte o odmerku mene, pokud by nevypil. 😉

crazim
autor
10. kvě 2015

my tak v 18 - 18:30 koupeme, ve vaničce se vyřádí ale potom když ho obleču tak už ví, že dostane mlíčko a hlásí se o něj... když mu dám lahvičku tak už se tak nějak uklidní a pije a zakrývá si ručičkama obličej... tak jsem si nedovedla představit, že bych ho dala do židličky a dávala mu ze lžičky kaši.. hned by samozřejmě spát nešel, dávám ho tak po půl 8...

veverka.terka
13. kvě 2015

my sme s kaší začaly cca v 5 měsích, dávaly sme Sunarku na dobrou noc a dáváme ji občas do ted. Dávaly sme ji před koupelí, cca 1,5h před spaním, protože by měla mít prodlouženou dobu sytosti a navíc po koupeli už byla dcerka plonk 😀 . Nikdy sem ji nedávala v lahvi, vždy po lžičce a neměly sme s tím problém. A takový ty mlíčka s kaší v krabičce mi dcerka vůbec pít nechtěla, takže u nás od začátku kaše lžičkou.

angel456
13. kvě 2015

Naše malá 13 měsíců pije 7 odměrek sunaru, 7 odměrek kaše do 350 ml a dala by si ještě... dám jí to do postýlky, vypije zahodí a spí do rána