Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak dlouho vydrží Nutrilon po udělání?

edousek
3. únor 2011

když udělám mlíčko za jak dlouho ho můžu ještě mimískům dát

ivasad.
3. únor 2011

v porodnici se nechává v lednici max. 8 hodin.

gabcos
3. únor 2011

na krabici se píše spotřebovat do 2 hodin.....já to dodržuji !!

karmenta
3. únor 2011

já dělám jednu dávku 100ml a co nevypije na aktuální krmení nechávám dojíst na to následující, déle ne. (vychází to tedy cca 3-4hodiny od udělání

tetes1
3. únor 2011

Když ho dáš do lednice,tak sice vydrží déle,ale už by se nemělo vzhledem k množícím se bakteriím znovu ohřívat a v normální teplotě bych řekla,tak hodinku,déle bych nenechávala. Kluky máš ještě malé,tak bych na to dávala bacha.I když chápu,že je to finančně náročné,takže je člověku pak líto to vylévat. 😉

nelis
3. únor 2011

taky dodržuju doporučení z krabice = spotřebovat do dvou hodin od udělání. Nehledě na to, že by se to asi nemělo znovu ohřívat a studené mlíčko by asi nebylo to pravé ořechové. 😉

marrakech
4. únor 2011

delam to stejne jako Karmenta, mleko pouziji pro dalsi krmeni = za 3 hodiny. Jednou ohrate mi prijde ok.

m.o.u.s.e
4. únor 2011

No,tak mi vydrželo v pohodě taky do dalšího krmení tj. 3-4 hodiny . Na začátku když jsem začla přikrmovat UM, tak jsem z obav ovšem nevypité mlíko místo vylití vypila sama 😎 ( no co, jsou v tom vitamíny a nechutná to zle,za ty prachy to raději než v odpadu skončí v mém břichu..ale já krmím norm.Bebou)..příjde mi ,že těmi dvěmi hodinama se výrobci spíš jistí.

petasa
4. únor 2011

Ahoj,asi by se totakhle jak pisu delat nememlo ale byla jsem s malou na detskym ve spitale a tam se nas zeptaly sestry kolik davek a jak velke vypije a tolik jich pro nas rano pred sestou daly do lednicky a vlastne jsme z toho jeldly az do dalsiho rana,takze urcite tam bylo mlicko udelane i dvanact hodin dopredu.

dzein
4. únor 2011

Taky jsem schovávala v ledničce a potom ohřála. A používala jsem snad všechny značky na trhu 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli