Jak dlouho vydrží Nutrilon po udělání?

edousek
3. únor 2011

když udělám mlíčko za jak dlouho ho můžu ještě mimískům dát

ivasad.
3. únor 2011

v porodnici se nechává v lednici max. 8 hodin.

gabcos
3. únor 2011

na krabici se píše spotřebovat do 2 hodin.....já to dodržuji !!

karmenta
3. únor 2011

já dělám jednu dávku 100ml a co nevypije na aktuální krmení nechávám dojíst na to následující, déle ne. (vychází to tedy cca 3-4hodiny od udělání

tetes1
3. únor 2011

Když ho dáš do lednice,tak sice vydrží déle,ale už by se nemělo vzhledem k množícím se bakteriím znovu ohřívat a v normální teplotě bych řekla,tak hodinku,déle bych nenechávala. Kluky máš ještě malé,tak bych na to dávala bacha.I když chápu,že je to finančně náročné,takže je člověku pak líto to vylévat. 😉

nelis
3. únor 2011

taky dodržuju doporučení z krabice = spotřebovat do dvou hodin od udělání. Nehledě na to, že by se to asi nemělo znovu ohřívat a studené mlíčko by asi nebylo to pravé ořechové. 😉

marrakech
4. únor 2011

delam to stejne jako Karmenta, mleko pouziji pro dalsi krmeni = za 3 hodiny. Jednou ohrate mi prijde ok.

m.o.u.s.e
4. únor 2011

No,tak mi vydrželo v pohodě taky do dalšího krmení tj. 3-4 hodiny . Na začátku když jsem začla přikrmovat UM, tak jsem z obav ovšem nevypité mlíko místo vylití vypila sama 😎 ( no co, jsou v tom vitamíny a nechutná to zle,za ty prachy to raději než v odpadu skončí v mém břichu..ale já krmím norm.Bebou)..příjde mi ,že těmi dvěmi hodinama se výrobci spíš jistí.

petasa
4. únor 2011

Ahoj,asi by se totakhle jak pisu delat nememlo ale byla jsem s malou na detskym ve spitale a tam se nas zeptaly sestry kolik davek a jak velke vypije a tolik jich pro nas rano pred sestou daly do lednicky a vlastne jsme z toho jeldly az do dalsiho rana,takze urcite tam bylo mlicko udelane i dvanact hodin dopredu.

dzein
4. únor 2011

Taky jsem schovávala v ledničce a potom ohřála. A používala jsem snad všechny značky na trhu 😀