Jak mimča snášely přechod z Nutrilonu 1 na 2?

monik111
16. srp 2007

Ahoj,
nevím jestli je tu téma na toto téma 🙂
Ale jelikož už nekojím,tak mě zajímáji vaše zkušenosti.Ukončily jsme 4měsíc a proto nám mudra řekla,že mamé přejít z Nutrilonu 1 na 2. A já mam obavy aby to pro Verču nebyla moc veliká změna.Tak se chci optat jaké s tím máte zkušenosti.A jak to vaše mimča snášely-ten přechod a tak.
Moc díky za rady 🙂 🙂

gabca1
4. dub 2008

Holky, já dávám ten N2, ale nic moc tedy, hlad má po něm větší než po N1, a blbě kaká, musím jí vždy ještě hned po krmení dát čaj. Tak já nevim jestli nepřejdu na jinou značku. I v noci se víc budí... Nemáte někdo podobnou zkušenost? Díky.

lu777
4. dub 2008

a co zkusit Nutrilon Comfort? my měli Nutrilon HA 1 a to nešlo, to by se s tím bříškem utrápil..

ivulinda
4. dub 2008

My používáme zatím N1,malá má teprve 2měsíce takže jseště nic jimého nemužeme,ale večer už by ti měla krásně spinkat gabco1.Tak zkus Nutrilon Good Night2,je to fialová pixla a je na večer pro děti od 5měsícu 🙂

gabca1
4. dub 2008

Comfort nám nedělal dobře, měla po něm hlen ve stoličce 😖 a Good Night máme taky a nic moc. V noci po něm prostě chce papat.

nensy
4. dub 2008

já teda nevím mi jsme ze začátku dávali nutrilon a nelinka nám ho blinkala.tak jsme ho vysadili a najela jsem na bebu hipoalergení a nezvrací jí a je po ní spokojená. 😀

gabca1
4. dub 2008

Gangy - Vy jste taky na N2 a jak to zvádáte a vypije stejně mlíčka jako předtím? Díky.

ivulinda
4. dub 2008

tak toho vyzkoušej víc gabco1...nevím co porodit,nejsme ještě tak daleko

lenkazdenek
4. dub 2008

gabi a už přikrmujete? Jestly jo tak vynech mrkev

lu777
4. dub 2008

a proč by se měla vynechat mrkev? 😕 nás se to teda ještě netýká, ale zajímalo by mě to.. jakože to je hodně vlákniny a děti pak mají větší hlad?

lenkazdenek
4. dub 2008

mrkev staví,stejně jako rýžový odvar 😉

lu777
5. dub 2008

no jo, to vím.. já jsem to pochopila tak, že Gabca si stěžuje, že jí maličké v noci nechce spát..

jinak holky, napadá mě, jaktož jsme v sekci Kojenci? neměla by být spešl sekce Nekojenci? 😉 😀

gabca1
5. dub 2008

Holky, já zase přešla na Nutr. Extra a vydrží přes den zase 4 hodiny, tak uvidím co noc. Ale ten Extráč je jen do půl roka, to mě štve. Leni já zkoušela mrkev a ta nás totálně ucpala. Dr. říkala, že zatím nemáme dokrmovat, protože jsme měli 8 kilo. Já už se na zeleninku těšila. Myslíte, že by ten extráč mohla dostávat i dýl než do půl roka?

lenkazdenek
5. dub 2008

já zas myslela,že gábi julinka má problémyse zácpou 😅
gabi,já myslím,že snad ano 😕 my teda zácpu už nemáme skoro vůbec

gabca1
5. dub 2008

leni - jo jo zácpu měla právě hlavně po tý N2 a když jsem jí k tomu ještě dala mrkev tak to byla hrůza. Když dávám ten extráč ta kaká normálně. Jen fakt nevim jestli ho budu moct dávat i po tom 6. měsíci. To by bych byla ráda 🙂

lu777 - jsme nekojící kojenci 🙂

lenkazdenek
5. dub 2008

ty ji,tak to začínám mýt strach,my máme teď přejít na 2 jinak na nás celkem projímavě působí špenátbrambor a brokolice

frnda
5. dub 2008

ahoj

lenkazdenek
6. dub 2008

Gabi,zkus si brnknout na tu nutricia linku. Hele u nás se to vyřešilo samo těma příkrmama,ale s dr jsem se teda neradila 😅 by mi to zakaázal a malá by měla zácpu furt a byly by jsme pořád na tom sirupu.

gabca1
6. dub 2008

leni, já tam volala a Nutrilon Extra můžu dávat do půl roku a N2 po půl roce. N2 se prý nemá dávat bez příkrmu, že to miminko hůř tráví. Já dala příkrm jen jednou, doktorka mi to zatím nepovolila. Ale s příkrmem by to možná bylo lepší. Já ten Extráč prostě budu dávat i k příkrmům... A na N2 najedu až třeba v 7 měsících až bude mít lepší trávení...

ivulinda
6. dub 2008

gabca1 já jsem taky dávala malé Nutrilon Extra,ale nic moc.malá po něm měla akorát větší hlad...kolik hodin ti malá přes den vydrží a kolik v noci?

gabca1
6. dub 2008

U nás právě Extráč funguje tak jak má, vydrží po něm 4 hodiny bez jídla, po N1 vydržela 3 hodiny a po N2 2 a půl hoďky a už byla nervní. Noc je pokaždé jiná 😔 😖 Co u Vás?

ivulinda
7. dub 2008

No my večer spinkáme krásně...jdeme spát v 19hod.a vzbudíme se až ve 3ráno takže vstávám jen jednou za noc takže pohodička.A Nutrilon Extra je nic moc,malá ho měla a měla pořád hlad...A ted ji zase dávám zelený 🙂

denousek
7. dub 2008

ahoj holky mam dotaz zda pri prechodu z jednicky na dvojku nutrilon zacinate prikrmovat zeleninkou....??nevim zda s tim uz pri prechodu zacit nebo ne....

gabca1
7. dub 2008

denousku, jo, začni přikmovat zeleninkou. Já nezačala přikrmovat, tak jak mi řekla doktorka a dala jsem je N2 a malá nechtěla kakat a tlačilo jí to v bříšku. Na Nutrilon lince řekli, že se N2 bez příkrmů špatně tráví. Jestli nechceš ještě přikrmovat a N1 nestačí zkus Nutrilon Extra. Nám pomohl. My máme začít přikrmovat až okolo 6. měsíce.

Ivulinda - tak to máte dobrý. My se budíme 2x za noc. Extráč pomohl, ale na každý miminko působí jinak. Nám třeba zase vůbec nepomohl Nutrilon Goog Night. To měla hlad už za hodinu a půl. Nechápu 🙂

ivulinda
7. dub 2008

denousku a ty už daváš příkrmy?to se už muže ve třech měsících?

ivulinda
7. dub 2008

gabca1:a kdy jsi začla ty přikrmovat?

gabca1
7. dub 2008

ivulindo - já dávám jen mlíčko. Začneme až okolo 6. měsíce. Příbíráme až moc tak proto 🙂

denousek
7. dub 2008

ivulindo nene jeste neprikrmuju ted budemem mit 4 mesice tak nevim zda pak uz zacit s prikrmem nebo ne vis....

gabca1
7. dub 2008

já bych začla podle váhy. Pokud mlíčko stačí tak bych to nehrotila 😉

denousek
7. dub 2008

no,,nevim za nam staci...rekla bych ze byjsme ale moli pribirat vic....no uvidime...

gabca1
7. dub 2008

tak uvidíš 😉