Jak mimča snášely přechod z Nutrilonu 1 na 2?

monik111
16. srp 2007

Ahoj,
nevím jestli je tu téma na toto téma 🙂
Ale jelikož už nekojím,tak mě zajímáji vaše zkušenosti.Ukončily jsme 4měsíc a proto nám mudra řekla,že mamé přejít z Nutrilonu 1 na 2. A já mam obavy aby to pro Verču nebyla moc veliká změna.Tak se chci optat jaké s tím máte zkušenosti.A jak to vaše mimča snášely-ten přechod a tak.
Moc díky za rady 🙂 🙂

kopcik
6. říj 2008

theresa: aventy určitě doporučuju. my už od narození dáváme dvou dírkovou savičku, protože to z ní malému jde lépe. ted už budu kupovat tu 3-dírkovou. nebo si kup rovnou tu variabilní savičku. jsou v ní 3 dírky, ale záleží, jakým směrem tu lahvičku nakloníš a teče to bud s jedné, dvou nebo tří dírek.

pepibubu
6. říj 2008

motýlku, díky, po tvé zkušenosti nebudu tedy riskovat 🙂 tak holt nic neušetříme, ale hlavně ať je malej spokojenej a má klidný bříško 🙂

motylek
6. říj 2008

Přesně tak a taky mi po tom sunaru kakal zeleně a strasně to smrdělo 😀 😀 😀

lollaj
6. říj 2008

Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat, zda Nutrilon extra doopravdy nasytí? Dceři dávám Nutrilon 1, ale v noci se budí už po 4h, tedy i přes den baští po 4h. Dokud jsem kojila spala celou noc, tzn. od 19h do 5:30. (jsme na UM 2 týdny) Díky

lu777
6. říj 2008

na Sunar jsem se ptala v nekolika lekarnach a vsude mi rekli, ze cena u UM odpovida kvalite, takze jsme na nej taky nepresli... jako ja si spocitala ten rozdil za mesic, to nema cenu!

jedinej velkej rozdil je treba kdyz ma clovek spesl Nutrilon jako my meli nekolik mesicu Nutrilon Comfort, to jsou pak palky..

jinak jsem ted objevila bio UM od Bebio, uvazuju o nem...

lu777
6. říj 2008

jinak k Frominu a Horskemu pramenu

tyhle dve znacky vody se neprevaruji... ja jen hodim do konvice, zapnu, jak to zasyci trosku tak sundavam a je to akorat tak na tu teplotu na piti.. prihodim Nutros a krmime

kopcik
6. říj 2008

lu777: ty fromin nepřevařuješ? to se nemusí, nebo to je jen tvé rozhodnutí? my ho převařujeme, ale jen v konvici tu minutu a ne 10 v hrnci jak někdo radí

pepibubu
6. říj 2008

Lu, no my právě "jedeme" Nutroš Comfort, a to je právě něco.... tak možná zkusíme přejít na klasiku, a když to nebude fungovat, tak holt se pokorně vrátíme ke Comfortu

kijonkova.k
6. říj 2008

Ahojky,mám dotaz.Já sice kojím,ale navečer dělám kaše a poslední dny mi nějak nejde odstříkávat,tak jsem myslela,že bych koupila UM a kaše dělala z toho.Jen nevím jaké.Poradíte?Jsem sice na diskuzi o Nutrilonu,ale třeba by bylo lepší jiné 😉 Vůbec se v nich nevyznám 😉

kubinkov
6. říj 2008

Jsem tu jen náhodou. Taky kojím a večer dávám Sunarku na dobrou noc, protože je asi jediná z adaptovaného mléka. Z MM jsem kaši dělala jen chvilku, protože mě nebavilo odstříkávat a kaše z něj mi nějak nechtěly houstnout. 😒 A pak byl Vojta sladký po celé hlavě rukou..., mohla jsem ho znovu koupat. Myslím, že je jednodušší koupit kaši mléčnou, než mít UM a nemléčnou kaši.

sylvka
11. říj 2008

Holky,tak to tady čtu.dnes ráno jsem musela začít s nutrilonem komfort,sice plně kojím,ale malej má hrozný koliky,tak mu ho budu dávat jednou denně místo kojení.chci se zeptat,jestli s ním někdo má kladnou zkušenost 😉 martinovi jsem ho dala asi před dvěma hoďkama a nezvrací,spí.....

pepibubu
11. říj 2008

Sylvko, my máme díky Nutrilonu Comfort dvě zkušenoati - tou první je spokojené bříško Pepínovo (po Bebě nemohl kakat, prdět, nic, dneska kaká a prdí jak kdyby ho za to platili 😀 ) a tou druhou je vítr v peněžence... Ale to že je mimi spokojené je za všechny peníze.

apfele
11. říj 2008

Sylvko - i já dávám Honzíkovi Nutrilon na zácpu a koliky. Jsem s ním maximálně spokojená, malej kadí a prdí o 106 😀 Druhá stránka věci jsou ty peníze, ale raději budu mít spokojené dítě, které mi netrpí kolikami.

sylvka
11. říj 2008

pepi,díky moc 🙂 dodala si mi po tom hrozném večeru skvělou naději 😉 a ty dáváš místo kojení?nebo taky jen jako příkrm?
já byla o tý půlnoci tak zoufalá,že kdyby mi řekli 3000 tak ani nemrknu... 😖

sylvka
11. říj 2008

apfele ahoj díky.malej tři možná čtyři dny nekakal,včera odpo se vykakal docela dobře ale bylo to asi málo a večer se chudák kroutil...prdíky mu jdou,ale to kakání 😒

pepibubu
11. říj 2008

sylvka 400gr pixla stojí 230 až 250 kč, podle toho kde ho kupuješ. Nejlevnější je lékárnia v Bille na Proseku jestli ji máš blízko 🙂

sylvka
11. říj 2008

pei díky ,nejsem z prahy.....no já mu to budu dávat stejně jen tak jednou denně tak to tak finančně náročné nebude 😒 😉 hlavně aby mu to pomohlo.....

sylvka
11. říj 2008

holky díky moc,určitě dám vědět,jak jsme dopadli 😉 🙂

maruna75
11. říj 2008

Ahoj holky....prosím jdu na radu 😒
ahoj sylvko a ap 🙂
......včera jsme začali papat Bebu premium,trošku po ní blindíme,ale dělá nám problém kakat,už jsme vyzkoušeli i Nutrilon1 i Sunar.....prý máme vyzkoušet víc UM-které mu bude sedět.....chci se zeptat,asi která mlíčko je pro mimíska nejlepší...

apfele
11. říj 2008

Ahoj Maru- my jsme zkoušeli Nutrilon 1 - potom byl hladový, Sunar - vůbec nekadil. Takže teď máme nutrilon Comfort - musím říct, že zatím nejlepší... jak na kadění, tak i zasytí.

meni
11. říj 2008

Hele, my jsme taky na Bebě, od začátku, ale teď se střídají noci, kdy dvě jsou prořvané, jedna dobrá, znovu dvě prořvané... Kdybych zkusila ten Nutrilon Comfort na noc, a přes den tu Bebu, bude vadit kombinování dvou mlík? Nebo nekombinovat a dávat jen jedno? 😒

pepibubu
11. říj 2008

meni, to nevím ale spíš bych to nekombinovala, každý má jiný složení - v obém jsou tytéž složky, ale v jiných poměrech, takže žbych to nemíchala ale dojela bych Bebu a přešla na Nutroš...

katy84
12. říj 2008

Ahooj holky 🙂
Tak jsem slibovala návrat na září a nějak pořád není čas ☹
Zrovna jsem hledala nějaké info o Nutrilonech..
My jsme od začátku na Nutrilonu Nenatal 0, pak 1 a teď jsme měli KONEČNĚ přejít na jiné mlíčko (ale až tak za měsíc, jenže ty koliky co má malá se nedají vydržet)..
Tak od včerejška dávám Nutrilon Comfort a zatím teda je to snad ještě horší nebo teda aspoň pořád stejné..s kakáním má taky problém, včera jsem už po dvou dnech musela použít hadičku ☹
Jaké máte zkušenosti, za jak dlouho se to upravilo??
A míchat teda Pepi říkáš ne jo? Ani s tím Nutrilonem nenatal když je to stejná značka?

jo a ještě ona malá jak pije tak se to mlíčkko mezitím nějak zhustí nebo co a ten konec, těch posledních cca 20,30 ml ona už nevytáhne protože to fakt nejde, zkoušela jsem to a měla jsem co dělat i já..máme teda Chicco lahve i savičky od 0m..

apfele
13. říj 2008

Holky Honzík se mi po nutrilonu comfort špatně odříhává, máte s tím někdo zkušenost... jinak při jiném mlíčku krásně odříhl a teď ne

kaca26
14. říj 2008

Ahoj všichni 😉
Katy my používáme lahvičku od MAM s dvojím dnem.Malá mi taky kdysi hodně trpěla, hlavně na prdíky a potom mi švagrová doporučila právě tuto lahvičku. Na dně je takový silikon a ten pomáhá k tomu, aby mimčo nehltalo vzduch. Teda nevím jak komu to pomohlo, ale já si to nemůžu vynachválit. Od té doby malá nemá problémy 😀 .I naše doktorka mi jí doporučila. Sice stojí okolo 180 korun,ale za ten pocit klidu pro malou to stojí. NO a k tomu zahušťování:zkusila jsi jinou savičku?

katy84
14. říj 2008

Kaci diky moc..no ja pouzivam lahvicky Chicco, staly asi 220kc jedna a mely by byt taky protikolikovite ale dvojite dno nemaji, tak zkusim koupit tu MAM na zkousku..
Jinak savicku jono, musim davat tu od 4.mesice ta se neucpe..
Jinak nase mala si sice odrihne ale zacla mi dost ublinkavat co ma ten Comfort..a divne je ze to co ublinkava je pruhledne..?!

pepibubu
14. říj 2008

katy, taky jsem si dneska všimla že mi ublinknul průhledně, skoro jakoby vodu.... Ale jinak je s Comfortem spokojenost, kaká jako by ho za to platili - 2 až 4x denně, když měl Bebu tak to bylo stěží 1x za dva dny, zácpu, bolení...

kaca26
15. říj 2008

Katy my používáme od narození nutrilon proti ublinkávání, protože malá nám ze všeho moc blinkala a teď co je až moc aktivní 😀 tak to je jediné co ji vydrží v bříšku. 😅

kopcik
15. říj 2008

ahoj. my taky byli na nutrilonu comfort, protože jsme trpěli hroznýma prdíkama. nezdálo se mi, že by nějak extra pomohl. když jsem přecházela na jiné mlíko, jestli by mu to nepomohlo, v lékarně mi poradili hipp. že je probiotický a to by mu mělo uklidnit to bříško. no a na hippu jsme dodnes. prdíky máme jen sem tam a jinak jsme spokojení. chtěla jsem zkusit přejít zpátky na nutrilon nebo na sunar, který je přecejen nejlevnější, ale asi to nebudu riskovat a už zůstanem u hippu. i chutově je nejlepší...

monina8
15. říj 2008

Cauky,taky sem prechazela z Beby na Nutrilon1 a pak sem davala chvily Nutrilon Comford a i Forte,malymu jsou 3mesice,byl v pohode.Kdyz sem mela nejaky dotaz volala sem na tu Nutricia linku a poradili mi se vsim,lip nez doktorka 😎