Jak mimča snášely přechod z Nutrilonu 1 na 2?

monik111
16. srp 2007

Ahoj,
nevím jestli je tu téma na toto téma 🙂
Ale jelikož už nekojím,tak mě zajímáji vaše zkušenosti.Ukončily jsme 4měsíc a proto nám mudra řekla,že mamé přejít z Nutrilonu 1 na 2. A já mam obavy aby to pro Verču nebyla moc veliká změna.Tak se chci optat jaké s tím máte zkušenosti.A jak to vaše mimča snášely-ten přechod a tak.
Moc díky za rady 🙂 🙂

leninn
12. únor 2008

Sisstin: díky za odpověď, já jsem nevěděla...
Barunka pije těch 12ml, je to asi tak něco mezi váhou a věkem. Ještě jí to kombinuju s mateřským mlíkem ale už se potvůrka nechce přisát, tak odstříkvám a dávm v lahvičce...mrzí mě to, ale k prsu za boha nechce...
A možná pije astěji než 6 krát, jak je doporučeno, ale to snad tolik nevadí, ne?
Díky Lenka

sisstin
12. únor 2008

lennin: holky tady taky dávaj častějc..na tý krabičce je "doporučený" množství... 😉 musíš se zařídit podle Barborky 😉

ammalka
12. únor 2008

Píšete tady o Nutrilon Comfort, je možné, že by Honzíkovi s prdíky pomohl, co vy na to???

sisstin
12. únor 2008

ammalka: my ho máme od narození...zlepšilo se to..každopádně nevim, jestli samo od sebe nebo tím comfortem..ale jinej Nutroš se mu zatím neodvážim dát 😕

kupinka
12. únor 2008

To musíš fakt vyzkoušet...ale je pravda,že Kuba měl u jiných mlík s prdíkama doost velké problémy,Nutroš to docela sklidnil-s kominací s Babycalmem...
Tabulkama se nejde řídit! Kuba bude mít 10m a pije max 150ml...tolik pil i před půl rokem...

sisstin
12. únor 2008

kupi: tos mě uklidnila 😀

kupinka
12. únor 2008

Siss-proč??? 😅 😕

sisstin
12. únor 2008

kupi: páč tygr jí 90-120..tak střídavě...a když čtu, jak pijou ostatní mimina..tak je dost měkkej teda 😅

kupinka
12. únor 2008

Za chvilku začneš s příkrmama-to pak bude o něčem jiném 😉 Budeš dávat tu dvojku hned po ukončeném čtvrtém???To už pak musíš i v poledne zeleninku..

sisstin
12. únor 2008

kupinka: nevim ještě..co až řekne Dr., páč zatim mu to mlíko stačí 😕 ale jestli řekne, že jo..tak už se na to těšim 😀

kupinka
12. únor 2008

To se těš 😀 😀 😀 😀

gandy
12. únor 2008

Ahojky, píšete o prdíkách.. Naší Naty dáváme Nutrilon normální a dneska a včera měla hrozný prdíky, nevím zda je to Nutrilonem, já ještě trošku kojím, tak fakt nevím čím to je... 😖 Jinak už jí ho dávám skoro 14 dní a do té doby nic, až dneska a včera...

kupinka
13. únor 2008

Gandy-ony ty prdíky jsou strašní neřádí 😠 😠 😠 fakt jim nejde úplně zabránit,jenom trochu pomoct kapkama,ale ta střevní mikroflóra ještě není pořádně vyvinutá.....pokud to je jenom občas,tak to neřeš,stlač jí nožičky nebo zaveď rektární rourku,ať ji trošku pomůžeš...

kometka5
13. únor 2008

Sisstin, tak to jsem rádda, že nejsme jediný, kteří nepijeme ukázkově. Malá by měla už pít taky 150ml, ale když jí to dám, tak mi tu 30ml zase vrátí na triko 😀 Prostě jí ta 120ml stačí a k tomu skoro nechce žádný čajík. když jí ho dám, tak většinou, mi to zase vrátí. Tak mám strach, aby zas nebyla dehydratovaná. 😖

sisstin
13. únor 2008

kometka: tak to jí fakt stačí..tygr to neblije..on to prostě nesní..a vystrkává tu flašku jazykem ven 😝 že ti Sonička nechce pít čaj..to vůbec nevadí 😉 stačí ji UM i na pití...některý mimča žízen nemaj 😉 🙂

kupinka
13. únor 2008

Mi malý taky čaj vůbec nepije...jediné,co pije jsou kupované šťávičky-ředím mu to na půl s vodou 😉

sisstin
13. únor 2008

kupi: já zatím dávám jenom bylinkový čajíky 😉 ale koupila jsem od Hippu jablečno-medunkový..sice tam píšou od 4.měsíce..ale nevim nevim..krásně voní..ale bude sladkej..tak se mu to bojím dát, že pak nebude chtít mlíko ani nic jinýho..že je blbý mu dávat ovocnej čaj, když ještě nepřikrmuju ani zeleninou 😕

iza
13. únor 2008

ahoj holky hlásím že Nutrilon Good Night zabírá 🙂 🙂 🙂 Jáchymekspal už druhý den od 8 do6

sisstin
13. únor 2008

iza:dobrýýýýýýýýýýý 😀 já furt machrovala, jak mi spí 10-12hodin..a ejhle..už vstává ve tři..a pak tak v sedm..ale spíš než o hladu to je o tom, že se vrátily prdy 😠 a vzbudí ho to 🙄

abinka
13. únor 2008

ahoj maminy,

Mám dotaz.Umýváte lahve saponátem???Vždycky když opláchnu lahev tak se mi zdá taková mastná.Ikdyž to umeju horkou vodou.Jen po vyvaření je čistá,ale vyvařovat pořád se mi zdá zbytečné. 😒

bambusek
13. únor 2008

abinka: já teda saponátem nemyju, jen horkou vodou a pak ji hned utřu do sucha čistou plínou a mastný nejsou 🙂

janesm
13. únor 2008

Abinečko,já to tak 2x do týdne umyju jarem a pořádně vypláchnu horkou vodou a vyvařuji tak že lahev i dudlíky proliju vařící vodou s konvice.

janesm
13. únor 2008

Maminečky Nutrilon Good night dáváte až když se začne s 2 Nutrilonem??? Kolik se ho dává,je silnější než rýžová kaše???

kupinka
13. únor 2008

Tak to Good nigt zkusím,páč už jsem fakt na nervy...jsem vždycky machrovala,že spíme 17.30-06.00-a ejhle-ve 22h,02h,05h....navíc už lozí,je to makačka,tak jsem furt grogy a o mých kruzích pod očima radši nemluvím-ještě že jsou make-upy 😀 😀 😀

Jo,a saponátem jsem nikdy nemyla..

sisstin
14. únor 2008

já taky nemeju saponátem 😕 zdá se mi to trošku mastnější..ale jak se to vysterilizuje..tak pohoda 😎

schnek
14. únor 2008

my jsme tedy lahve umývali Jarem a ok. Respektive, naházeli jsme je do dřezu, kápli Jar, zapustili vařící vodou, nechali je tam a pak pečlivě opláchli a vysterilizovali 😉

iza
14. únor 2008

abinka já nejprve myla bez saponátu a teď už tak měsíc umývám jarem..ale dám kapku do jedné lahvičky natočím vodu a část přeleju do další lahvičky..tzn saponátu je tam minimum,pořádně vydrbu a opláchnu hooodně vodou 😉 ale savičky a dudáky jarem nemyju

ammalka
14. únor 2008

Já také myji jarem, přesně jak píše iza, od té doby mě lehve připadají čistejší.

gandy
14. únor 2008

Abinka:Chtěla jsem se zeptat na to samé. taky mi to přijde mastné, ale zas je pravda že vysterilizuji a je po mastnoně a jsou krásně čisté.... Někdo říkal že to není dobré mýt jarem, tak nevím.. Ale když se to pak vyvaří nebo sterilizuje, tak to bude dobré (snad)... 😝

ammalka
14. únor 2008

Já fakt nevím, dávám tam toho jaru opravdu trošku, a hodně to propláchnu než to dám do parního sterilizátoru.
Jinak mám dotaz, mám sice ohřívač lahví, ale když jsem na návštěvě, tak je možné jídlo nebo resp. vodu zatím bez Nutrilonu ohřát ve flašce v mikrovlnce, není to pro broučka škodlivé???