Jak mimča snášely přechod z Nutrilonu 1 na 2?

monik111
16. srp 2007

Ahoj,
nevím jestli je tu téma na toto téma 🙂
Ale jelikož už nekojím,tak mě zajímáji vaše zkušenosti.Ukončily jsme 4měsíc a proto nám mudra řekla,že mamé přejít z Nutrilonu 1 na 2. A já mam obavy aby to pro Verču nebyla moc veliká změna.Tak se chci optat jaké s tím máte zkušenosti.A jak to vaše mimča snášely-ten přechod a tak.
Moc díky za rady 🙂 🙂

ivulinda
16. čer 2008

jj máš pravdu.manžel ten nutrilon dala v lékarně a to se nedalo vůbec pííííít 😖 😝

lu777
16. čer 2008

Jaku: díky za info.. zkusím ten Probian teď dávat možná denně..

holky, já mu dala ten Nutrilon 2 ještě jednou, abych viděla jestli blinká po zeleninovém příkrmu a nebo po tom Nutrilonu.. no to byla fontána 🤐 jsem to nestačila celé odpoledne utírat 🤐
chuděrka, měl i průjem a byl v mizerné náladě..
no, aspoň vím, že to je tím Nutrilonem.. 😠

tak já nevím, zkusím mu ho dávat ještě pár dní jen jednou denně a uvidím, třeba si zvykne.. když by to nebylo lepší, tak asi budu muset hledat jiný mlíčko 😒 to je teda na pytel.. já myslela, že když to dám pomalu a dám Sab a Probian, tak to půjde, ale to byla kyselina co z něj šlo, jsem se pak už nedivila, že mu bylo evidentně tak šoufl 😖

jaku
16. čer 2008

lu777: To opravdu vypadá na reakci na nutrilon. A 1 jste měli?Ta vám nic nedělala?Jinak na reflux netrpíte?

panterka
16. čer 2008

svoma, děkuju... já doufám, že to zabere, zatím se zdá, že má furt hlad 😒 jak jsi mu ho dávkovala? 😕

svoma
16. čer 2008

Ahoj Panterka,nejdřív měl 120,ale pak jsem mu to zvýšila na 150,když začal mít brzo hlad. 😉

lu777
16. čer 2008

Jaku: měli jsme Nutrilon 1, a to HA, pak Comfort a pak Extra.. reflux nemá, blinká trošku víc,ale není to zas tak moc.. až teď no 😖
asi zavolám zítra na linku Nutrilonu jestli je to normální a do kdy čekat.. třeba se to za pár dní upraví, abych zas hned nedávala jiný mlíčko, že 😕

svoma
16. čer 2008

Panterka,teď koukám,že jsi mě úplně zblbla s tím mu,já mám holčičku teď. 😉

lu777
16. čer 2008

Svomo 😀 😀 😀 "já mám holčičku teď" 😀 😀

ammalka
16. čer 2008

Lu, ty jsi přešla z Nutroše na Hami??? Já jsem od včera začala dávat Nutroš 2

lu777
16. čer 2008

Ammalko: ne, ne, dávám Nutroš.. jen na noc dávám Hami Hajaja 2, protože funguje líp než Nutroš Extra nebo Good night 😉

a co bříško po tom N2? dala jsi hned všechny dávky? já dala jednu a dneska dvě a síla 🤐

ammalka
16. čer 2008

Fakt??? Já dala normál dávky, dávám od včera a malej v pohodě, dneska spinkal do půl devátý. Ale je pravda, že to co píšeš, jsem tady už četla, hodně holek se vrátilo k jedničce.A to se může dávat Nutrilon a večer Hami, nemůžu udělat broučkovi v bříšku zle???

lu777
16. čer 2008

ne, může se to, proč by ne, když koupíš mléčnou kaši,tak tam taky bude jiný mlíko, že jo.. teda takhle, s jedničkou bez potíží... s dvojkou nevím, ta vypadá jako potíž sama o sobě 🙄

no uvidím, kdyžtak zavolám na tu linku a nebo doktorce a couvnu zpátky na N1 no 😝 akorát že by to tak nemělo bejt, jako příkrmy a k tomu jednička mlíko

svoma
17. čer 2008

Lu 😀 napsala jsem to tak,protože první dítě je kluk. 😀

jandalinka
17. čer 2008

ammalka:no jo,ale mléčná kaše od jiné firmy je něco jiného,ale když dáváš mlíčko od Nutrilonu a večer Hami,tak to by mohlo udělat v bříšku malého nějakou neplechu,ne!!!?Co já vím,tak mlíčko určitě neměnit a co se týká kaší a různých přesnídávek apod.,tak to je něco jiného.Do kaší se přidává voda či mléko,kterou používáš. 😒 ,

panterka
17. čer 2008

´jé, svom, já jsem trdlo 😀omlouvám se 😅 já dávala 100ml a ode dneška 130ml... jsou nám akorát 2 měsíce 😉

lu777
17. čer 2008

tak já se ptala doktorky jestli se může přes den Nutrilon a na noc Hami a říkala, že v pohodě.. já teda nevím, ale mně to nepřijde jako problém.. to spíš ty kombinace jako brokolice a mlíko.. já teda nevím, já bych to nemohla, se divím, že to ty děti stráví 😅
já kvůli tomu mám i nemléčné kaše, aby měl co nejmíň těch kombinací..
ale holt po Nutrilonu noc neprospí a přibral moc a doktorka řekla v noci už nekrmit, takže jsem vyzkoušela Hami a to funguje líp...

jinak dneska měl dvakrát Nutrilon 2 a zatím ok.. klop, klop.. tak uvidím, budu dávat dvakrát denně tu dvojku a když bude ok, tak pak přidám další dávku a tak.. radši pomalu, s ním se musí na všechno pomalinku..
třeba to bylo tou kombinací té zeleniny a toho mlíka právě.. snad to nějak zvládnem

panterka
17. čer 2008

svoma, jéééé, já jsem si až teď všimla, že jsi do nás od krumlova!!! 😉

svoma
17. čer 2008

Ahoj Panter,jsem z okresu ČK,ale nebydlím tam přímo. 🙂 Taky jsem si nevšimla,odkud jsi,dřív jsem tu na to koukala,ale zjistila jsem,že většina není tady poblíž,tak už to nezkoumám.

maart
17. čer 2008

Holky, ahojky...mam dotaz a vy jste takove odbornice na ten nutrac....plne prdolu kojim, jenom po vecernim kojeni dostava 90 ml ryzove nemlecne kase, kterou pripravuju z Nutrilonu. Dneska mne prislo postou nejaky jiny mliko, jako reklama, ale je to cela krabice, tak je mi to lito vyhodit.....muzu to jine mliko (myslim je to Beba ci neco takovyho) pouzit na tu kasi, jako az dojedu tu nacatou krabici nutrace? Pak bych zase rada najela na Nutrilon. Co myslite? Asi jo, ne? Diky!

maart
17. čer 2008

Neni to Beba, ale Hami.... 😉

svoma
17. čer 2008

Ahoj Maart,já taky měla Nutrilon a to Hami jsem jí dávala a když došlo,tak zase Nutráč,akorát já to teda střídala,aby to nevypadalo,jako že chci přejít z Nutráče na Hami,ale nevím,jestli se to může,každopádně malá byla vpohodě,neměla žádné problémy. 🙂

maart
18. čer 2008

Tak jo, diky Svoma, taky si teda myslim, ze to nemuze byt problem....proste az dojedu ted ten Nutrac, tak budu delat par dni kasi z Hami a pak zase Nutrac....urcite to problem nebude, diky 😉 .

svoma
18. čer 2008

Ahoj,nemáš zač,já to tak dělala,ale jestli se to může to fakt nevím,jen vím,že malé to neublížilo. 😉

natalien
18. čer 2008

Ahoj holky, nevím, jestli tu tento dotaz už někde je, ale potřebuju poradit. Nelle byl rok a pije Nutrilon jen na noc, kupuju 2 a od 11ti měsíců se prý může dávat 3. Tak se rozmýšlím, jestli ji koupit, či pokračovat ve 2. Máte někdo zkušenost s tou 3? Díky 😉

natalien
18. čer 2008

Nikdo nic... 😒

Tak jsem dnes podala Nelle N3 a vypila to bez jakýkoliv známek, že by to bylo jiné, takže žádná změna a my pokračujem dál v 3 😎 🙂

svoma
18. čer 2008

Ahoj Natalien,asi tu všechny máme mladší děti. 😉

natalien
18. čer 2008

Jj, koukala jsem zpětně 🙂 😅

marcelahb
21. čer 2008

ahojky,když jsem začala dávat malýmu příkrmy-teda jen jednou denně,dá se říct,že k obědu,tak mám už přejít na nutrilon2?bo můžu zůstat u nutrilonu1? ☹

lu777
21. čer 2008

přejít na 2 😉

svoma
22. čer 2008

Ahoj,souhlasím s Lu,rozhodně přejít na 2. 😉