Jak mimča snášely přechod z Nutrilonu 1 na 2?

monik111
16. srp 2007

Ahoj,
nevím jestli je tu téma na toto téma 🙂
Ale jelikož už nekojím,tak mě zajímáji vaše zkušenosti.Ukončily jsme 4měsíc a proto nám mudra řekla,že mamé přejít z Nutrilonu 1 na 2. A já mam obavy aby to pro Verču nebyla moc veliká změna.Tak se chci optat jaké s tím máte zkušenosti.A jak to vaše mimča snášely-ten přechod a tak.
Moc díky za rady 🙂 🙂

prada
10. únor 2008

Binki, my máme taky comfort a mám ho tekutý, žádný lepidlo...

kacerka
10. únor 2008

binki, my máme taky Comfort a lepivý není, spíš se v něm tvoří minicucečky, ale ničemu to nevadí. Jsme s ním spokojeni 😉

iza
10. únor 2008

ahoj holky
kacerka : já dávám horský pramen a nepřevařuju..
jinak teda nevím,ale myslím, že by si mu těch 200 dávat neměla, zvykne si a co pak s ním 😅 ..možnýá by to noční prodloužení šlo vyřešit přidáním nemléčné rýžové kače(třeba Nestlé-ta je nejjemnější) do posledního krmení než jde v noci spát, ale nevím jestli ještě není na kaší brzo..i když mu vlastně budou za chvíli 4měsíce

perada: dvojka rozhodně nezasytí víc..hele a když si mu dala těch 6lžiček kolik si mu pak dala mlíka? Já když začala s příkrmama tak jsem dala Jáchymkovi třeba půlku skleničky a pak ještě 120mlmlíka(normálně pije 180ml)

kacerka
10. únor 2008

iza, ale on dle váhy i věku pít 200 ml může 😉 Akorát toho většinou pije o dávku víc. Ale už se to snažím neřešit - je dlouhej, takže nemůže mít 5 kg, že?

iza
10. únor 2008

kacerka : no jasně, já nevím kolik váží 😉 ..já to myslela tak,aby se třeba nepřejídal..no asi toho našeho prďolu šidíme,ale teda na váze to poznat není(má 8,5kg) haha....ale ta kaše je fakt bezva..Jáchymek spí celou noc(no on teda spal i před kaší,ale myslím, že to fakt pomáhá

perada
10. únor 2008

izo fakt nezasytí jo? Já čekala že jo. No dala jsem mu přes den 120ml a na na noc 150 ml. Dneska to měl taky tak a už teď zase vstával a chtěl jíst. Dala jsem mu 150ml a usnul...čekám další buzení tak kolem druhé, třetí 😖 ...dřív se budil tak jednou v noci.
Péťa byl zvyklej pít 180ml Premium a na noc 180ml Forte...

perada
10. únor 2008

na kaše jsem taky koukala a nevím ...chce to asi s nima počkat co, když jsme začali s tou zeleninou..

iza
11. únor 2008

perda myslím, že ten rozdíl není v tom, že ta dvojka víc zasytí,ale že má trochu jiný složení(už pro starší děti) , na zasycení je ten Nutrilon 1Extra a nebo Nutrilon 2 Good Night
jinka u nás dnešní noc děsná...vzbudil se ve 12(to normálka nedělá), tak jsme mu dali další dávku UM a pak začal kol 4té ze spaní děsně kníkat, tak putoval k nám do postele(ani ho ten přesun nevzbudil) a tam se uklidnil, ale teda my se nevyspali neb nejme zvyklí na to, že tam s náma leží rozcapený miminko 😀 ..tak mu asi budem muset zvednout dávky na noc 😉
Holky dáváte některá na noc Nutrilon Good Night? Přemejšlím,že bych ho dávala místo té kaše

perada
11. únor 2008

Hm, tak jsem žila v omylu 🙂 No dostává 150 ml ..a dneska už měl skoro půl skleničky mrkve...tak uvidíme jak se to projeví dál.

Já jsem právě taky "hotová" z toho vstávání v noci 2x 🙂 Sice to první jídlo ještě nespím..ale i tak...
GN nedávám..snad mu zatím bude stačit to co dostane přes den..uvidíme 🙂

perada
11. únor 2008

tak jsem četla na netu brožuru Nutrilon - příkrmy a tam píšou, že by se k Nutri dvojce měla dávat na noc kaše aby zasytila...izo dávalas malému taky hned kaši? Se bojím ať toho nemá tolik v žaludku....mrkev..na noc kaše...přecijen byl zvyklý jen na mlíko 😖

boooože a to jsem si říkala jak to bude s příkrmama super 😀

kupinka
11. únor 2008

Já kaše dávám jenom občas,je zvyklý na mlíčko a bez toho by stejně neusnul...taky jsem uvažovala o Good Night,začíná se mi v noci často budit 😖

nutelka
11. únor 2008

Tak my dáváme 150 ml obyč Nutroše, jí 5x denně, od posledního večerního krmení vydrží většinou 8 hod. 🙂 Má 6700g.

Fromin - donedávna jsem ho kupovala, ale teď kupujeme aquilu. Převařuju, jo a ten bordel (kal) ve Frominu jsem nějak neřešila. 😔 😉

Ptala jsem se dr. na příkrmy. Říkala, že máme dávat mléčné kaše, jestli chci. Ale nic nemléčného. No nevím, asi ještě počkám do konce pátého měsíce. Zatím mu to mlíko stačí.

Na tu dvojku jste přešly postupně (třeba na noc) nebo jste začly dávat ji hned celý den?

ammalka
11. únor 2008

jo přesně tak nutelko, ten bordel tam ve Frominu skutečně je, vypadá to zakaleně, ale asi to tak má být??? 😨

leninn
11. únor 2008

Chtěla jsem se zeptat, jaká značka příkrmů je podle Vás nejlepší?
Mám dilema, jestli třeba kupovat levnější Bebu nebo dražší Nutrilon. Jestli je rozdíl nejen v ceně, ale také v kvalitě nebo člověk jen platí značku.....? 😒
Poraďte, díky Lenka

sisstin
11. únor 2008

leninn: já si myslim, že cena Nutrilonu je přímo úměrná kvalitě 😉

llucka
11. únor 2008

Leninn, já chtěla přejít na BEBu (je levnější a obsahově téměř stejná), jenže Verča to nějak nešlo :-/...divný hovínka, a když tlačila tak řvala jak tur, byla protivnější a cukala se u pití jak blázen. Tak jsem zas přešla na Nutroš. Kupujeme HA, takže je to pálka. Ale raději s uskrovním já a Verče dopřeju to nejlepší. Toť má zkušenost.

sisstin
11. únor 2008

nejstrašnější je Sunar..to bych nedoporučila nikomu 😠 já jsem s Nutrilonem spokojená..akorát ta cena je fakt drsná..zvlášt ten comfort a HA..ale nedá se svítit 😎

llucka
11. únor 2008

já porovnávala složení Nutroše, BEBy, Hami a Sunaru a Nutroš s Bebou jsou nejlepší, mají víc všech těch všelijakých prebiotik a blabla věci, co posilují imunitu a i složení vitamínů a spol je vyšší. Ale asi taky záleží na mimču, jak mu to vyhovuje. Nám Nutroš vyhovuje, tak v něm jedem a už nic jinýho zkoušet nebudu.

sisstin
11. únor 2008

no hodně dětí je na Sunaru, páč je sladkej.. a nic jinýho nechtěj 😠 Beba asi taky není špatná..ale my máme problém se zažíváním..takže jedině Nutroš comfort 😒

iza
11. únor 2008

perada no ještě včera jsem mu do Nutroše vždycky šoupla 2polévkové lžíce nemléčné rýžové kaše od Nestlé..a dneska koupila Nutrilon Good Night..tak zítra poreferuju jako po něm měl noc 😉

perada
11. únor 2008

Izo jasně dej vědět....díky moc!

na noc jsem prďolovi dala 180ml tak jsem zvědavá....nevím co jsem blbla..ještě jednou jsem projela tabulky a zjistila že tam to není jako u jedničky na kg...ale je to tam jen na měsíce...+počet příkrmů...tak jsem zvědavá 🙂 snížím to jak bude denně na tom jednom příkrmu denně...teď zatím ochutnává 🙂

iza
11. únor 2008

lenin no já jedu v Nutrilonu neb jsem s ním dokrmovala už v porodce...zkus kouknouta na stránky jak Nutrilonu tak Nestlé( http://www.kojeneckavyziva.cz) a zkusit najít rozdíly...Já teda můžu Nutrilon jen doporučit..nejprve jsme měli HA,teď jedem Nutrilon 2..a žádné problémy

cazadora
11. únor 2008

no hloky nevim jak je to s kvalitou Um ale náše malá má problémy s baštěnim, kdyby chtěla Nutrilon tak jí ho ráda dám vim že jsou tam přidaný všelijaký prospěšnosti ale nic jinýho něž sunar jsem do ní nedostala a stejně neni nějak urvaná a já sem ráda že jí aspoň něco takže ono né vždy je to o volbě rodičů. jo a když se sekne tak sme to do ní ani stříkačkou nedostali takže asi tak

leninn
11. únor 2008

Díky moc všem za odpovědi...
Já také používám Nutrilon HA a Barunka to hezky papá, ale papala i Bebu, kterou jsme jednou zkusili. Každopádně jsem ráda, že Nutrilon používá většina z Vás....asi u něj tedy zůstaneme, ale je to opravdu drahé ☹
Ještě jsem se chtěla zaptat, jestli krmíte podle stáří nebo váhy...
Barunka má zítra 3.měsíce, ale před týdnem vážila pouze 4100g...tak nevím, jak mám dávat....

Iza: od kdy se má používat Nutrilon2? A kdy můžeme přestat kupovat HA?

kupinka
11. únor 2008

Nutoš je sice dražší,ale malému nic jiného nesedí,po něčem blinkal,pak nekakal....s Nutrošem pohoda 😉

leninn
11. únor 2008

Kupinka: od kdy se má používat Nutrilon2? A kdy můžeme přestat kupovat HA?

kupinka
11. únor 2008

HA mi mudra říkala tak kolem půl roku...
Dvojka od ukončeného 4.měsíce,ale pokud jí jednička zasytí,tak není kam spěchat 😉

leninn
11. únor 2008

Kupinka: díky moc 😲

kupinka
11. únor 2008

😉

sisstin
12. únor 2008

lennin: řid se podle váhy..ale každý mimčo není ukázkový..moje má pít už podle váhy 150..a pije střídavě 90-120...a stačí mu to 😉