Jak mimča snášely přechod z Nutrilonu 1 na 2?

monik111
16. srp 2007

Ahoj,
nevím jestli je tu téma na toto téma 🙂
Ale jelikož už nekojím,tak mě zajímáji vaše zkušenosti.Ukončily jsme 4měsíc a proto nám mudra řekla,že mamé přejít z Nutrilonu 1 na 2. A já mam obavy aby to pro Verču nebyla moc veliká změna.Tak se chci optat jaké s tím máte zkušenosti.A jak to vaše mimča snášely-ten přechod a tak.
Moc díky za rady 🙂 🙂

bramburka
2. bře 2008

myslim, že máš spíš hladovce. my taky nespíme po normoš nutroši... ☹

vinynka
2. bře 2008

mi taky papkali komfort a malej spal jak špalek

kim
2. bře 2008

Já přešla min.týden z Beby na comfort a malej spí stejně jako před tím!!!Tzn.od 21-07 někdy i dýl 😎 a dokonce mi začal Comfortu pít o 20ml míň, než pil Beby!!!!!Takže myslím, že dokonce zasytí Comfort víc!!!!

pekkra
2. bře 2008

Tak mi jsme taky na comfortu a malá se mi taky pořád budila,až teď poslední dva dny spí celou noc,tak to snad vydrží už.

denousek
2. bře 2008

abinko zkus nutrilon extra,,,ma oranzovy obal a je pro delší pocit zasycení.... 😉

abinka
2. bře 2008

Tak děkuji za názory 😉 Ještě počkám a uvidím co bude,ale už se strašně těším až mě nechá vyspat dýl 😀

denousek
2. bře 2008

rada pomůzu 😀

abinka
2. bře 2008

Denoušku mrkni na hexivakcínu.Není tam zase nějakej puboš???Nebo to jen špatně chápu???????????? 😕

janesm
3. bře 2008

Ahoj chtěla jsem se zeptat jsme na Nutrilonu Extra a na noc do něj přidávám kaší od hami,můžu zkusit Nutrilon Good night na noc místo kaše při 1Nutrilonu nebo až při 2??Karolínka bude mít 6 měsíců.
Díky

mmisak
5. bře 2008

Ahoj chtěla jsem se zeptat máličký má 4 měsíce a doktorka nám doporučila přejít na nutrilon 2.jaké je jeho dávkování nebo spíše kolik ho dáváte a jak často malý pil 5 krat deně 200ml nutrilon 1,nedávám příkrm .případně už přikrmujete kašičky ,první lžička atd.moc děkuju za odpověd

ammalka
5. bře 2008

Já vyzkoušela snad všechny Nutrilony, jak normál, tak extra, tak i comfort, připadá mi to pořád stejný.

jaku
5. bře 2008

Ahoj potřebuju radu, malý má 3 měsíce, od měsíce dokrmuju UM Nutrilon Comfort kvůli prdíkům , pije 6-7x denně -Nutrilon 3-4x,zbytek kojení. Do pondělka kakal 2x týdně, od po začal kakat po každém jídle tak nevím zda to je normál, jinak si hraje , je veselý. Je možné, že by takhle po 2 měsících začal ten comfort nevyhovovat?

adelin
5. bře 2008

Ahoj holky prosím o radu dneska jsme byli na půlroční kontrole a říkala jsem doktorce, že malá pije mlíčko. Vypije i s kaší(tu dáváme na lžičce) cca 650 ml Nutrilonu a to ho musím do ní v podstatě nalít skoro násilím. A doktorka mi řekla, že je to málo, žeby měla vypít litr mlíka denně plus dva příkrmy. Ty příkrmy dávám ty jsou v pohodě, ale mlíka tolik nevypije ani boha. Myslíte, že je to problém???
Díky za radu.

vetrovka
5. bře 2008

ahoj adelin, Tomášek vypil v půl roce včetně kaše taky kolem 700, víc jsem do něj nedostala a je zdravý, přibíral a vůbec si nedokážu představit, jak bych do něj narvala litr mléka plus dva příkrmy...... Já bych si z toho nedělala starosti... přece do něj nebudeš cpát mléko a příkrmy jak nádivku do kachny, ne? 😉 Aby byla MUDr. spokojená 😉

kupinka
5. bře 2008

Já bych to taky neřešila 😉 😉 vypije si sama,kolik chce.........

bramburka
6. bře 2008

já taky ne, přece to do něj nebudeš cpát jak do husy 😉 stačí kdž přibejvá! A přibejvá?

Pochopila jsem správně, že pokud pouze občas dávám nutroš tak porád mám dávat 1?

iza
6. bře 2008

adelin..pokud nemá hlad neřešila bych to...jen jestli má dostatek tekutin(jako jestli pije ještě něco jinýho)..ale i tak mi to přijde ok..prostě není takovej jedlík no 😉

terrezka
6. bře 2008

ahoj holky prosím o radu! dnes jsem malou začla přikrmovat Nutrilonem 2, páč moje mlíkárna už nějak nestíhá dočerpávat papání 😅 prostě už mám asi málo mlíka. tak mi dr dnes řekla ať koupím Nutrilon 2 a vždycky jí mám prý nakojit a pak dát 90 ml UM. no zatím jsem to prubla dvakrát a mám pocit, že teda nic moc 😖 nevím jestli jí to jako nechutná nebo co. ale co mám teda dělat? když svýho mlíka mám málo, to u kojení fňuká a pobrekává, asi jako že skoro nic neteče nebo co, v noci se budí po hodině hlady a UM se jí asi zatím nezalíbilo....
prosím poraďte co dělat? je to normální?
díky moc

gabca1
6. bře 2008

terrezka - a vypije ten Nutroš nebo ne?

susik77
6. bře 2008

ahojte, kolko nutrilonu 2 by malo v 1 davke vypit mimco v 7.mesiaci?priblizne 😉

terrezka
7. bře 2008

gabča - no jako vypije ho ale někdy ani necelejch těch 90 ml a někdy celý na ex a ještě kouká co jako bude... tak nevim a zjistila jsem že jedno prso se mi nalejvá víc než to druhý....
susik - to máš na to nutrilonu napsaný ty dávku dle věku 😉

susik77
7. bře 2008

asi to nechapem, viem, ze na 1-cke to bolo, ale na tej 2-jke su len davky-kolko vody a kolko nutrilonu-ale neni tam k akemu veku?

gabca1
7. bře 2008

terezko - já taky kojila a dokrmovala, vypila i 120 po nakojení. Měla jsem, ale problémy s odtrháváním od prsa, prostě z něj nechtěla pít. Tak teď odsávám a ještě dokrmuju Nutrošem. Taky jí chvilku trvalo než si zvykla na UM. No už toho moc neodsahuje, ale jsme v pohodě obě dvě 🙂

katty32
7. bře 2008

Já tedy s nutrilonem nemám moc dobré zkušenosti, málá mi ho moc nechtěla a jedla mi málo a po hodině, ale mudr mi poradila Hami forte a to je jiný... malá baští jak o život a za 4 týdny mi přibrala 1,200 kg. S nutrilonem mi přibírala jenom kolem půl kila za měsíc.

gabca1
7. bře 2008

susik77 - já tedy mám na Nutrilonu2 napsáno 7 - 8 měsíců 700ml za den + 2 přkrmy. Dávky si určuješ sama, podle toho kolik ti v jedné vypije. Kdybys jich chtěla dát třeba 5 tak to máš 140ml 5x za den.

susik77
7. bře 2008

aha....ja este kojim, tak ona toho ani tolko nevypije...diky 😉

nikkos
8. bře 2008

Holky, zajímá mě jestlli ten Nutroš 2 je sytější. Dáváme na noc zatím nutrilon 1 extra a teď bych chtěla přejít na dvojku, ale nevím jestli malého nezasytí ten normal 2 (ne good night) méně než ten 1 extra....? Nebo naopak? Moc tomu nerozumim ☹

janesm
9. bře 2008

Ahoj maminky, mám stejnou otázku jako NIKKOS jen jsme na Nutrilonu Extra celý den a na noc máme kašičku. Také bych se chtěla zeptat jestli můžu na noc dávát Nutrilon good night místo kaše už ted když jsme ještě na Nutrilonu 1.

NIKKOS dáváš už i příkrmy jako třeba mrkvičku s tím můžeš začít už u jedničky Nutrilonu....

nikkos
10. bře 2008

Janesm tak já jsem zavoalla na infolinku Nutrilonu...

Nutrilon 2 je pokračovací mléko tudíž je prý i sytější než 1 Extra. Prý je tam jiný obsah bílkovin či co...no tomu moc nerozumim, ale ten Extra má být jen upravena 1 aby dítě déle trávilo a dvojka je sytější.

Ptala jsem se i na tvůj dotaz: pokud dáváš jedničku, tak good night můžeš dát také, pokud dítě má nad 6 kg, už má zeleninové příkrmy a je starší 4 měsíců.

Kdyžtak číslo na infolinku je 800 110 000 je to na krabici toho nutroše.

No my právě dnes budeme mít premiéru s prvním příkrmem (hrozně se těšim co malej na to). Já jinak kojim jen na noc ten Extra a ten nám teď každým dnem dojde, tak jsem koupila další krabici dvojku, jen jsem právě nevěděla aby se mi pak třeba celou noc nebudil.

Takže tak 😀

janesm
10. bře 2008

nikkos moc díky na infolinku jsem volala dnes také a dokonce mě řekly že už jsem dnes 3 kdo se ptá na stejnou věc... 🙂 Ale dost mě tam poradily i s příkrmem zrovna zítra jsem chtěla dávat mrkev s bramborem ale řekly mě že se mám držet první lžičky a to je brokolice popřípadě ji smíchat s mrkví...a hlavně se dívat na složení konkrétně mrkev s bramborem obsahuje více zeleniny.
Jak chutnal příkrmek maličkému??