Jak ohříváte UM?

renatkaa1996
22. únor 2021

Ahoj holky, mam dotaz, jak děláte UM aby bylo co nejrychleji? Maly se vzbudi a rve uplne nepricetne a ja kmitam pustit vodu a pak musim cekat nez se ta voda schladi pod studenou vodou nebo za oknem a nez to dodelam mam pocit, ze se udusi tim krikem. Navic nejhorsi to je v noci, kdyz pritel vstava do prace a chci aby se trochu vyspal. Snazim se vyskocit uz kdyz mrčí ale okamzite zacne sileny jekot. Tak se chci zeptat zda mate nejake figle 😄cetla jsem, ze by se UM nemelo ohrivat.. ja nevim poraďte. Jinak malý má 3 tydny a 3 dny a vypije i 130ml 😄

palja
22. únor 2021

@renatkaa1996 mám vodu v termosce a ta je tak akorát na přípravu UM, takže jen zaleju mliko vodou, protrepu a je to, trvá to cca 3 minuty 🙃

nanyh
22. únor 2021

@renatkaa1996 Uvařím si dopředu v konvici vodu a pak vždy vodu v konvici jen ohřeju.

michaelarousova
22. únor 2021

@renatkaa1996 pouzivam termosku☺️Mam uz to v merku za ty dva roky a jen naleju do lahve dam mleko a je hotovo☺️

glucklich
22. únor 2021

@renatkaa1996 konvice s nastavitelnymi stupni ohrevu od teploty 40 stupnu, ktera je pro UM akorat 😉

verunnaj
22. únor 2021

Konvice s nastavením stupnu, nejlepsi vychytavka

klokanka31
22. únor 2021

@renatkaa1996 Já v konvici ohřívám vodu na požadovanou teplotu, zaliju sunar a hotovo

elencze
22. únor 2021

měla jsem v termosce vodu ohřátou na požadovanou teplotu z konvice s nastavením teploty. A také ohřívač lahví se mi osvědčil.

petulkadodo
22. únor 2021

@renatkaa1996 Dopředu si převařím půllitr vody, nechám zchladnout na optimální teplotu, přeliji do termosky a UM pak dělám z vody z termosky. Je to pak otázka minuty. Jen naliju vodu, přisypu mléko, zatřesu a jdeme krmit.

denisahlavicova
22. únor 2021

Ohrivam v mikrovlnce🤷‍♀️😂

sigyn
22. únor 2021

Přes den na indukci (trvá cca 10s) a v noci termoskou. Dříve jsme měli i ohřívač, ale to trvalo tak 10 minut než se to ohřálo.

pinkyy
22. únor 2021

Pres den jsem ohrivala v mikrovlnce, pres noc jsem mela u postele ohrivacku od znacky Beurer, vecer jsem do ni dala lahvicku s vodou, nastavila teplotu a v noci, kdyz byl hlad, tak jsem jen vytahla lahvicku, nasypala mlicko a behem ani ne minuty se bastilo 🙂

vitezove
22. únor 2021

Taky termoska. V termosce mám uvařenou horkou vodu, většinou vydrží celý den a večer dám novou. Vedle mám kojeneckou v lahvi normálně. Dám horkou, namíchám to studenou kojeneckou a pak přidám odměry mlíčka. Hotovo za pár vteřin.

amazonkajanik
22. únor 2021

@renatkaa1996 taky nechávám vodu v termosce,případně studenou vedle,abych trefila teplotu

michaela1990xx
22. únor 2021

Prevarim si vodu, nechám v konvici, v noci konvici zapnu jen na par sekund a nachystam mleko

jako_mala_holka
22. únor 2021

Mám nachystanou lahev s vodou v ohřívačce, takže jen vezmu, nasypu x odmerek UM, promíchám a hotovo

koderly
22. únor 2021

jako pisou holky - v noci bud nonstop zapla ohrivacka s vodou, um pridat az pred krmenim a rovnou do ohrivacky soupnout dalsi pripravenou lahev s vodou a nebo uz jsem mela vychytane pomery a v lahvickach pripravena studena voda a na doliti pouzit horkou z termosky. vse je za par vterin!

sarrita
22. únor 2021

@vitezove Dělala jsem to úplně stejně. Horká voda v termosce, studená kojenecká vedle, po čase už jsem věděla kolik které nalít, nasypala jsem prášek, protřepala a bylo. Otázka max. 1. minuty i s cestou 😉

keksik002
23. únor 2021

Ohreju trochu vody v mikrovlnce a podle potřeby doplnim studenou - vlaznou. No a v noci se obcas stalo ze nevypil vse, tak jsem zbytek dala do termosky a dojedl si to pozdej