Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak přejít na UM u ABKM?

anytt
4. srp 2019

Ahoj,jdu si pro radu. Dcera (6m) ma abkm a po 4m diete,kdy streva nejsou porad 100procent ok a po me psych. I fyzickem vycerpani,jsem se, ac nerada, rozhodla,ze přejdu na umele mleko. Mala mi ho ale nechce vzit,myslim,ze je to tou chuti...mate nejake rady,tipy,jak co nejlepe ji usnadnit prechod ja UM...

michaelllas
AMBASADORKA
4. srp 2019

@anytt ono to může být jednak chutí - protože mléka pro děti s ABKM mají štěpenou bílkovinu a proto jsou lehce nahořklá. A také to může být lahvičkou. Třeba ti maminky poradí, která mléka jsou chuťově lepší ( já bohužel zkušenost nemám), pokud si ještě nezkoušela tak zkuste Sunar - obsahuje mléčný tuk(nasláslá chuť), tak ho třeba mimčo lépe přijme. Co se týče lahviček tak doporučuji tommee tippee.

ah1234
4. srp 2019

Ahoj, my sme stiepene UM parkrat miesali s nestiepenym a pomaly zvysovali pomer stiepeneho. Ale to v tvojim pripade asi nepomoze :( neviem ci je dobry napad miesat takto UM a MM. To stiepene mlieko je fakt strasne hnusne, dost sme s nim bojovali.. ale rychlo si zvykol a potom uz ho pil jak keby to bola najvacsia mnamka. Drzim palce, mala si zvykne, neboj 🙂 🙂

michaelllas
AMBASADORKA
4. srp 2019

Sunar Allergy Care myslím, aby nedošlo k nedorozumění 😉
@anytt

priefi
4. srp 2019

@anytt musis postupne. Neprve ji na to musis zvyknoit, dat trosku ochutnat mezi kojenim, pak davat v dobe kojeni trosku a dokojit, pak dat vic a dokojit, pak dat zase vic a dokojit a pak dat plnou davku a nekojit, stejny postup u dalsiho casu kojeni (vyjma 1.kroku). Pokud prvni krok selze, tak pak michat napr. 3 dily mm + 1 dil um do lahvicky a postupne mm nahrazovat um, dite si zvykne na chut um.

horseska19
4. srp 2019

@anytt také jsem kvůli ABKM a dalším alergiím přešla na UM. Syn má Nutrilon Alergy care a naštěstí ho vzal bez problémů. Určitě může byt problém i lahvička. Máme od začátku od Aventu a všechno v pohodě. Nebo může zkusit dát z lahvičky tatínek. Někde jsem slyšela že to může zabrat, od tebe očekává prso, od tatínka samozřejmě ne 😁 ale co je na tom pravdy nevím. Za zkoušku to stojí 😊

Sem začni psát odpověď...

Odešli