Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak řešíte krmení umělým mlékem mimo domov?

ajax78
28. kvě 2017

Ahojte holky, chtela jsem se zeptat na radu, jak resite krmeni UM mimo domov. Berete si sebou horkou vodu v termosce, zvlast studenou a ještě navic flasku na krmeni? Jsem z toho nejaka zmatena 🙂...
Diky za radu 🙂!!

kacireksro
28. kvě 2017

pokud mam u nekoho moznost mliko ohrat(mikrovlnka)tak beru jen vodu ,do misky dam um,a flasku.a nebo to rovnou nasypu do flasky a pak jen zaleju az na miste.pokud nemam pristup k ohrati beru vodu v termosce.mliko bych si nechystala dopredu,mohlo by se zkazit,a navic tam maji psane ze se ma udelane um spotrebovat do dvou hodin,

g_m
28. kvě 2017

@ajax78 Do termosky teplou a ve flasce na krmeni jsem mela studenou a to jsem smichala 😉 Kdyz jsem vedela, ze budem treba nekde v kavarne, tak jsem mela jen studenou v te flasce a poprosila, aby mi to v mikrovlnce ohrali 🙂

dominikacifkova
28. kvě 2017

Na UM mám dávkovač UM od Tescomy. Dají se v něm odměřit až 3 dávky UM. Do termosky převařenou vodu a flašku. Když přijde čas na UM, tak jen smíchám vodu z termosky a UM z dávkovače a je hotovo.

danaerzi
31. kvě 2017

Ahoj, já jsem to dělala jak píšeš - horkou vodu v termosce, studenou vodu a kojeneckou láhev

ajax78
autor
31. kvě 2017

Maminky, diky moc za tipy, resim to teda nakonec termoskou s horkou vodou a studenou v koj.lahvi 🙂. Celkem se to osvedcilo 🙂

eloise02
31. kvě 2017

@ajax78 Vždyť v té termosce nemusíš mít tu vodu vařící, ona udrží i teplou (myslím teplotu tak aby se to dalo hned pít). My to tak děláme dodneška, že sebou vozíme malou termosku a synovi na cestách mícháme pití. Už ne mléko, ale různé šťávy atd.

ajax78
autor
1. čer 2017

@eloise02 JJ, máš pravdu, to jsem zjistila hned podruhé, když jsem tam dala moc horkou vodu a pak horlivě šejkovala flaškou, aby zchladla 😀