• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se přechází z HA mlíčka na klasické?

2. prosince 2008 
AHOJ HOLKY, POTŘEBUJI PORADIT.JAK SE PŘECHÁZÍ Z HA MLÍČKA NA KLASICKÉ??MÁM PROSTĚ DODĚLAT HA A NASADIT KLASIKU A NEBO JÍ DÁVAT POMALU-TŘEBA 2 KLASIK A 3HA??, ZATÍM JE ČAS ALE UVIDÍME CO NÁM ŘEKNE DOKTOR-DOPORUČUJE JÍ SPOŇ DO 3 MĚSÍCŮ. JO A ASI JE DOBRÉ ZŮSTAT U STEJNÉ ZNAČKY ŽE?? DÁVÁME BEBU.
27. lis 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
evikuu: mlíčka nemíchej, prostě dodělej krabici HA a kupo normální. Určitě bude Verunce chutnat líp. Zkus zůstat u Beby, uvidíš, jestli jí normální bude sedět. Kdyby ne, můžeš koupit jiné.
27. lis 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
DÍKAJDA-TAK UVIDÍME CO NÁM ŘEKNE DOKTOR,KDY UKONČIT HA A PAK DOTOHO PŮJDEME "NAPLNO" :sunglasses:
27. lis 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hele a proč chceš skončit s řadou H.A.? Existuje i Beba 2 H.A. (od 4. měsíce) a i Beba 3 H.A. Junior (od 10. měsíce). Jestli máte v rodině alergii, tak bych pokračovala dál s H.A., protože imunitní systém dítěte se vyvíjí až do tří let. Tak se ještě jednou poraď s doktorem. Jestli chceš fakt přejít na klasiku, tak souhlasím s andy80. Myslím si, že by neměl být problém s přechodem z H.A. na klasiku, ta jí bude určitě chutnat víc. :wink:
27. lis 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
určitě to nehrotím že bych přecházela,malé HA sedí není problém ale tak mě to zajímá-jstli opatrně a nebo šup na nové!!! Je zajímavé že na některých plechovkách HA beby 2 je od 4 a někde od 6 tak co vlastně platí???Jsou všechny 2HA od 4 měsíce???
27. lis 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych přesně pokračovala...ha mléka jsou i pokračovací do roku né???pokud by alergie zmizela, tak bych klidně pokračovala v mléco co není Ha třeba beba junior...apod, myslím, že takový rozdíl v chuti není a co se týče kravského mléka tak na to je rok čas a malej mi ho nepije doteďd a nikdy nechtěl ani kaše,,,,takže jedu téměř ve3 letech bebu 3 banánovou a junior, jen 1x denně na noc po večeři, ale spíš ze zvyku..
27. lis 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj omlouvam se ze vam sem lezu, ale byt vama vubec na klasicke mlicko neprevadela zustala bych na HA, snazili se mi prevezt malou z nutrilonu pepti na klasickej a dostali ji na JIPku tak ji rozkur..... streva za museli jist jen rejzak, u nas to bylo horsi tim ze jsme meli rtavirovou gastroenteritidu kterou mala prodelala 14 dni pred tim zahadnym prevadenim, ted krmim Neocatem, a v 5 mesici jdeme zpatky na nutrilon pepti...
2. pro 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi na něm zůstaneme-malé vyhovuje a jak píšete nemá cenu jintrápit žaludek....
Děkuju za rady
2. pro 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek