Jak se přechází z HA mlíčka na klasické?

evikuu
27. lis 2008

AHOJ HOLKY, POTŘEBUJI PORADIT.JAK SE PŘECHÁZÍ Z HA MLÍČKA NA KLASICKÉ??MÁM PROSTĚ DODĚLAT HA A NASADIT KLASIKU A NEBO JÍ DÁVAT POMALU-TŘEBA 2 KLASIK A 3HA??, ZATÍM JE ČAS ALE UVIDÍME CO NÁM ŘEKNE DOKTOR-DOPORUČUJE JÍ SPOŇ DO 3 MĚSÍCŮ. JO A ASI JE DOBRÉ ZŮSTAT U STEJNÉ ZNAČKY ŽE?? DÁVÁME BEBU.

andy80
27. lis 2008

evikuu: mlíčka nemíchej, prostě dodělej krabici HA a kupo normální. Určitě bude Verunce chutnat líp. Zkus zůstat u Beby, uvidíš, jestli jí normální bude sedět. Kdyby ne, můžeš koupit jiné.

evikuu
autor
27. lis 2008

DÍKAJDA-TAK UVIDÍME CO NÁM ŘEKNE DOKTOR,KDY UKONČIT HA A PAK DOTOHO PŮJDEME "NAPLNO" 😎

berenica
27. lis 2008

Ahoj, hele a proč chceš skončit s řadou H.A.? Existuje i Beba 2 H.A. (od 4. měsíce) a i Beba 3 H.A. Junior (od 10. měsíce). Jestli máte v rodině alergii, tak bych pokračovala dál s H.A., protože imunitní systém dítěte se vyvíjí až do tří let. Tak se ještě jednou poraď s doktorem. Jestli chceš fakt přejít na klasiku, tak souhlasím s andy80. Myslím si, že by neměl být problém s přechodem z H.A. na klasiku, ta jí bude určitě chutnat víc. 😉

evikuu
autor
27. lis 2008

určitě to nehrotím že bych přecházela,malé HA sedí není problém ale tak mě to zajímá-jstli opatrně a nebo šup na nové!!! Je zajímavé že na některých plechovkách HA beby 2 je od 4 a někde od 6 tak co vlastně platí???Jsou všechny 2HA od 4 měsíce???

petule.h
27. lis 2008

já bych přesně pokračovala...ha mléka jsou i pokračovací do roku né???pokud by alergie zmizela, tak bych klidně pokračovala v mléco co není Ha třeba beba junior...apod, myslím, že takový rozdíl v chuti není a co se týče kravského mléka tak na to je rok čas a malej mi ho nepije doteďd a nikdy nechtěl ani kaše,,,,takže jedu téměř ve3 letech bebu 3 banánovou a junior, jen 1x denně na noc po večeři, ale spíš ze zvyku..

heresta
2. pro 2008

Ahoj omlouvam se ze vam sem lezu, ale byt vama vubec na klasicke mlicko neprevadela zustala bych na HA, snazili se mi prevezt malou z nutrilonu pepti na klasickej a dostali ji na JIPku tak ji rozkur..... streva za museli jist jen rejzak, u nas to bylo horsi tim ze jsme meli rtavirovou gastroenteritidu kterou mala prodelala 14 dni pred tim zahadnym prevadenim, ted krmim Neocatem, a v 5 mesici jdeme zpatky na nutrilon pepti...

evikuu
autor
2. pro 2008

Asi na něm zůstaneme-malé vyhovuje a jak píšete nemá cenu jintrápit žaludek....
Děkuju za rady