Jak se zbavit pěny na Sunaru?

1velrybka
26. srp 2014
Přecházíme ze zahuštěného mléka Beba AR na Sunar. Po první přípravě Sunaru jsem měla v lahvičce stejné množství pěny jako mléka. Později jsem pochopila, že se snadno rozpouští (oproti Bebě AR), tudíž tolik třást nemusím. Přesto i nadále mám v lahvičce minimálně 40 ml pěny. Jde to nějak udělat bez ní? Myslím, že není zrovna vhodné, aby malá polykala vzduch. Navíc hodně zvrací, tímto si myslím, že to může zvracení ještě podpořit.
jarkalada
26. srp 2014
já vždy míchala dlouhou lžičkou, netřepala jsem právě kvůli té pěně
lucifereeek
26. srp 2014
takhle pění jen sunar 1, od dvojky už tolik ne, tak to netřep ale rozmíchej lžičkou
gepe
26. srp 2014
@1velrybka kdyz byl Sunar Nutradefense/Nutrasense HA tak nepenil zadny. Nahradili ho Premium Sunarem a ten peni a maly nesedl vubec. Sice jsme od Sunaru nechteli prechazet na jinou znacku, ale ani Complex nam nevyhovoval penivosti. Tak jsme na Beba Pro - nepeni a maly sedl stejne dobre jako Nutra, a trepeme, nemichame 😉
jessika
26. srp 2014
Tolik mi nepění, ale máme trojku (complex). Mnohem méně pění, pokud do něj přidám laktobacily. Konkrétně mám vyzkoušené Swiss a Biopron.
koncita
26. srp 2014
@1velrybka kápni do toho 2 kapičky espumisanu a můžeš třepat jak divá a žádná pěna nebude 😉
1velrybka
autor
26. srp 2014
@lucifereeek Mám Complex 2
1velrybka
autor
26. srp 2014
@koncita Po Espumisanu mi blinká 😞
michaela_2
26. srp 2014
@1velrybka třepat se nesmí - právě kvůli té pěně 🙂 míchej jej lžičkou
1velrybka
autor
26. srp 2014
Ok, budu míchat lžičkou 🙂
lucifereeek
26. srp 2014
@1velrybka mě teda dvojka pěnila už jen trochu, jednička byla samá pěna
pavlusa01
28. srp 2014
Já malé dělám , sunar complex, když ho připravuji,tak ho třepu ve flaštičce,naší malé ta pěna nevadí 🙂 Ale kamarádka má právě malou co ta tu pěnu nechce,tak to připravuje stejně,jen ten sunar ve flaštičce rozmíchá vidličkou a pěnu nemá 🙂
mecoun
15. zář 2014
Sunar míchám lžičkou a s pěnou žádný problém 🙂
zelvasuper
10. říj 2014
Nam,teda pena urcite nevadi,vzdy kdyz udelam sunar je hned pryc. 🙂
delfina2209
20. lis 2014
Dobrý den, jakákoliv uměla strava by se neměla silou promíchávat. Flaška by se měla jen lehce otáčet, aby se to spojilo a rozpustilo a pěna se tím pádem žádná neudělá 🙂 A určitě to není tím, že by Sunar pěnil více než ostatní UM
tamarila
21. lis 2014
Když se přidá několik kapek Sab Simplexu nebo Espumisanu, tak nepění vůbec.

Sem začni psát odpověď...

Odešli