Jak správně dávkovat umělé mlíčko týdennímu miminku?

jess20
25. kvě 2015

Prosim o radu mam tydenni miminko a sme na um sem celkem bezradna protoze nevim jak spravne davkovat didrzujeme tabulky dostava nutrilon 100ml co 3h nekdy vypije celou davku nekdy mene ale spise si zada vice interval co 3h nevydrzi a chce treba hned za 2h znovu... Tak ted nevim zda ji krmit jak si rekne ona nebo ji mam nechat trapit a brecet abych interval dodrzela nechci ji prekrmenim ublizit co ani nevim zda je mozne ji nejak ublizit kdyz budu davat vice. Sem prvorodicka a nema me kdo poradit mate zkusenost prosim? Mam to prestat resit a davat jak si rekne? Dekuji

klkrska
25. kvě 2015

Ahoj, mě řekla doktorka, at se těma tabulkama vubec neřidim, ty dávky jsou spočítany na případ, kdy dítě pije pětkrát denně, což takhle malý dítě pije častěji... Malej má šest týdnů a jí mě co tři hodiny, i v noci, vypije si, kolik sám potřebuje... Pokud to není třeba jen 30 ml tak to neřeším...

pavlusa01
26. kvě 2015

Já malou kojila po třech hodinách,ale někdy i po 2.5 hodině,ale dříve né....Pak jsme začala dávat sunar a ten jsem dávala po třech hodinách a dávkovala jsme to podle věku a množství co má v určitých týdnech mít....Častější papání pak způsobuje bolesti bříška...ale tak jsme to měli my...každé miminko to má jinak.... 🙂 Někdy vypila vše a někdy méně,ale malá si právě nikdy nestěžovala,že má hlad...

mecoun
28. kvě 2015

@jess20 Určitě krmit jak si řekne miminko! Já sice dceru kojila, když jí byl týden, ale fungovalo to na stejném principu - dostala kdykoli když si řekla.