Jaké hypoalergenní mléko na noc? Poraďte!

theresa
20. zář 2008

Prosím jaké dáváte hypoalergenní mléko, aby vydrželo miminko spát celou noc a nebudilo se kvůli hladu? My dáváme Nutrilon, ale malý se budí po čtyřech hodinách i v noci, má hlad. Je nějaké silně sitící hypoalergenní mléko, které by se dalo dát na noc 6.týdennímu miminku?

cazadora
20. zář 2008

thereso myslim že u takhle malého miminka je naprosto normální že se budí hlady, mojí holčičce je 11 m a budí se na jídlo 2x

erikasadek
20. zář 2008

Theresa vzhladom na vek to je normalne , inak HA, mlieka nie su sytiace , ale pre deti ktore ho potrebuju , kvoli urcitym specifikam.
ak chces mlieko na zasytenie tak skusaj styl comfort, su hustejsie, to su mlieka pre deti ktore maju reflux.

normalne deti od 2 mesiaca , sa prestavaju budit na noc, al epredtym kazde 4 hodiny alebo 6 hodin zalezi od dietatka.

katmi
20. zář 2008

kocky HA mliecko na noc neexistuje.. na nutricii doporucuju dat do HA mliecka 1 polievkovu lyzicu HAMI ryzovej kase.. na lepsie zasytenie.. ale poviem vam, nefunguje to,zeby dieta dlhsie spinkalo.teda aspon u nas nie..

erika - u nas to vobec nieje pravda.. my mame 4,5mesiaca a mala mi v noci vstava raz na papanie..

nensy
20. zář 2008

tak mi dáváme Bebu Ha a je dobrá 😀

erikasadek
20. zář 2008

no to bolo take instruktivne, teda do 2 mesiacov treba ocakavat , ze sa babo zobudi v noci papat.

ja som mala stastie pri oboch prvy syn V 5 tyzdnoch zacal spat celu noc a druhy presne v 2 mesiacoch, okolo mna zvycajne, deti okolo 2 mesiaca, uz spavaju celu noc asi to bude mliekom? 😉

Katmi vydrz uvidis zachvilu bude hajat celu noc 😉

schwarzovka
20. zář 2008

no tak nám už je skoro 8 měsíců a stejně si 2x za noc to mlíko vybrečí... 😠 ...i když u něj víme, že to je zvyk a ne hlad...protože si cucne a chrupe dál...akorát se to nechce odnaučit ☹

ginger01
20. zář 2008

theresa, ja mam 7 tydnove babo, a vsimla som si, ze ked si da vecernu davku mlieka medzi 20- 21 h, tak prespi az do 03 30....potom sa budi na krmenie. dalsie o tri hodky... ale ked ho nakrmim skor ako pred 20 h, tak sa budi o hodku - dve skor... je jedno, ake mlieko mu das, proste babatka potrebuju v noci davku a zalezi na case, kedy ho posledne nakrmis..

alishia
20. zář 2008

ahojky,

tak mi resime ten samý problem, ale nám už jsou 4 měsíce tak zkusíme přidat lžičku té rýžové kaše. Jinak mě se kluk taky budil asi do dvou měsícu třeba 3 za noc. Ted se budí jednou třeba v půl 4 a okolo půl 7 vsstaváme a chodime spinkat v 18:30. Nemůžeš počítat s tím, že Ti miminko bude spinkat hned celou noc,) Věř že se to bude zlepšovat. Jinak bebu ha nezkoušej, můj syn po ní měl pořád hlad, každé dve hodiny...proto se mi z pocaatku hrozne budil...a desne ho z toho bolelo brisko. Nutrilon ha je lepsi a podle me i sytejsi. a comfort nam taky zalepil brisko ikdyz to ma spis na bolava briska pomahat:/

katmi
20. zář 2008

erika dakujem..to ma kazdy povzbudzuje.. ze mala mi o chvilku prespinka celu noc.. no uvidime.. 🙂

ginger01
21. zář 2008

ako tak citam, tak vidim, ze na kazde mimco zabera ine UM... kolko ludi, tolko chuti. Tazko povedat, ake je dobre znasanlive, ake dobre zasiti. ... treba skusat

cartmanko
21. zář 2008

nam nezabera nutri na dobru noc, aj viacere mamicky vraveli ze im nerobilo dobre. my sa budime o prvykrat medizi 00.00 a 1:00 a druhykrat medzi 3:00 a 4:00 a potom uz to ide dole z kopca. budime sa o 5, 6, 7, 8 a potom spime do deisatej. uz to takto je dva mesiace.

kacak
28. zář 2008

naše malá papká Bebu HA a v noci spinká 5-8h, těch 5h spinká občas i přes den, ale je to tak od začátku, tak nevím jestli je to Bebou, každopádně dle dr. je prý sytější, malá má po ní i trochu pomalejší zažívání...ale nejspíš bude každé mimčo reagaovat jinak.