Jaké máte zkušenosti s Bebou a se Sunarem Nutradefense?

sabor
13. črc 2012

prosím u zkušenosti s tímto mlíčkem , děkuji

a ještě kupovali jste hned normální a nebo na začátku hypoalergenní?
nejsme alergici. 😉

power700
13. črc 2012

@sabor ahoj, já kupovala hned ze začátku obyč, hypoalergenní ne. Beba byla na nás moc hutná, bolelo bříško, takže jsme přešly na sunar nutradefense a naprostá spokojenost. 🙂

jaja.m
13. črc 2012

Ahojky, my máme s Bebou i s Nutrilonem špatné zkušenosti.MAlé bolelo bříško a měla velmi tuhou stolici a problémy jí vytlačit.Nyní jsme dva a půl měsíce na sunaru nutradefence a taktéž naprostá spokojenost.Moc malý chutná a má pěknou stoličku stejnou jako když byla kojená(míchaná vajíčka a to i 3krát denně).

jaja.m
13. črc 2012

@sabor a kupovali jsme normální

jipal
14. črc 2012

já jsem po špatné zkušenosti s nutrilonem zkusila sunar nutradefense. původně jsem chtěla vzít HA, ale přehmátla jsem se a až doma jsem zjistila, že jsem vzala obyčejnej a vše je v pohodě. synovi chutná a stolice je tak akorát, rozhodně nemá problém ji vytlačit.

aideen
14. črc 2012

@sabor je zbytečné kupovat hypoalergení, když nejste alergici. Jinak k mléčkům. Každému miminku vyhovuje něco jiného, musíš vyzkoušet. Koupit jenom malou krabičku na začátek a když bude mrňousovi chutnat, tak v tom pokračovat. Já měla štěstí, že když malá odmítala kojení, tak jí bylo naprosto jedno, jaké má UM. Zbaštila úplně všechno, co jsem koupila 🙂

jipal
14. črc 2012

@sabor jak píše aideen, zkus koupit malou krabičku nebo se zeptat v lékárnách, jestli nemají vzorky. mně teda ve 4 lékárnách nabídli jen nutrilon, kterej synovi nesedl.
anebo ještě zkus napsat výrobci, jestli mají nějaké vzorky na poslání. já jsem takto prosila o vzorky letos někdy v dubnu. z hami mi napsali, že momentálně žádné vzorky nemají, ze sunaru, kterej jsem zrovna chtěla vyzkoušet, se vůbec neozvali. akorát nestlé mi poslalo vzorek právě té beby.

stavba
14. črc 2012

@sabor ahoj, my jsme vyzkoušeli hodně UM, Nutrilon Allergy Care, Nutrilon HA, Beba HA, Babylove a poslední, na čem snad i zůstaneme je Sunar Nurtra Defense - momentálně 2 HA. Zkoušeli jsme tolik značek proto, že po většině mlíček malý měl docela tuhou stoličku. Ale po Sunaru má nádhernou a dá se říct, že pravidelnou. Teď nám bude rok, tak budeme muset přejít na 3 HA, tak doufám, že bude stejně dobrá. Jinak, já dávám HA proto, že máme v rodině dispozice k alergiím, tak jako prevenci. Ale chtěla bych později zkusit přejít na "normální" sunar, jestli to bude snášet. Ono se v tomto těžko radí, někdy je třeba vyzkoušet více značet, aby se zjistilo, co dítěti bude vyhovovat nejlépe. Každé dítě má jiné trávení, jinou imunitu, takže se nedá říct, že konkrétní UM je to nejlepší pro všechny.

jeynna
14. črc 2012

Když se mi narodil syn,po krátkém kojení..jsem ztratila mléko a tak jsem vybírala jaký výrobek zkusím....na začátku mi byl doporučen Feminar,ale malý začal moc zvracet,tak jsme přešli na Sunar....tam se po pár dnech objevil zase pro změnu silný průjem....tak jsme s dětským doktorem řešily co dál.Nakonec mi byla doporučena Beba-byla to horká novinka před 18 lety.Synovi vyhovovala tak jsme zdárně překonali první tři roky,dnes je sinovi již 18 let a historie se po 13 letech opakovala u mé dcerky...jen s rozdílem,že Feminar neměla,ale po třech měsících kojení jsme nasadily Sunar a malá začala silně zvracet....Beba nám opět pomohla.Nyní jsem těhotná a termín mám na říjen......už nyní vím,že jako další krmení po mateřském mléku dám opět Bebu.🙂

zabicka30
14. črc 2012

@sabor Beba ani obyc. Sunar nam nesedl. Po obou mel maly strasne tuhou stolici a vubec nechtel kakat. Nutra Defense jsem teda nezkouseli. Moje pediatricka mi poradila Babylove z Dm a u toho jsme zustali,nemuzu si toto mlicko vynachvalit ani po financni strane.Cena za krabici 550g je 139,-. Jinak ja do 9 mes. kojila a prechod pro nas byl co se tyce kadeni spatny. My alergii v rodine nemame,tudiz hypo jsme nedavali. Pak mi doktorka rekla,ze ma malej asi alergii na laktozu,at kupuju hypoalergeni.Jenze ono je nahorkle!Pokud na to mimca nejsou zvykla,vetsinou hypoalergeni odmitaji.Jak jsem psala,nam vse vyresila Babylove z Dm 🙂

elissa23
14. črc 2012

Za nás Beba naprostá 1 🙂 , malý byl od narození na dokrmu, koupila jsem Nutrilon - v domění, že je to to nejlepší UM ale zklamal. Malý měl hrozné bolesti bříška, nekakal a když se mi po 4 dnech vykakal, tak to měl jak špenát.... Hodně lidí, vč. Dr., mi radilo, ať mlíko neměním, že to udělá ještě větší paseku malému v bříšku, tak jsem čekala, jestli se to fakt neupraví, po měsíci jsem se už ale fakt naštvala a koupila jsem Bebu a během 2 dnů klid - malý skoro bez kolik, kadí každý den i několikrát takže za nás BEBA nejlepší mlíčko, díky za něj! Ale každé dítko je jiné a každému vyhovuje něco jiného, jen je někdy těžké přijít na to, co je zrovna pro ty naše miláčky nejlepší 😉

cuci25
14. črc 2012

Za nás taky vede Beba. Byli jsme na tom podobně jako elissa23 🙂

missymici
14. črc 2012

U kluka to byla BEBA ale hypoalergenni,...musel kvuli predpokladu po Taťovi alergikovi 😒
A s bebou jsme byli spokojeni,..ani jednou jsme ji nemeli za celej rok a pul.Malemu chutnala a i cenove to slo...

vanule
14. črc 2012

řešíme stejný problém. já nekojila vůbec (kvůli lékům na tlak ☹ ) takže malá od začátku na UM nejdříve Nutrilon Nenatal (je předčasňátko) teď 14dnů Nutrilon1 a z toho má hrozné bolení bříška, když jsme jí krmili víc řvala než jedla, nedalo se to vydržet tak jsem v pátek koupila Sunar nutradefens a jsem hrozně zvědavá. V lékarně mi říkali, že bohužel né všem sedne to nebo to, třeba zkoušet, ale když těch značek je tolik. dle dr aby jsme poznali účinek je dobré brát jednu značku aspoň těch 14dnů

werunqa
29. srp 2012

@sabor
Ahoj Sunar Nutradefence jsem male davala jen chvili-mala po nem byla vic hladova nez po normalni Sunaru ☹ ...a to by to melo byt obracene..