• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké mléko je lepší? Hipp a nebo Hami?

1. září 2009 
Ahoj všem, prosím o radu-zkušenosti s těmito mlíčky. Jde už o č3 takže hipp vanilka a nebo hami?, Hlavně mě jde o to které je lepší chťově pro děti.
1. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to si myslim že ti pořádně nikdo neporadí, nech rozhodnutí na Verunce co jí bude víc chutnat, každý dítko je jiný a má i jiný chutě :wink:
1. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
OK :grinning:
1. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviku my máme Hami, koupila jsem hami a hipp a jak jsem zkoušela hipp tak chutově mi přišel hnusný, říkala jsem takový hnus malému dát nemůžu a letěl do koše
1. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já to taky asi ochutnám a uvidím :slight_smile:
U hipp se mě líbí ty probiotika je naučená na hero a moooc nám sedělo... jenže nějak jí už nezasití :confounded:
1. zář 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
blééé hrubky :confounded:
1. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mi mame hipp a spokojenost nejvetsi :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My taky máme Hipp. Nic jinýho malej nechtěl (Sunar, Hami, Bebu, Nutrilon... prostě nic). Hipp vybaštil raz dva. :slight_smile:

A smradik: já měla opačný problém, vůbec mi nechatnalo to Hami. Takže je to fakt logický... i nám dospělým chutná každému jiné mlíčko... natož prckům. :slight_smile:
1. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak na noc dávám hami hajaja a přes den hipp ona fakt ještě tomu mlíčku dost dá a zatím jí chutná oboje :grinning:
Bohužel ale neměli u nás hipp plus 3 jen dvojku a ta jí jede.Trojka je vanilková tak jsem zvědavá jak jí pojede ta....
1. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek