Jaké mléko je lepší? Hipp a nebo Hami?

evikuu
1. zář 2009

Ahoj všem, prosím o radu-zkušenosti s těmito mlíčky. Jde už o č3 takže hipp vanilka a nebo hami?, Hlavně mě jde o to které je lepší chťově pro děti.

kaleilah
1. zář 2009

Evi, to si myslim že ti pořádně nikdo neporadí, nech rozhodnutí na Verunce co jí bude víc chutnat, každý dítko je jiný a má i jiný chutě 😉

evikuu
autor
1. zář 2009

OK 😀

smardik
1. zář 2009

eviku my máme Hami, koupila jsem hami a hipp a jak jsem zkoušela hipp tak chutově mi přišel hnusný, říkala jsem takový hnus malému dát nemůžu a letěl do koše

evikuu
autor
1. zář 2009

Tak já to taky asi ochutnám a uvidím 🙂
U hipp se mě líbí ty probiotika je naučená na hero a moooc nám sedělo... jenže nějak jí už nezasití 😖

evikuu
autor
1. zář 2009

blééé hrubky 😖

jeudi
1. zář 2009

mi mame hipp a spokojenost nejvetsi 😵

dukie
1. zář 2009

My taky máme Hipp. Nic jinýho malej nechtěl (Sunar, Hami, Bebu, Nutrilon... prostě nic). Hipp vybaštil raz dva. 🙂

A smradik: já měla opačný problém, vůbec mi nechatnalo to Hami. Takže je to fakt logický... i nám dospělým chutná každému jiné mlíčko... natož prckům. 🙂

evikuu
autor
1. zář 2009

Tak na noc dávám hami hajaja a přes den hipp ona fakt ještě tomu mlíčku dost dá a zatím jí chutná oboje 😀
Bohužel ale neměli u nás hipp plus 3 jen dvojku a ta jí jede.Trojka je vanilková tak jsem zvědavá jak jí pojede ta....

rendlik86
27. kvě 2019

Ahoj,obnovují diskuzi😊 máte někdo špatnou zkušenost s počátečním mlékem od Hami? Moje malá řve,jak tur a kroutí se,trápí ji prdíky... Přitom Hami vyhrálo v dTestu jako nejlepší mlíko a Sunar,po kterým je vše Ok byl až někde hodně dlouho dole...

fouskovi
27. kvě 2019

@rendlik86 jo taky jsme ho měli a hrůza teď jsme na Hippu a super