Jaké umělé mléko je nejlepší?

aji81
26. lis 2008

Ahoj holky, mám dvouměsíční holčičku ale bohužel poslední dobou mám méně mlíka a malá pláče po kojení, že není nasycená. Občas jí musím dokrmit, můžete mi poradit které umělé mlíko je nejlepší?. Nutrilon prodávají jen velké balení a to do měsíce nespotřebujeme....Děkuju moc za radu.

pavlusa01
6. čer 2014

Já dávám malé sunar complex.Malá ho snáší dobře a moc jí chutná 🙂 Také se dobře rozdělává,hezky voní.Sunar jako jediné UM obsahuje mléčný tuk,který je zdrojem energie. Také se podobá nejvíce mateřském mléku.Ale každému miminku sedne něco jiného.Mám kamarádky a každá dáváme jiné UM a všechny naše děti jsou spokojené 🙂 Ale neměnila bych ho často,je důležité,aby si miminko na mléko zvyklo a když tam nejsou žádné zdravotní problémy,tak není zapotřebí UM měnit......🙂

mifad
9. čer 2014

Ahojky, já jsem malému dávala hipp combiotic a byla jsem velmi spokojená, žádné problémy se zažíváním, chutnalo mu, důležité pro mě je, že je v BIO kvalitě.

kajulenka
9. čer 2014

My používáme Nutrilon a velká spokojenost,které je ale nejlepší to těžko říct-pro každého je nejlepší něco jiného asi 🙂

pavlusa01
10. čer 2014

@wanda1 Já se také přimlouvám za sunar 🙂 Moje malá ho pije pomalu od šestého měsíce a pije ho pořád a moc jí chutná 🙂 Hezky voní,dobře se rozdělává 🙂 Je to díky tomu,že jako jediné mléko obsahuje mléčný tuk,tak se podobá hodně mateřskému mléku a je zdrojem energie. Chce to vyzkoušet co bude malému vyhovovat,ale střídání UM se nedoporučuje tak často a hlavně bych přecházela na jiné mlíčko postupně 🙂 Tak at malému chutná 😉

marketa287
30. čer 2014

Ahoj ja mam dve dcery,jedna vyrostla na sunaru a ted te druhe jsem snad vyzkousela vsechny druhy mlek a pokazde my to vyzvracela.Pak prisla znama a rekla at vyzkousim babylove prodavajiho jen v DM drogerii a ma i dobrou cenu.A to je jedine mleko co nezvraci a ma stejne slozeni jako sunar.Takze doporucuji babylove

krystalka
30. čer 2014

@wanda1 - ahoj, syn byl od 2 měsíců na UM, nejdřív jsme zkoušeli Bebu, ale ta mu nechutnala, tak jsme přešli na Nutrilon a ten mu naprosto vyhovoval....pak jsme asi kolem 1,5 roku přešli na Hami (stejný výrobce jako Nutrilon) a to měl pak tedy ještě hodně dlouho 😉 ....ale chce to vyzkoušet, každému dítku sedne něco jiného, my jsme třeba jeden čas zkoušeli přejít z Nutrilonu na Sunar, sice mu chutnal, ale měl z něj hrozné zácpy, stejně tak z kaší Sunarek, takže jsme se pak vrátili k Nutrilonu (i kaše od něj) a všechno bylo v pohodě....

zelvasuper
7. črc 2014

I mi pijeme sunar od puli roku,vzari nam uz budou 3 a stale mi ho mala pije.

vera_vila
7. črc 2014

@aji81 Těžká otázka, každý Ti doporučí něco jiného, s čím má zkušenosti... V lékárnách ke spoustě mlíček prodávají vzorečky, zkus se zeptat a vyzkoušet, které mlíčko bude malé i Tobě nejvíce vyhovovat... Já dávám teď batolecí mléko na střídačku s kravským synovi a třeba Sunar mi odmítá, Nutrilon se mi zdá dost drahý, tak máme Hami a kupodivu mu chutná a vyhovuje nám... Nebo se poraď s dr., případně laktační poradkyní, jak produkci mléka zvýšit tak, aby měla malá dost a umělému mlíčku jste se mohly vyhnout.

curdibilka
7. črc 2014

Kojila jsem, ale musela jsem přikrmovat, byla nám doporučena Beba a nemůžu říct proti ní ani slovo, v roce jsme pak přešli na Sunar a ten dcerka pila s chutí asi do 3 a půl roku. 🙂

zelvasuper
7. črc 2014

Prave bych podle me rekla,ze sunar detem opravdu chutna protoze ma chut mleka ne jako ostatni umela mleka.A deti snim nemaji problem ho prijimat.Samozrejme sou i vyjimky,ale byt tebou tak jako prvni volbu urcite volim sunar.

wanda1
9. črc 2014

No prave, maly mi moc tu bebu nechtel, tak jsem tedy presla na sunar asi pred 4 tydny a od se mi pred 14-ti dny osypal a ted uz to jsou cervene fleky.Byla jsem u dr. a ta rekla, ze to bude asi AE. Dal to neresila a klidme mi maleho oockovala, jsem nastvana. 😠 😠 😠 .Rozlezlo se mu to i na dalsi mista. Tak nevim, jestli jsem tim sunarem neco nepokazila.Doufam, ze je to tim a kdyz se vratim k bebe, tak ekzem zmizi nebo se to aspon zlepsi...

autumn11
1. bře 2016

my sme prešli viacerými mliečkami. Cez nutrilon comfort, kôli zapekaniu až sme nakoniec skončili pri Amilk bifido. Do dvoch týždňov sa malému upravila stolica a nemá zápchu. Chuťovo je v pohode a malému chutí.

veronikabro
1. bře 2016

Moji dva kluci si oblíbili Hipp Combiotik, první měl problémy s prdíky, druhý zase zácpy a obojí se s Hippem upravilo. Hledala jsem mlíčko s probiotiky a tohle je jediné v ČR.

veronika182
1. bře 2016

nám vyhovoval jedině sunar premium, než přišla ABKM a hypoalergenní mlíko Neocate

ella123
1. bře 2016

Sunar 😉

frankie
1. bře 2016

První syn byl na Nutrilonu, druhý syn ze začátku taky na Nutrilonu, ale byl po něm hladový, tak jsme začali dávat tehdy ještě Sunar Nutradefence HA, pak od roka přešli na komplex a bylo po hladu 🙂 Třetí syn pije také Sunar Premium HA a spokojenost. 🙂

dannyblakely
1. bře 2016

Hipp

vaska58
5. bře 2016

Moj maly vyskusal niekolko mliecok a najlepsie mu sadol Amilk 😀

sarka2121
25. dub 2016

Mi používáme Nutrilon 800 g..a jsme spokojený..... 🙂

versatilka
25. dub 2016

Já jsem kupovala nejdřív Nutrilon, cpali ho v každé lékárně a porodnici jako to nej nej.. Pak mě jednoho dne napadlo kouknout na složení ostatních a světe div se, buď v nich není rozdíl žádný nebo minimální. Oproti Babylove z DM jsem dokonce zjistila, že je doslazovaný.. Dlouho jsem také kupovala Bebivitu, ta se občas hůř rozpouštěla, záleželo na krabici. Jediným rozdílem je u mléka podle mého cena a hezká krabička, bohužel..

vrana80
16. dub 2017

Starsia dcera pila Sunar a mladsej nechutilo dlho ziadne umele mliecko az nedavno sme nasli take co jej chuti a to Amilk. To jej obcas pije aj starsia co uz je skolkarka😉

soniacer
21. črc 2017
Uživatel soniacer je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od soniacer.

Já přikrmuji Sunarem. S nutrilonem nemám dobrou zkušenost, protože mi ho do malé cpali v nemocnici, protože jsem ještě neměla mléko a neskutečně ji to zaplácalo, takže se mi chudinka nemohla vykakat, takže jsem jí musela pomáhat rektální rourkou, aby si ulevila dostala to ze sebe.

lextinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verunka15
31. srp 2017

My dáváme od začátku Nutrilon
HA a za nás spokojenost☺nevíte jestli je nějaké mléko stejný složením podobny Nutrilonu HA,ale levnější?