Jaké umělé mlíčko a jaká láhev vám vyhovuje?

leikkka
25. kvě 2013

Mám 3,5měsíčního synka,který kvůli nepříbírání musí býti dokrmován UM. Dr. nám doporučila nutrilon allergy care a láhev Calma. zatím jsme v začátcích, vím, že to chce čas, láhev zatím nepřijal a tak pokračujeme v kojení a zkoušime to. Když nakojím, tak už UM nechce a když to udělám obráceně, tak UM si taky nevezmne a kojjení až za hodně dlouho. Toto mléko máme jen na 2 týdny, pak musíme začít už s příkrmy a s HA mlékem.

Prosím jen o typy, abyh si mohla udělat představu s čím jste vy spokojené. Já jsem jednoznačně pro kojení, ale pokud je zdravotní problém, tak na UM holt přistoupím, jako to je v našem případě. První synek byl plně kojen až do 10m, kéž by to šlo i teď, neboť mléka mám hodně a vypije vždy hodně, jen po něm nepřibere.

Děkuji moc.

karlam
26. kvě 2013

hami a avent lahvičky 🙂

rendak1982
26. kvě 2013

Taky jsem musela dokrmovat,dávala jsem Sunar a lahev Avent.Doktorka nám doporučila lahvičku Medela Calma,ale z ní pít nechtěl 😒

kammka
26. kvě 2013

Sunar a obyč lahvička z DM s latexovým cumlem, ze silikonovýho nechtěl... k tomu jsem si pořídila v DM krabičky - dávkovače na UM s násypkou, takže super.

llluckaaa
26. kvě 2013

Avent a Nutrilon

vojtisek2007
26. kvě 2013

dokrmovala jsem sunarem z lahviček MAM, i dudlíky jsem měla od té značky

daee
26. kvě 2013

Lahvičky - Avent
UM - u prvního syna - Nutrilon Comfort a od roka normální Nutrilon
u druhého syna - Nutradefense HA 1 (za chvíli přejdeme na 2) - jsem s ním spokojenější než s Nutrilonem

mrsblack
26. kvě 2013

Ze začátku, když mléka moc nebylo a kojila jsem jen částečně, tak jsem používala lahvičky Calma - a byly super, myslím, že díky nim si malej zachoval ten správný "sací styl" jako u prsa. Když mléko došlo úplně, přešli jsme postupně na Avent. A ze začátku mléko Nutrilon, ale pak se po něm nějak nemohl vykadit, tak jsme používali Nutra Defense a po roce Hami.

salomee
26. kvě 2013

...dávala jsem BeBa Pro a lahvičku vůbec, krmila jsem stříkačkou přes prst, bo Calmu malej nechtěl a nic z ní nedokázal vytáhnout a já byla pevně rozhodnutá se rozkojit.
Zajímalo by mě, jak je to u vás s tím přibíráním, osobně na “slabé “ mléko nevěřím...ale je jasný, že hlavní je, aby malý prospíval.

augustka
26. kvě 2013

UM Nutrilon a lahvičku Calma🙂 Naprostá spokojenost a nikdy žádný problém🙂

mafeska
26. kvě 2013

malá je od narození na UM, láhev avent, mléko první tři měsíce BEBA HA poté nutrilon 1 opět s avent lahví. NAprostá oboustraná spokojenost 🙂

madormi
26. kvě 2013

malá mi odmítala láhev až do 14 měsíčků- ale s mlíčkem problém nebyl tak jsem to neřešila a kojila- pak se to nějak zlomilo, ale jedinou flašku kterou si vzaal je od tommee tippee, po x měsícíh vzala na milost i mam 🙂 a mlíčko jedině od hami- zkoušeli jsme sunar, nutrilon, bepu, hipp a nic jen hami 🙂 ale je už velká tak to je jiné- ale hodně kamarádek si lahvičky tommee tippee chválí

superkousky
27. kvě 2013

Láhev - Tommee Tippee ANTI-COLIC (sosák se podobá prsu) a mléko BIO Babylove / DM drogerie / .

skvrne2
1. črc 2013

Ahojky maminky, prosím ještě kojím a chtěla bych vyzkoušet pro malého pomalu nějaké UM. Malému je 15 měs. ´Jakou prosím máte zkušenost s Nestlé Doremi? Zaujala mě nabídka http://www.akcniletaky.com/letak-teta-drogerie-... je dobré vyhovuje vám? předem děkuji

katkavfr
20. led 2015

Holky prosim nemate nekdo lahvicku medela calma.... ?? nabizim pro me nejlepe vymenou neceho z meho bazarku tady na konikovi 🙂

terinda
20. led 2015

UM Hipp a lahev MaM 😉