Jaké umělé mlíčko a jaká láhev vám vyhovuje?

leikkka
25. kvě 2013

Mám 3,5měsíčního synka,který kvůli nepříbírání musí býti dokrmován UM. Dr. nám doporučila nutrilon allergy care a láhev Calma. zatím jsme v začátcích, vím, že to chce čas, láhev zatím nepřijal a tak pokračujeme v kojení a zkoušime to. Když nakojím, tak už UM nechce a když to udělám obráceně, tak UM si taky nevezmne a kojjení až za hodně dlouho. Toto mléko máme jen na 2 týdny, pak musíme začít už s příkrmy a s HA mlékem.

Prosím jen o typy, abyh si mohla udělat představu s čím jste vy spokojené. Já jsem jednoznačně pro kojení, ale pokud je zdravotní problém, tak na UM holt přistoupím, jako to je v našem případě. První synek byl plně kojen až do 10m, kéž by to šlo i teď, neboť mléka mám hodně a vypije vždy hodně, jen po něm nepřibere.

Děkuji moc.

maudn
25. kvě 2013

My jsme první 3 měsíce používali avent, malej byl nedonošený a proto jsem musela v tudo dobu střídat kojení s krmením z lahve, mléko jsem po ukončení kojení dávala HIPP (bez HA)

werinkaa
25. kvě 2013

My jsme od cca 6 měs. začali na noc přikrmovat sunarem Nutradefense je i HA a naprostá spokojenost i dr mě řekla že ho nemám měnit má složky jak v mateřském mléce a malýmu hned sedl a moc chutná a začala jsem dávat z lahve Avent pak jsem přešla na od Mam a max.spokojenost a u té značky jsme zůstali🙂

bobovci
25. kvě 2013

Tiež používame Avent a mlieko Beba Ha, teraz sme v 6 mesiacoch prešli na Beba Pro. Skúšala som i iné mlieka a tie nám nevyhovovali. Po Hippu mala zakaždým průjem, po Sunaru hodne blinkala, po AL110 rovnako blinkala. Tak sme sa nakoniec vrátili k Bebe. Dávame k tomu i Laktobacily Baby od Swissu.

marky0503
25. kvě 2013

Avent natural používali jsme od narození. Malý savičku přijal hned (jiné nechtěl) má tvar jako bradavka a díky tomu jsem mu mohla dávat jak z flašky, tak také kojit až do 5.5měsíce. a za nás UM Hami. po nutrilonu blinkal, sunar zácpa 😒

blahova_andrea
25. kvě 2013

Nám nevyhovovaly žádné lahvičky napodobující prs, jinak bylo jaká značka, malý bral všechno. Na mléko také vybíravý nebyl. Měli jsme Nutrilon HA, ale už bych do něj nešla. Měl pak problémy s vyprazdňováním. Osvědčilo se nám Hipp a Sunar nutradefense, teď už máme na noc sytící Hami hajaja.

evcounek
25. kvě 2013

My jsme kojený vůbec nebyly. Luky z prsu nechtěl a už z porodnice jsem jeli s Nutrilonem. Odstříkával jsem mu do 2 měsíců pak jsem přišla o mlíčko a samotný nutrilon mu nedělal dobře (bolelo ho bříko nemohl se vykadit) najeli jsem na Sunar (oranžový) a lahvičku jsem měli Mam.
Kamarádky dcerka nechtěl pít (čajík, šťávičky) pak viděla Lukyho jak pije z flajdy tak jsme jí společně dali flašku Mam (co jsme měli sebou) s ředěnou šťávičkou a napila se krásně 😀
Držím pěsti aby bylo vše v pořádku a začali jste krásně přibírat

lv
25. kvě 2013

já mám flexibilní děcko, ač kojená vzala zavděk Nuk, Avent, Tomee Teepe..jako dokrm prvních 6 týdnů a pak, když jsem musela někam odejít..dávala jsem Nutrilon.

pampeliska36
25. kvě 2013

UM = Nutradefence HA, lahev = MAM Anticolic a s obema naprosta spokojenost!!!

ange_de_la_morte
25. kvě 2013

UM = Sunar Nutradefense , lahwička = Calma Medela -jinou na mlíko nepoužíwám protože částečně kojím, jinak máme Tomme Tippee na čajík/ wodu a jsem maximálně spokojená

soleilll
25. kvě 2013

Od narození dávám Nutrilon HA a jak dojdou zásoby, přejdu na klasický Sunar - je daleko levnější a chutnější. Už jsem ho zkoušela a šmakoval. Nutrilon je prý obecně dost nahořklý a hypoalergenní verze tuplem. Zato Sunar má sladší mléčnou chuť. (Jen při přípravě víc pění, což je trochu míň praktické.) Lahvičky mám klasický Avent (ne Natural ani VIA systém), protože jsou dobře kombinovatelné - savičky, uzávěry, odsavačka. Na vodu jsem pořídila obyčejnou lahvičku z DMka. Všechno vyhovuje, malej snese hodně. 😉

zvargova
25. kvě 2013

um - beba pro 1, lahve - avent airflex

elana
25. kvě 2013

UM Sunar Nutradefense, flaška Avent nebo Tommee Tippee (to bylo jedno). MAM nevyhovoval, Nuk taky ne.

nunacek
25. kvě 2013

Lahve Avent a Tommee Tippee. UM prvně Nutrilon AR kvůli refluxu a po odeznění refluxu Sunar complex.

kupi
25. kvě 2013

Nutrilon, láhev Avent a Mam

medvidek
25. kvě 2013

Od porodnice byl syn na Nutrilonu a lahve Philips, ale ty zlaté. Ty průhledné s bílým kroužkem uvnitř, nám tekly.

socina
25. kvě 2013

lahev Tommee Tippee a mléko Hipp.

stavba
25. kvě 2013

Já jsem dokrmovala od 4,5 měsíců a vyzkoušeli jsme několik UM od Nutrilonu HA, přes Bebu, po všem měl malej dříve či později problémy s vyprazdňováním, nakonec jsme skončili u Sunaru Nutradefense a naprostá spokojenost a to už nám budou 2 roky. Lahvičku jsme používali od Aventu a nebyl problém. Nejdříve jsem dala UM a potom prso (bylo to naše uspávadlo 🙂 a fungovalo nám to tak dobře. Sama musíš vyzkoušet, jaké mlíčko a možná i lahev Vám bude vyhovovat nejlépe. Každé miminko má jiné trávení, takže se nedá říct, že co vyhovovalo jednomu, bude vyhovovat ostatním.

kikimaruska
25. kvě 2013

Nutrilo 1 Extra (dokrm), Avent (starší typ lahviček) a Mam lahvičky.

kvetinka84
25. kvě 2013

U nás láhve MAM anticolic, zkoušela jsem i Avent, ale ta kulatá savička mu nesedla do pusinky a teklo mu to koutkama. UM máme Beba Pro 2, prvních 6 měsíců měl Bebu sensitive kvůli bolení bříška. Vyzkoušeli jsme i Sunar - velké bolení bříška, Hipp - průjem, Nutrilon - naprosto odmítal, je strašně hořký.

loafeer
25. kvě 2013

Nutrilon HA- asi první tři měsíce, pak jsme až do roku a něco Nutradefence, teď už normálně Sunar. A Flašku Medelu CALMA- ještě jsem kojila částečně a chtěla jsem to zachovat, a ted AVENT

klaravera
25. kvě 2013

Od začátku jsme na Um do 3 měs.Nutrilon Ha ale po tom jí bolelo bříško a zácpa.Přešla.jsem na sunar defense Ha a naprostá
spokojenost a o dost levnější záležitost a složení téměř stejný a je chutnejsi.
Teď v 6 měs.kupuju klasický sunar komplex a občas Hami,nemáme vůbec už bolesti bříška.
Od začátku máme avent láhve ale dokupuji láhve z lékárny simax a nebo baby nova,moc těm anticolic nevěřím že fungují,ten vzduch do sebe dostanou stejně,ale avent vydrží to je pravdap 🙂

evelp
25. kvě 2013

u nás nutradefence a láhev máme teď lovi samosterilizující- dobře se mu drží, už to zvládne sám. a před tím jsme měli avent

jika10
25. kvě 2013

UM mame nutrilon HA a lahvicky pouzivame Tommee Tippee a naprosta spokojenost 😉

jancovka86
25. kvě 2013

U nás od začátku kdy bylo potřeba Sunar Complex, protože je sladší, tak chutná a lahvička Tommee Tippee. Kombinovala jsem kojení a UM, protože mi tělesná zásobárna selhávala a neměla jsem vůbec žádné problémy.

xvitk101
25. kvě 2013

UM Babylove, lahvičky jsme měli od Aventu a Mam, ten mu vyhovoval nejvíc (má na dně jakoby dírky, aby děti netrpěly na koliky). Brácha pokud by musel mít dokrm, tak dostane Calmu od Medely, abych mohla stále kojit.

monad
25. kvě 2013

máme sunar banánový č.3 a lahve NUK

catherin89
25. kvě 2013

Také musím dokrmovat z naprosto stejného důvodu jako ty, mléka mám dost ale malá po něm prostě nepřibírá. Z důvdu toho, že máme v rodině alergie musíme mít hypoalergenní mléko, zvolila jsem Sunar Nutra defense HA 1 a lahvičku máme jedině od MAM.

puckal
25. kvě 2013

Od 5. měsíce Sunar Nutradefence HA1, od 6. tého Sunar Nutradefence 2 a na noc Good Night, spokojenost, a lahev Avent Natura 🙂

pppxx
26. kvě 2013

Lahve Tommee Tippee, ze zacatku i Avent, ale TT vedou.
UM Sunar NutraDefense uz od 4 mesicu, zkousela jsem i jine, ale zadne ji nesedlo

maciik
26. kvě 2013

Zpočátku Beba, poté Hami a lahve Avent.. Zkoušela jsem dávat Sunar, ale neprošel u malého.