Jaké umělé mlíčko jste používali po odstavení mimča?

gilotek
24. srp 2008

Prosím o radu, nebo názory na umělé mléko. Zatím kojím s příkrmama, ale kdyby něco, ráda bych měla doma nějaké UM. Jaké jste používali po odstavení mimča? Malému je 7.5 měsíce.

berunka
9. črc 2009

holky nemate nektera zkusenost s Bebou AR ktera je zaroven i HA?

evuse
9. črc 2009

Evinko, my jsme po poradě s doktokou ve 2 měsících chtěli z Nutri HA přejít na normální samozřejmě kvůli ceně, neb alergie taky nemáme(myslím sebe a manžela), jen zlehka na pyl, ale nic neberem. Dr. říkala, že ty dva měsíce snad stačí, že jde hlavně o astma a atopii, jestli si to dobře pamatuju, což nemáme. Jenže Tereza měla po normálním Nutri koliku, tak jsem to zas po 2 dnech vysadila a radši dávala pořád HA.

Pavcik nevím jak se postupuje s papáním u nedonošeňátek, ale mě laktační poradkyně říkala, že jednou za den - v noci 😉 - se jim může nechat mezi krmeníma pauza třeba 6-7 hod, pokud to vydrží ( to byl Tereze týden). Jinak budit po 3h.

gedgitka.a
10. črc 2009

ahojky já teda dávám UM jen do kaše zkoušela jsem asi 4 mlíčka Bebu, Nutrilon tyhle dvě mi utkvěli páč Beba je hořká po Nutroši malej 2dny nekakal, jedinej co zkousl byl HA Sunar kaká 1-2x denně a je úplně ok, chci zkusit Hipp Ha mlíčko je s probiotiky a mamči ho chválí, tak uvidíme 😉

pavcik
10. črc 2009

evus díky...tak to jsem ráda. Doktor mi to potvrdil že to jde,kor když ten můj prospívá. Za týden má přibrat 100g a Matýsek přibral 330g.Dnes jsme to i vyzkoušeli a noc byla v pohodě. Vůbec se nebudil a ráno spokojeně vypapkal vše a přes den jedu po 3h.Je na něm vidět jak krásně přibírá,za chvíli z něj budeme mít buclánka🙂

agaatka
10. črc 2009

Ahojky, já teda dávám Bebu, nahořklou chuť má protože má speciálně upravenou (naštěpenou) bílkovinu, aby nebyla pro mimča alergizující. To naštěpení způsobí tuhle chuť. Teď jsem někde četla, že ji už ale dělaj podle nový receptury, že už tak hořká neni. Ale nám to chutnalo i předtím 🙂

jitka90
25. únor 2011

Ahojky, zkusím obnovit diskuzi. Mám čtyřměsíční dceru a zatím baští Nutrilon od narození. Z finančních důvodů bychom chtěli zkusit nějaké levnější mlíčko, i když samozřejmě aby bylo kvalitní. Nemáme v rodině žádnou alergii a netrpí ani na prdíky. Můžete mi něco doporučit? Děkuji 🙂