Jaké umělé mlíčko máme ještě zkusit?

pajulinkka
24. bře 2011

Ahoj potřebovala bych poradit, asi od 4.týdne nekojíme, začli jsme dávat Nutrilon ale asi po 3.týdnech mi po něm malý začal blinkat. Zkoušela jsem koupit aji nutrilon AR. Ale jako že by to mělo nějaký učinek se teda říct nedá. Zkoušeli jsme Bebu, a teď Sunar, ale zda semi že po sunaru je zacpaný :( Tož já už fakt nevím co ještě vyzkoušet. Jinak by měl bobek už teď vypít 150 ml, ale vypije asi tak 120ml někdy 90 ml ...A pořád by jen jedl. Prosím poraďte

naty
24. bře 2011

zkus vyzkoušet bio mléko od babylove... 😉

brusinka.pusinka
24. bře 2011

@pajulinkka my máme Hami mlíčko a malé moc chutná 😉 a není tak utné jak sunar 😉 můžeš vyzkoušet 😉

andy80
24. bře 2011

Pokud by pořád baštil, tak ti asi blinká jen proto, že mu dáváš mlíčko rychle po sobě. U UM se musí dodržovat odstup minimálně 2,5 hodiny, lepší je dávat mlíčko po 3 hodinách. UM se tráví pomaleji než MM a když zůstane nevytrávené mlíčko v bříšku a pak dáš další mlíčko, tak ti bude malý blinkat. Jinak malé jsem dávala Nutrilon Extra - více sytící mlíčko, aby mi ty tři hodiny mezi papáním vydržela. Jinak bych se rozhodně poradila s pediatrem, není dobré často měnit mlíčko.

beatta
24. bře 2011

my kupujeme um Babylove 🙂 .i Sunar je dobrý a Beba nás hodně tvrdila

zdezli
24. bře 2011

Beba nam naprosto nesedla, mala po ni mela boleni. Ja kupuji Hipp Bio 😉

Jinak bych UM opravdu moc casto nemenila - ja malou kojila 5 mesicu a v jednu chvili musela trochu prikrmovat a uz jen ta jedna zmena MM-UM ji vuuubec nesedla, trpela prujmy a my skoncili na pohotovosti 😒

romana29
24. bře 2011

Je to blbý, věřím.
U nás - u obou dětí - fungovalo to, co měli už v porodnici (Daník byl jen přikrmovaný, Gába jenom na UM - nepočítám-li snad 50 ml ode mě za celou dobu v porodnici 😒 ). Když jsem z porodnice odcházela, chtěla jsem jí dát Nutrilon (v porodnici měla Bebu), ale nemohla se po něm vykakat. ...takže jsme museli rychle na Bebu a tu má doteď - jenže už by měla tu 2 ale po ní se opět!!! nemůže vykakat...další mlíka nezkouším.

Blbé je, že nikde neprodávají pár dávek - aby to člověk zkusil, že? Ono nestačí jedna dávka, ta je totálně k ničemu, je potřeba nejmíň na jeden den, aby člověk viděl, že se po něm dítě vykadí a že nezvrací.
Tak hodně štěstí! Určitě mu něco zachutná 😵

mkr
24. bře 2011

malé chutná Hipp buď klasické nebo bio, babylove bio, jinak hipp mají ve vzorkách dost v lékárnách, tak se zkus zeptat, měli jsme Hami a to nám nesedělo

kacenka25
24. bře 2011

Ahoj, malý po Nutrilonu také ublinkával, vydržela jsem do uk. 6.měsíce, jak mi radili kolem mě, pak jsem zkusila Hipp (zas na doporučení, že po něm hošíček neblinkal, je hustší), zkusila jsem a kupuji ho doteď. Je hustší než Nutrilon a přitom po něm není bolebřich a kakání jde také dobře.

veruska007
24. bře 2011

Babylove.

vojtaxx
24. bře 2011

ahojky nám sedí skvěle Beba..ale ono jak vidím každému sedí něco jiného... 😉

slavicky
24. bře 2011

Máme Bebu a spokojenost. Kakáme denně nebo jednou za dva dny 🙂

marti73
24. bře 2011

My kupujeme Babylove BIO-mléko z DM-drogerie a žádné problémy nemáme. Malá je na něm asi od 1.měsíce. předtím jsme zkusily Nutrilon a Sunar, po nich ublinkávala s Babylove to přešlo. 🙂 Tak jsme na něm zůstaly. A spokojenost.. 😉 Stolice pravidelná, bez problémů.

pett7
24. bře 2011

Malý začínal na Nutriolonu- nekakal, potom Sunar-ublinkával, Hami mu nechutnalo tak jsme zkusili Hipp a ten mu seděl. Teď pije Babylove 🙂

smecka
24. bře 2011

...moc nechápu větu, že by stále jedl a přitom vypije podle tebe málo. 😕
Zkus opravdu dodržet rozestupy nejmíň 2,5h, ideálně 3h a dávat stejnou dávku, víc si uděláš obrázek, co mu stačí a kdy je přepitý, tím pádem blinká.
Jak tu někdo psal, UM se tráví pomaleji.
Mě říkala dr, že 2 měsíčnímu dítěti by mělo 120ml na jedno krmení stačit.
Na netu máš i výpočty, jak si spočítat dle váhy dítěte, koli by mělo na jedno krmení vypít.

luciebx
24. bře 2011

nasemu malemu chutna od HIPP mlecko.. mnam

kamusek
25. bře 2011

My sice jenom přikrmujeme večer před spaním, jinak kojím, ale vyhovuje nám novinka od Sunaru NUTRADEFENSE. Nejdřív jsem používala taky Nutrilon, ale po tom bolelo vždycky ráno malou bříško a neuměla se vykadit. Tak jsme vyzkoušeli tohle a to jí sedí a krásně po tom spinká 🙂

karmenta
25. bře 2011

Nutradefense HA1, náš favorit.
Zkoušeli jsme Nutrilon Nenatal 0, 1, Nutrilon 1 a nechutnalo jí to.

astrinka1
25. bře 2011

Ahojte, potřebovala by jsem poradit. Maly ma 5 měsíců , zacal se hodně často v noci budit a tak jsem mu chcela večer před spaním dávat UM. Týden skousim nutrilon a zádný úspěch . Vůbec neví co ma děla s dudlikem a už kdyz mu tam něco do pusinky natece, vše vypluje. Nevím co dělat. Mohu skusit místo nutrilonu, kaši ?

lu777
25. bře 2011

Astrinka: Nutrilon může být naprosto v pohodě, ale možná chce jinej dudel 😉
mně se osvědčil Avent nebo Nuk.. ale každý dítě má jiný preference, zkus jiný tvar a nebo jinou velikost...
až potom bych případně zkoušela jiný UM, je ještě dost malej, moc se to nemá střídat...

jinak z mojí zkušenosti na noční buzení ani u jednoho dítěte kaše nepomohla (a slyšela jsem to od mnoha maminek)....
buď má růstový spurt - a pak jedině vydržet, za týden dva to může odeznít a bude zase spát jako předtím... a nebo je prostě hladovější a tak dlouho v noci nevydrží... na to u nás pomohlo Hami Hajaja...
dala jsem např. v 7 normální Nutrilon, v 10 (ve spaní, nebudila jsem ho, potmě jsem mu dala flašku, vypil ji a hned zas spal) jsem ho "předkrmila" Hami Hajajou a tím pádem mi vydržel do 5-6 ráno...
ale může to být věkem, říká se, že aby se mohlo dítěti v noci sebrat jídlo, tak by mělo mít minimálně 6 kg a minimáně 4 měsíce - obojí musí být splněno...

držím palce 😉 jinak z kaší se mi nejvíc osvědčila jáhlová z DM drogerie, Babylove nebo Alnatura, je nemléčná, takže se dá dělat i s mateř. mlékem nebo jen s banánem apod... lehce stravitelná, což je u takhle malýho mimča důležitý, některý děti pak po kaši bolí bříško a můžou se budit ještě víc...

jeudi
26. bře 2011

každému miminku sedne něco jiného například u prvního syna jsme měli nutrilon a v pohodě a u druhého byl problém že ho ucpával a měli jsme hami mléko.porad se s pediatrem rekni mu svuj problem a poradi ti.mi meli problem u druheho syna ze mleko nechtel pit vubec ma vzorecka aby jsi nemusela kupovat celou krabici ,ale jak nekdo psal nemelo by se to tak stridat a UM davat fakt max po trech hodkach je hur stravitelne ,ale to se to mi to radi sama vim ze prvni syn dyl jak dve hod nevydrzel,a co pak s placicim miminkem.drzim pesti