Jakou používáte savičku na lahvi? Proti kolikám

38blondie
25. srp 2014

mám 3 týdenní holčičku krmím ji NUTRILONEM A lahvičku mám od NUK a savičku proti kolikám.Zdá se mi že má příliš malou dírku dcera když pije tak se brzy unaví vypije mi jen 60 ml na jedno krmení.nevím jestli to je Nutrilonem , že nepřibírá nebo tou savičkou.narodila se s váhou 2490 g a z porodnice při odchodu měla jen 2320g a vůbec nejde s váhou nahoru.Změnila jsem ji obyčejný Nutrilon na Nutrilon good night a mám pocit , že akorát trpí na prdíky kroutí se jako žížala a pláče.Dávam ji Espumisan, fenyklový čaj, odvar z kmínu, švagrová mi v Polsku koupí probiotické kapky , které tady stojí 600kč a v Polsku 200kč ...Podle ní to fakt jediný proti prdíkům funguje..A od včera jsem začala dávat HAMI 1 na citlivé bříško a změnila typ lahvičky Babylove a to mi vypila krásně a rychle cca 4min jinak to tahá tak 15-20 min..jsem nevyspalá a zoufalá, když ji nemím pomoci....
Máte některá podobnou zkušenost?

leniczka23
25. srp 2014

Já na prdíky použivala Espumisan a lahvičku AVENT https://www.feedo.cz/obchod/kojenecke-potreby/k... má je doteď jen měníme savičky..

monsac
16. bře 2015

Ja od kdy používam samoohrivaci lahvicku yoomi tak jsem tenhle problem nemela. Ma 6 antikolivých ventilku.
Casto býva problém i nepravna teplota mleka. fenikl, kmin a espumisan jsou taky fajn, skus jeste masaže briška nebo rektální trubicku

misar91
16. bře 2015

Ja pouzivala lahvicky MAM. maji dole dirky s gumou takze kdyz miminko saje tak se guma uvolni a krasne vzduch proudi...koukni na net 😉 jinak maji i samosterilizacni funkci,jen strcis do mikrovlnky na 3minuty.mlicko nekdy nesedne.my vyzkouseli nutrilon ha,pak ar proti ublinkavani,pak proti kolikam...nakonec jsem koupila hami a najednou to slo.ono hami je sladsi nez nutrilon tak treba i vic chutna 🙂

misar91
17. bře 2015

Ja pouzivala lahvicky MAM. maji dole dirky s gumou takze kdyz miminko saje tak se guma uvolni a krasne vzduch proudi...koukni na net 😉 jinak maji i samosterilizacni funkci,jen strcis do mikrovlnky na 3minuty.mlicko nekdy nesedne.my vyzkouseli nutrilon ha,pak ar proti ublinkavani,pak proti kolikam...nakonec jsem koupila hami a najednou to slo.ono hami je sladsi nez nutrilon tak treba i vic chutna 🙂