Používáme cookies. Více informací zde. OK

Jaký Sunar je nejchutnější?

evikuu
22. bře 2009

Ahoj holky,kdo dáváte sunak zaujal mě sunar klasik od 10m.Máme nakoupeno HERO ale pak chci na něco jiného-známá ho doporučuje,malé moc chutná.Prosím o recenze.Děkuju

radka.m.
22. bře 2009

slyšela jsem,že sunar je z mlék nejchutnější,vyrábí se i vanilkový a banánový,my používáme ten banánový a střídáme ho s mlékemod nestlé-junior bifidus,taky nám chutná,cenově vychází skoro nastejno,možná od nestlé je malinko levnější.

evikuu
autor
22. bře 2009

Děkuju,mě zaujal tento http://www.hero.cz/SUNAR/Produkty/27/
nevíš jestly by se daly někde sehnat vzorečky?? Ochucené jsou od roka že??

radka.m.
22. bře 2009

já jsem si vzorky vždy vyžádala v lékárně,ochucené sunary jsou už od 6měsíců,i vanilkový,i banánový

evikuu
autor
22. bře 2009

😀 Aha,takže zachvilku doněho.

radka.m.
22. bře 2009

doporučuji,je chutově fakt dobrý 🙂 🙂 🙂

andy80
22. bře 2009

jj ochucené Sunary u nás taky vedli, když mi Jiřík přestal pít mlíčko. Zkusila jsem vanilkový, pak i banánový, pak jsme je střídali a po roce jsme dávali i kakaový. Malá zatím pije Baby Love obyčejné mlíčko. Je to jediné mlíčko, po kterém zatím neblinkala, chutná jí, tak zatím na Sunar nepřecházíme, ale věřím, že k tomu jednou taky dojde. Přece jí nebude tohle mlíčko chutnat věčně, to by asi bylo zázračné dítě. Ještě pořád teď v 10ti měsících (hm skoro 11ti) pije 3x denně 200ml mlíčka. Prostě jí chutná a potřebuje ho.

Sem začni psát odpověď...

Odešli