Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jaký umělý mlíčko je jako příkrm nejlepší?

pavlanatlinka
3. led 2012

ahojky přikrmuju mojí malou je jí 1měsíc teda jen občas jí přikrmuju nutrilonem když mě mlíko nestačí a ona mě po něm zvrací nemáte stím nějaký zkušenosti které mlíčko umělé je nejlepší?

anieanne
3. led 2012

Nejde o to, které je nejlepší, ale které dítěti sedne. My do půli roka byli na Nutrionu, potom jsme přešli na Babylove z DM a taky sedí. Naopak třeba Beba malému nesedla vůbec. Musíš vyzkoušet...

barevka
3. led 2012

Každému miminku vyhovuje něco jiného. Náš Dr. doporučuje Nutrilon a nebo Bebu - prý jsou nejkvalitnější. Naše malá byla od 14 dnů plně na UM, používala jsem Nutrilon HA cca do 3 měsíců, pak jsme postupně přešly na klasický Nutrilon 😉 Holt se nedá nic dělat, musíš zainvestovat a vyzkoušet co malé sedne 😉

elana
3. led 2012

nejlepší mlíko je takové, které dítě dobře tráví, hezky a pravidelně se po něm vyprazdňuje (dítě na plně mléčné stravě ideálně kaká stále krásnou nesmradlavou vaječinu, jako kdyby bylo čistě kojené), nebolí ho bříško, neruinuje to domácí rozpočet (ano, i to nutno brát v úvahu), potom si sama můžeš vybrat, zda má či nemusí obsahovat probiotika či prebiotickou vlákninu...no a všechno dohromady tvoří to nejlepší mlíko 😅 Já za sebe mám zkušenosti se 3 mlíky, Nutrilon HA hrůza, tuhá, zelená a páchnoucí stolice, Hipp Bio Combiotic skvělé, obsahuje probiotika i prebiotika, jen se v říjnu, kdy jsem začínala přikrmovat blbě sháněl, tak jsme skončili na Sunar Nutradefense HA, ten obsahuje prebiotika, DHA a nukleotidy a ten je (pro mě a mého syna a kupodivu i řadu mých kamarádek) dokonalý 😉 Nabídka je široká, tak si něco vyber a zkus.

Sem začni psát odpověď...

Odešli