Jaký umělý mlíčko je jako příkrm nejlepší?

pavlanatlinka
3. led 2012

ahojky přikrmuju mojí malou je jí 1měsíc teda jen občas jí přikrmuju nutrilonem když mě mlíko nestačí a ona mě po něm zvrací nemáte stím nějaký zkušenosti které mlíčko umělé je nejlepší?

anieanne
3. led 2012

Nejde o to, které je nejlepší, ale které dítěti sedne. My do půli roka byli na Nutrionu, potom jsme přešli na Babylove z DM a taky sedí. Naopak třeba Beba malému nesedla vůbec. Musíš vyzkoušet...

barevka
3. led 2012

Každému miminku vyhovuje něco jiného. Náš Dr. doporučuje Nutrilon a nebo Bebu - prý jsou nejkvalitnější. Naše malá byla od 14 dnů plně na UM, používala jsem Nutrilon HA cca do 3 měsíců, pak jsme postupně přešly na klasický Nutrilon 😉 Holt se nedá nic dělat, musíš zainvestovat a vyzkoušet co malé sedne 😉

elana
3. led 2012

nejlepší mlíko je takové, které dítě dobře tráví, hezky a pravidelně se po něm vyprazdňuje (dítě na plně mléčné stravě ideálně kaká stále krásnou nesmradlavou vaječinu, jako kdyby bylo čistě kojené), nebolí ho bříško, neruinuje to domácí rozpočet (ano, i to nutno brát v úvahu), potom si sama můžeš vybrat, zda má či nemusí obsahovat probiotika či prebiotickou vlákninu...no a všechno dohromady tvoří to nejlepší mlíko 😅 Já za sebe mám zkušenosti se 3 mlíky, Nutrilon HA hrůza, tuhá, zelená a páchnoucí stolice, Hipp Bio Combiotic skvělé, obsahuje probiotika i prebiotika, jen se v říjnu, kdy jsem začínala přikrmovat blbě sháněl, tak jsme skončili na Sunar Nutradefense HA, ten obsahuje prebiotika, DHA a nukleotidy a ten je (pro mě a mého syna a kupodivu i řadu mých kamarádek) dokonalý 😉 Nabídka je široká, tak si něco vyber a zkus.