Je nějaké UM s delší trvanlivostí než 2 hodiny?

dameno23
11. čer 2016

Např. na Nutrilonu je napsano ze se ma spotřebovat do dvou hodin,i na Sunaru myslím,nevíte jestli je nějaké UM pro 4 měsíční mimi které vydrží déle?

sandi
12. čer 2016

Ahoj, mám syna 8 měsíců a už jsem s ním párkrát letěla a vyřešila to termoskou s horkou vodou. Neboj, Nebudes ji muset pít při odbavení. Treba v Praze na to mají speciální přístroj, do kterého veškeré dětské jídlo/piti neotevřené ! dají a on jim ukáže složení (čímž vyloučí, že by to byla substance ohrožující přepravu). V Řecku to treba nekontrolovali vůbec a nechali mne vše pronest do letadla.
Držím palce, ať cestu dobře zvládnete;)

chris_n
12. čer 2016

@sedmiteckas já mluvím předpřipravené UM. Ne o mlicku s kaší.

sedmiteckas
12. čer 2016

@chris_n Tak to vůbec neznám 🙂

chris_n
12. čer 2016

@sedmiteckas to k to co ti řešíme. Že v čechách se to evidentně neprodává. Tady v německu normálně v drogerii

chris_n
12. čer 2016

@sedmiteckas nejčastěji se jedná tedy o mléko PRE
https://www.amazon.de/Trinkfertige-Babynahrung-...

a nebo naopak o mléko od 9 mesíců či 1 roka

heduska82
12. čer 2016

@chris_n Tady se od Hippu neprodava ani ovocna musli ranni kase pro deti...takze jsem si ji nechavala vozit z Nemecka, kdyz mi mrnous skor nic nesnesl.

chris_n
12. čer 2016

@heduska82 no a ono kdyz uz se to prodava, tak za desny ceny... viz treba Bebivita. Ja ji tady kupovala za 4€ a mín. A v CZ je za 180kč

heduska82
12. čer 2016

@chris_n no je to sileny a pak me dokazou krknou hlasky vyrobcu a "mistnich zvyklostech". Tohle je fakt na budku!

sedmiteckas
12. čer 2016

@chris_n aha...tak to je pro mě novinka..máte toho v Německu k dostání více 🙂 😉

jika10
12. čer 2016

@chris_n Ano převařená voda v termosce do letadlo. Já takhle cestovala v prvorozenou. V termosce převažená voda a v dávkovači prášek. Na letišti v Praze i v Řecku chtěli, abych ochutnala, no tak jsem ochutnala. Jen mi pak na to dali zipovací pytlík, abych pak nemusela ochutnávat ještě při vstupu do letadla. Sice to bylo před 3 roky, ale myslím, že to funguje stále stejně

pajita
12. čer 2016

@dameno23 jezdime do Svycarska od dcerinych 3 mesicu a mame v termosce vzdy varici a pak 1.5l studene vody, davkovac na mleko a je to... Mela jsen to takhle lripravene i na noc

blondynka400
12. čer 2016

@sedmiteckas nevím, co je to fruiko 🙂 Ale od nestle je UM v krabičce jenom jedno, takže to bude asi ono. Já ho neprosazuji, jen jsem psala, že je to to jediné, co se hotové dá v čr koupit a dcera mi ho tedy pila, když už došly zásoby ze zahraničí. To koupené v krabici třeba v DE ale chutná úplně jinak. A na rozdíl od běžného rozdělávaného UM fakt krásně voní a i jinak chutná.

luciestancova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz