Je to zácpa po UM? Změnily byste UM?

jahudka43
25. srp 2019

Ahoj holky 🙂, mam 7mi tydeniho chlapečka. (nekojim ze ZD) Papame nutrilon od 15.8 naše prvni UM.. Podotykam ze neblinkame tak jsem myslela ze mlíčko sedí, ale teď máme docela problém s kakanim.. Nevim zda je to zacpa.. Jeden den je vsechno v poradku kaka i 3x denně, stolička ma barvu do žlutooranžova, ale pak třeba 3dny nic a ten třetí den hodně prdi a strašně knuka a kope nozickama.. Nevim zda to označovat za zacpu a zmenit UM nrbi jeste vydržet.. Malemu vzdy pomůžu trošku teploměrem, je to boj ale vzdycky se vykaka.. Ta srolicka je tosku tussi je ve valecku ale není uplne tuhá da se uplne v klidu rozmacknout v pline.. Zmenily by jste UM? Děkuji

zelenaesmolda
25. srp 2019

@jahudka43
pokud mate problem s kakanim oba tak to asi nebude nutrilonem,predpokladam,ze ty ho nepijes ne?

krista25
25. srp 2019

@jahudka43 zkusila bych nějaká probiotika, doma sem používala pytlík s peckama od třešní(jde to i s rýži v ponožce) nahrát v mikrovlnce a masírovat bříško. 😊Cvičit nozkama a ještě jsem mu vařila fenyklovy čaj😊

jahudka43
autor
25. srp 2019

@krista25 děkuji 🙂 zapoměla jsem zmínit že dáváme kapičky biogaja a fenyklovy cajik taky dáváme 🙂 děkuji vám 🙂

jahudka43
autor
25. srp 2019

@zelenaesmolda nemáme problém oba jen jsem to psala jako obecně že máme...

ah1234
25. srp 2019

Skoro kazde dieta boli brusko. UM mozes skusit menit, aj to odporucam, moze nesediet, ale daj si pozor a nemen do nekonecna - mozes mu podrazdit creva a nakoniec to bude este horsie.

zelenaesmolda
25. srp 2019

@jahudka43
ja jsem to pochopila,ten matersky plural je desny...kakame,curame,blinkame.to,ze mas dite z vas nedela jednu osobu.

krista25
25. srp 2019

@krista25 ještě jsem používala Espumisan 😊ten to Štěpánoj hezky všechno upravil. 😊 A mám doma masicku Pupík se to jmenuje myslím, na masáž bříška. S tím UM bych ještě chvíli počkala😊aby si tím nenadala víc škody než užitku. Buď pomoz tím teploměrem a nebo v lékárně přímo prodávají rourku. Neboj ono se to časem dá vše do pořádku, až se začne plazit a jíst normální jídlo. Malej když byl jen na UM tak taky nekadil každý den. 😊Staci ob den. 😉

krista25
Autor odpověď smazal
Zobraz
jitule_hrachule
25. srp 2019

@jahudka Ahoj ja synovi koupila taky nutrilon, z porodnice už na nej byl nauceny, kvůli antibiotikům neměl sílu tahat. A pak zlenivěl, dokud jsem aspoň neco odstrikala, tak to docela šlo, ale jakmile jsem mu dala jen nutrilon, tak stolice žádná i pět dní, ten pátý den uz byl vždycky mrzutý, mleko mi pil po 30 ml, jak byl chudák zacpany, koupila jsem biogaju a sunar a od té doby pokoj, každý den plná plena. A když jsem prvně udělala sunar, tak jsem si zpětně chtěla nafackovat, ze jsem do nej nutrilon lila, neb smrdí, sunar voní mléčně a synovi moc chutnal, hlavně od té doby neměl žádné problemy se zácpou, každé dítě je jiné a vyhovuje mu něco jiného, na prdy pomáhala masáž bříška, olejíčkem namastit brisko a ve směru hodinových ručiček masirovat lehce.

vitezove
25. srp 2019

@zelenaesmolda taky jsem se chtěla zeptat 😀DD. Šílený 😀D