Jste spokojené s mlíčkem Hami?

hufka1
2. kvě 2015

Maminky jsou Vaše miminka spokojená po mlíčku Hami? Máte zkušenost s mlíčkem na bolavé bříško?

elielizabeth
2. kvě 2015

U obou jsem po ukončení kojení ještě vždy pár měsíců dávala mlíčka od Hami číslo 3 a moc jim chutnaly. Při hlídání nebo na noc dostávali občas i jako miminečka ty 1 a 2 a také v pořádku. Kupovali jsme ty normální, s tím na bolavé bříško zkušenosti nemám...

hufka1
autor
3. kvě 2015

Někdo si právě na Hami stěžuje,že miminum nesedlo. Já zkouším Hami 2 a zatím dobrý. Chtěla bych zkusit Hajaju jestli na noc trošku zasytí.

sunshine125
3. kvě 2015

Taky jsme pily hami 1. Na bolave brisko zkusenosti nemam,ale hajaju uz bych nekoupila. Vubec nezasitil,mozna spis naopak.

millie.
15. kvě 2015

Ahojky,

s Hami mlíčkem mám jen ty nejlepší zkušenosti 🙂 Používala jsem ho již u prvního syna od jeho 2 měsíců a vždy bez problémů.
U druhého syna jsem sáhla po Nutrilonu (ani nevím proč, asi vzhledem k rozsáhlé reklamě), bohužel syn mi po něm plakal-dost ho nadýmal, ve finále mi ho odmítal pít a plival ho :( Tudíž jsem sáhla po UM HIPP Combiotic, to mu zprvu chutnalo, ale pro změnu mi začal hodně ublinkávat, proto jsem se rozhodla vrátit k Hami mléčku, které jsem již jednou měla odzkoušené (nevím, proč jsem se pro něj nerozhodlo ihned), ale i po tom ublínkával, přikročila jsem tedy k variantě Hami Citlivé bříško - proti ublinkávání a konečně byl spokojený syn i já 🙂 Mléko mu chutnalo, pil i větší dávky, než u předchozích UM, neublinkával, neměl problém s nadýmáním. V půl roce jsme přešli k Hami 2, které máme dosud (syn má 11m) a nebudu na tom ani nic měnit. Z těchto mých zkušeností můžu Hami vřele doporučit! Myslím, že i cena je např. oproti již zmíněnému Nutrilonu či Hippu příjemná. Příprava je snadná, mléko se krásně rozpouští ve vodě, možná bych ocenila, pokud by Hami do budoucna vymyslelo balení, které bude v pixle (dosud je v krabici a pytlíku), pixla je lépe přenosná, např. při cestování a šla by tam udělat i hrana na zarovnání odměrky 🙂

perla_sch
27. kvě 2015

Ahoj holky,
Hami oběma mým dětem chutnalo. Nejdřív neochucené, teď, po roce a půl života dáváme i s příchutěmi a pije stále. Co se týče Hami Hajaja, nevím, zda děti spaly déle, moc mi to nepřišlo, ale večer byly spokojené. Naopak Hami pro citlivá bříška moc nechutnalo. Jinak myslím, že je Hami mlíčka jsou dobrá a jsme s nimi spokojení. 🙂

vladenka11
28. kvě 2015

mlicko hami super na vecer davam hajaju a malicka spokojene spinuska jake mate zkusenosti vy 🙂

ladkadee
30. kvě 2015

Hami, je super, ale mám problém s mlíčkem Hajaja, už nevím co dělám špatně ☹ pokaždé se mi srazí, teplota je ok a dávkování také, má někdo stejný problém, v čem tedy dělám chybu? ☹

vladenka11
30. kvě 2015

dobry den to se mi nikdy nestalo taky pouzivam hajaju a jsem spokojena

smallinka
30. kvě 2015

také máme Hami už od narození a sedí dobře 😉 Kojila jsem s příkrmem. S hajaja spokojená nejsem nelíbí se mi ta konzistence, holky po tom brečely.....bylo v akci tak jsem chtěla zkusit, už nekupuji, lepší normální Hami.....teď máme č. 2. Dobré bylo také Hami na citlivé bříško....když měly holky na začátku prdíky tak nám pomohlo.

ivonnka
30. kvě 2015

U nás jedině mlíčko Hami, nejlépe malou zasytí a jsme obě spokojené. Hajaja je taky ok, ale malá se budí pořád stejně.. Mlíčko na bolavé bříško jsme ještě nezkoušely..

majdalenka87
30. kvě 2015

@ladkadee a nemyslíš spíš takový menší cucky na konci po dopití? Ono jak obsahuje ty rýžové vločky, tak to může být to

ladkadee
31. kvě 2015

jj, to je ono to vím, ale právě se tím ucpe savička ☹ ale jinak je super 🙂 chutná mu, je to prostě taková naředěná krupička 🙂

lenjii
31. kvě 2015

Jediné mlíčko Hami mi malá v 8m pila. Pijeme klasické. Zkoušeli jsme bebu a modrej sunar, ale až hami se chytlo. Malé moc chutná 🙂

zuzajira
2. čer 2015

Mlíčko Hami jsme měli možnost vyzkoušet v rámci projektu agentury trnd. Chvilku nám trvalo, než si na něho náš malý zvykl (bylo to první mlíčko při přechodu z plného kojení), ale cca po týdnu odmítání mu zachutnalo a nyní již plně nahradíme jedno kojení. Mlíčko pro něho bylo ale dost sladké a museli jsme tedy snížit doporučenou dávku. Celkově jsme tedy spokojeni - chutná mu, nedělá žmolky, rychle a snadno se připravuje.

vladenka11
11. črc 2015

Taky pijeme a varime s mlickem hami jsme spokojene chutna nam 🙂