Kde sehnat levný Nutrilon 3? 800 g

hojda
8. zář 2010

Ahoj, nemáme nějaký typ, kde sehnat levně Nutrilon 3 (bez příchutě nebo vanilka nebo banán)? Teď jsme nakoupili na kuponky v DM, občas objednávám na www.lekarna.cz. Do polského Bebilonu se mi nějak nechce jít. Kde nakupujete vy? Díky

beruska2x
8. zář 2010

v Tescu ted meli cenu 299,- ale jinak kupuju Bebilon, je to naprosto stejny a rozdil je 80Kc na krabici 😉

helcenka
8. zář 2010

Já ho kupuju, teda č. 4 za 299,- v lékárně. Za tuhle cenu tam mají i č. 3. Teď ho měli taky v Bille za 299,-, nevím, jestli ho zlevnili na stálo nebo to byla jenom akce.
Ale koukni sem: www.nutrilon.cz/cs/aktualne/?akt=11 , je tam bezplatná linka a určo ti řeknou, kde ho za 299,- koupíš. Je to přímo jejich akce a bude ještě, myslím, do konce října.

dadka2
9. zář 2010

Já myslím, že za těch 299,- ho člověk sežene celkem snadno, ale třebav tom DM byl s tím kuponkem za 254,- a pokud se ještě přidala sleva 10% na celý nákup, tak byl za 229,- a to už je parádní cena, nebo se možná vyplatí kupovat, když jsou v akci taková ta dvojbalení s nějakým dárkem.

sabcav
9. zář 2010

Buď v lékárně nebo v tescu v akci, taky v DM na kuponek, ale to spíš ochucený, aby byla občas změna, jinak z mmb bebilon 😉 . Krabice vyjde kolem 260,- a je to fakt stejný 🙂 . Andrejka jiná mlíčka než Nutrilon nepije, prostě žádná Beba, hami, sunar, to u nás neprošlo, takže jsem se taky bála, zda to bude pít a zda je to stejný, ale můžu jen a jen doporučit 😉 .

neu.sona
10. zář 2010

Ahojky, já jsem malému dávala od desáte měsíce, kdy jsem přestala kojit také nutrilon. Sháněla jsem ho, kde se dá, ale teď jsem se na to vyprdla a kupujeme nestle junior bifidus 900gramů za 280,-. V obchodech ho mají asi za 340 a dá se sehnat i levněji. Chutná hodně podobě jako kravské, ale má víc vitamínů. Navíc nepění a strašně moc mu chutná. Je po něm jako jetej. Jsem s ním víc spokojená, než s nutrilonem 😉

evinkaa
13. zář 2010

Ahojky, já nakupuju přes Aukro, teď naposledy jsem dala za 2 Nutrilony 800 g 450,- Kč + 60 Kč poštovné. Dají se tam koupit s příchutí i bez příchutě.

mamkamarketa
5. říj 2010

Nutrilon vyrabi stejna firma jako mleka Hami. Jediny rozdil (krom ceny je ta patentovana latka, ted nevim nazev) takze staci do hami pridat probiotika a je to stejny 😀

laska.nezna.hranic
5. říj 2010

mamkamarketa - že to vyrábí stejná firma ještě neznamená, že to má stejné složení. koukalas na obal?

hojda - bebilonu se bát nemusíš. jen proto, že je to z polska, neznamená, že je to šmejd. jde jen o jiný název. já jednou byla nucena koupit španělský almirón (náš nutráč pod španělským názvem) za nehoráznou cenu, ale rozhodně by mě nenapadlo, že by byl lepší než ten český, jen proto, že byl ze španělska a drahý. takže polska se neboj.

já teď přešla na ochucené varianty, takže bebilon už neberu (dřív se mi to vyplatilo, protože jsem brala i hodně kašiček, ale už je nejíme, takže když přičtu poštovné, už se mi to nevyplácí), ale máme tady jednu lékárnu, kde je stále za "akčních" 299,- (někde je to cena běžná, ale v několika obchodech i lékárnách jsem ho viděla i kolem 400, takže za 299 pak neváhám). taťka má v té lékárně jakousi kartu, protože musí odebírat hodně léků, takže jednou za čas mu ho dají k nákupu zadarmo. malý mi pije jen jednu dávku denně, tak nám to stačí.

jinak jak píše evinkaa, aukro je asi nejlevnější možnost, nakupuješ-li ve větším (s ohledem na poštovné) po netu.

jana_x
7. říj 2010

My kupujeme v Polsku Bebilon za 240 kč (800 g) a 140 kč 400 g Bebilon comfort 🙂 a to kdekoliv hned za hranicemi¨.